.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: Плуване

  1. #1
    Guest

    Плуване

    hi,kakvo mislite za tozi sport?men mnogo mi dopada.dnes izpluvah polovin km.tova dobre li e?i po kolko gore dolu trqbva da pluvam na sedmica za da mi se stegne tqloto?mersi

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Зависи от колко време плуваш и колко сериозен/на си.
    Половин км е ok ако плуваш отскоро/1г/

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    500м. са за загрявка само

    Плуването е един от най-добрите спортове във всяко едно отношение.

    За да се стегнеш, зависи по колко време ще плуваш. Ходи 3 пъти в седмицата, по час-час и половина и за 2 месеца ще направиш много красиво тяло, гаранция

  4. #4
    Плуването е велик спорт, обаче все пак, за да направиш красиво тяло, трябва да тренираш системно и упорито.Ако разчиташ само на тия два- три месеца, просто забрави!Ходи си редовно и след тези няколко месеца, нека плуването ти стане начин на живот, Уверявам те, че ще бъдеш доволен/на.Поне аз така мисля.Пък ти сам/а си прецени.
    Мисли глобално, действай локално!

  5. #5
    Guest
    as kato hodih min. god. na pluvane pluvah po 800m-1km za 1 4as i mi be6e dostata4no

  6. #6
    zna4i ... trenirah plyvane nqkude 6 god blizo ... i posle sprqh ... no trenirah mn ysileno ... bqh sustezatelka,hodeh po sustezaniq i t.n.
    daje imam nqkolko medala

    ako iska6 da ima efekt ot plyvaneto trqbva da hodi6 4esto,no ne trqbva da plyva6 nepravilno ...az hodeh predi vseki den bez subota i nedelq i vseki den plyvahme min 3 km max 6 km ... taka 4e ti si preceni ...


    YSPEX

  7. #7
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    тва е най-готиния спорт не е някакъв тежък, а и чрез него може да тренираш всяка част от тялото си и да развиеш всичките си мускули за жалост нямам възможност да се занимавам постоянно с плуване.. най-много като отида на басейн или на море.. нищо по-сериозно
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Това е супер спорт според мен. Много добро тяло ще имаш (как се изразих само) но е много натурално Супер. Радвам ти се че си надъхан/а

  9. #9
    Спорта си рулира . Лично аэ тренирам от почти 7 години , състеэателка съм и за сега се представям добре . Наистина се оформя хубаво тяло , но тва не эначи да станеш няква кльоща , раэвиват се всички мусколи и има въэможност да станеш като мутант . Аэ тренирам редовно , всеки ден беэ неделя , но эаради даскалото се налага да пропускам някой дни . Тренировките са сериоэни по 3 - 3 500 км эа около час и половина . Но това се постига с годините , когато бях по - малка тренировките бяха по 1 км най - много . Тялото се претоварва и се губят невероятно много калорий эа кратко време , което води до иэтощаване и эатова не трябва да се прекалява . Напредвайте постепенно

  10. #10
    az predi trenirah 4 godini,no spqh za 2 godini.Ot dve sedmici pak zapo4nah da treniram...Nemoga da ti kaja s to4nost za kolko vreme 6te napravi6 hubavo tqlo,za6toto 1 moi priqtel trenira ot ve4e po4ti dve godini(samo lqtoto ne be6e hodil),a si sedi su6tiq pulen kato predi
    98% ot bg naselenie slu6a 4alga,
    ako ne si 1 ot tqh,sloji tova suob6tenie
    v podpisa si

  11. #11
    hi az treniram pluvane ot 5 godini imam mnogo medali
    osnovni stilove sa mi grab i delfin
    imam 1 rekord na Bulgaria na 50 m delfin i 1 record na Bulgaria na 100 m grab i 1 na 50 m \/ \/ \/

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    500м. са за загрявка само

    Плуването е един от най-добрите спортове във всяко едно отношение.

    За да се стегнеш, зависи по колко време ще плуваш. Ходи 3 пъти в седмицата, по час-час и половина и за 2 месеца ще направиш много красиво тяло, гаранция
    Хммм не е лоша идеята! И аз ще го пробвам!
    Аз знам, че нищо не знам, но някои хора не знаят.

  13. #13
    Аватара на Mementomori
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Terra incognita!
    Мнения
    1 104
    Плуването е много приятен и естетически спорт!Преди години тренирах интензивно и беше невероятно!Калява се както тялото,така и волята на човека!Бяха прекрасни времена!Тогава не бях голяма,но плувахме по не малко,все пак се готвехме и за състезание и тренирахме всеки ден с по един ден някъде почивка през седмицата!Но дори и да не го спортуваш от гледна точка на прецизната плувна техника или многото км,определено ще стегнеш тялото си и ще влезеш във форма!
    "A stunning journey to hell and back."
    How long could you last?

  14. #14
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    НЕ МОГА ДА ПЛУВАМ...ТОЛКОВА МНОГО ИСКАМ!

  15. #15
    Аз съм на 16. Плувам много упорито вече година, ходя почти всеки ден. За мен няма нито ваканции, нито уикенди. Да кажем, че съм влюбен в спорта, изпадам в еуфория преди да вляза във водата, а там някакси се чувствам на място. Аз съм от по-високите (над 190) ии е важно да имаш хубава фигура, за 6 месеца си разширих гръдния кош с 10 сантиметра (по последни мерки беше 112). Абе глупостите настрана, по-як спорт няма

  16. #16
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Shinedown
    Да кажем, че съм влюбен в спорта, изпадам в еуфория преди да вляза във водата, а там някакси се чувствам на място.
    Познато чувство)
    Вляза ли във водата изключвам от света и сякаш съм само аз, тук и сега...
    Не тренирам, но плувам, обичам да плувам...няма друг спорт, който да ме грабва толкова силно!

  17. #17
    Ми готин спорт си е.Издължаваш се на ръст (май ми трябва),но от него,мускулите стават меки и когато спреш-всичко това се отпуска и става на тлъстинки!Ако изключим това последното-добър спорт е.Бих се записала,но не ли твърде късно за мен?Почти на 14 съм.
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  18. #18
    Фен Аватара на Poulet
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    205
    Плуването е супер-развива всички мускули.0,5км оба4е са малко,аз за 1 час изплувам мейду 2 и 3 км,зависи.Е,ако ти си още начинаещ,недей да се изсилваш де!
    Две хубави очи,
    Душата на дете.
    В две хубави очи
    Музика лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  19. #19
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Дам мн хубав спорт , ходих една год сл това прекъснах и започнах да се занимавам с др. спортове.Но тази година мисля отново да започна

  20. #20
    Обожавам плуването,но плувам само за хоби,за удоволствие,не го тренирам.
    <3 ^^

  21. #21
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Познато чувство)
    Вляза ли във водата изключвам от света и сякаш съм само аз, тук и сега...
    Не тренирам, но плувам, обичам да плувам...няма друг спорт, който да ме грабва толкова силно!
    Същата работа е и при мен. Много точно си го описала
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  22. #22
    Тренирам плуване от 6 годишна,но съм прекъсвала много пъти за съжаление. От миналата година започнах усилено и смятам да продължа да се занимавам с този спорт най-вече през есента,зимата и пролетта,защото лятото се отдавам на друг по-екстремен спорт-windsurf.

  23. #23
    един от любимите ми спортуве много е готин и разпускащ аз даже го тренирам.Супер си е!

  24. #24
    Аватара на SexYLipS
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    варна
    Мнения
    441
    Вече стана 1 година от както плувам.Плуваме поо 3-4 км на ден и направих страхотно тяло.Мога да кажа че ако някой се съмнява че плуването не е велик спорт мн греши.Що се отнася до въпроса, плувай колкото ти смяташ за добре, колкото твоето тяло евентуално може да издържи. Ще е добре малко да се понатоварваш, а не само влизаш в басейна за 20-30 мин. плуваш 400 метра и да си помислиш че си направила нещо велико. Ще свикнеш постепенно.Плувай по 1-2 км ще ти стане навик.Лесно се свиква.Успех ...

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си