.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678

    BG Hip - Hop 'Voinata Na Zverovete'

    Otnosno BUlgarskiq Hip-Hop ? Naq Dobrite Spred vAS?
    Daite Mnenie e to SPored men koi sa

    1. KIngsize
    2.spens
    3.Dimna Zavesa
    4.Dope rich squad
    5.Dr.Pit
    6.Nokayt
    7.Amnistia
    8.smotan MC

    Ob6to Vzeto sa tova A R&B da Go Duhat
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  2. #2
    o spoder men nai-dobri sa R&B rekards stra6no mnogo me kefqt
    2 т. системно.

  3. #3
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    аз български хип-хоп не слушам!предпочита батко Еминем
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  4. #4
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678
    Bulgarski-q Hip-Hop e Mnogo Dobur . a tva s R&B nemoje da s enare4e hip-hop . te neznaqt ponqtieto MC . mn 6te mi e interesno edno QKo beet-4e na NDK-a Spens VS 6amara Predstavete si
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  5. #5
    Guest
    samo r&b !! \/ i zasht0 gi nqa, taka ne e chestn0....

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    s0mewhere in the middle 0f n0thinG..varNa;)
    Мнения
    524
    gore bqh az.
    NiK0gA nE zNaEsH k0lK0 rAn0 sHtE sTaNe TvUrDe kYsN0 !!!
    ----------------------------------------------
    JiVoTyT e T0vA,k0eT0 sI tEcHe,d0kAt0 nIe pRaViM dRuGi pLaN0vE !!!
    ----------------------------------------------

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    хъх, такива "неща" аз просто не слушам... тъпи са ми ...
    БГ рап.. абеее според мен такова животно няма
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Guest
    1.X-crew(Ne gi znaete)
    2.X-team
    3.Horata ot getoto
    4.Kingsize
    5.Spens
    6.Ulichna bolka
    7.na Da Drill ma kefi 1 pesen (Da Drill-Pari)
    8.Ulichna bolka
    pove4e sq ne sa se6tam

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София/Казанлък
    Мнения
    1 144
    Едно време ми беше попаднала една касетка на Амнистия и много се зарибявах,ама сега не се кефя на никъв рап(с малки изключения,ама много малки).
    In your dreams
    The pain is so real
    Before the dead
    You'll have to kneel
    Hear your future screams
    See your epitaph
    As you scream
    The dead they laugh

  10. #10
    Guest
    aaa zabraih da sloja edni ot nai golemite mi favoriti ve Kvartalni Bratq !!! sled Horata ot getoto sa mi te

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
    Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
    По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
    Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
    Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
    Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
    По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
    Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
    Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'
    Амистия са страхотни слушах ги като бях на 8 години ся съм на 16 и трескаво търся албумите им, ако може някои да ме насочи от къде , а сега за бг Хип - Хоп, срамно, е но тия фейкъри го правят само за пари се едно слушаш 85 стинки ( 50 цент ) има и изключения разбира се имах възможността да слушам две страхотни парчета
    MC beddah & Dr. Probe - в момент на прозрение и
    2heads - Пречка за любов, става въпрос, че не са фейк, аз такова нещо тоест комерсиализън не слушам за R&B = Ритъм и Блус няма нищо общо с Хип - Хоп този стил дори е по - стар^, но се получават странни изкревявания от поколение на поколение .

    П.П - N.C.L = No comercial lover

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    BURGAS
    Мнения
    117

    ha

    nikoi ot tqh ne stryvat samo kradat pesni ot 4yjdestranite pevci
    skype-ceco_novaka- Няма значение дали вървиш бавно,важното е да не спираш.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Да така е малко като с чалгата не малко ами много даже

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от N.C.L
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
    Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
    По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
    Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
    Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'
    Амистия са страхотни слушах ги като бях на 8 години ся съм на 16 и трескаво търся албумите им, ако може някои да ме насочи от къде , а сега за бг Хип - Хоп, срамно, е но тия фейкъри го правят само за пари се едно слушаш 85 стинки ( 50 цент ) има и изключения разбира се имах възможността да слушам две страхотни парчета
    MC beddah & Dr. Probe - в момент на прозрение и
    2heads - Пречка за любов, става въпрос, че не са фейк, аз такова нещо тоест комерсиализън не слушам за R&B = Ритъм и Блус няма нищо общо с Хип - Хоп този стил дори е по - стар^, но се получават странни изкревявания от поколение на поколение .

    П.П - N.C.L = No comercial lover
    Ожени се за мене!
    Аз имам 16-17 тяхни песни(на Амнистия де)...'ко сакаш мога да ти пратя...
    Ол тфа за Пробата и Бедата директно го слагам в подписа си в 359хипхопПробата ми е много добър приятел.
    Ако стаа дума за първите бг рапове...може да споменеме и AVI MC....
    Пък имаше едно момче...MC Ganja...имам няколко негови песни и мн ма зарибява стила му..някой да е чувал нещо..ко стана с него?

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от N.C.L
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
    Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
    По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
    Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
    Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'
    Амистия са страхотни слушах ги като бях на 8 години ся съм на 16 и трескаво търся албумите им, ако може някои да ме насочи от къде , а сега за бг Хип - Хоп, срамно, е но тия фейкъри го правят само за пари се едно слушаш 85 стинки ( 50 цент ) има и изключения разбира се имах възможността да слушам две страхотни парчета
    MC beddah & Dr. Probe - в момент на прозрение и
    2heads - Пречка за любов, става въпрос, че не са фейк, аз такова нещо тоест комерсиализън не слушам за R&B = Ритъм и Блус няма нищо общо с Хип - Хоп този стил дори е по - стар^, но се получават странни изкревявания от поколение на поколение .

    П.П - N.C.L = No comercial lover
    Ожени се за мене!
    Аз имам 16-17 тяхни песни(на Амнистия де)...'ко сакаш мога да ти пратя...
    Ол тфа за Пробата и Бедата директно го слагам в подписа си в 359хипхопПробата ми е много добър приятел.
    Ако стаа дума за първите бг рапове...може да споменеме и AVI MC....
    Пък имаше едно момче...MC Ganja...имам няколко негови песни и мн ма зарибява стила му..някой да е чувал нещо..ко стана с него?
    Леле познаваш го бати късмета прати му поздрави на човека и кажи само така да прави страшен е кефа се на такива пичове и че ако имаше само такива като него щяхме да си казваме, че ХИП - ХОП има и че може да се равняваме с някои хора

    П.П - ако можеш да ги качиш в датата на твоя стор или в free.bol.bg ще се разбия мерси радвам се че има и реалси тука

  17. #17
    Guest
    Gumenite Glavi za mene si ostavat edna ot nai qkite grupi v BG ko ne i nai dobrata .ne barzaite da napadate 4e sa RNB i neznam si ko mi 4uite starite im pesni ot predi 10 godini i togava sam gotov da vi izslu6am

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Човек един тим си държи стила до край или не почва и другото, което е аре 50cent да почне да прави само реал и пак няма да го харесват, един път напрвил ли си си образ нема мърдане, макар, че по тази логика гумините трябваше да са мн извесни сред това поколение със старите песни, можеха да продължът, но нееее щом не изкарваме пари ще праим феик, що не се опитат цял живот Straight thuggin както 2пак ?
    R.I.P to PAC :/
    " So many babies screamin' cuz they seein' distruction before seein' a human beeing' "

  19. #19
    dr. probe
    Guest
    @ N.C.L - мерси много, такива думи винаги ме радват супер много. Топлят ме от вътре, виждам, че освен за себе си, правя музика и заради другите, оценяват я. Винаги ми става супер готино като прочета нещо такова. Поздрави, очаквай още от дуото.

    @ Jammie - Нали знаеш колко много си те обичам Ти си ми рекламния агент направо. :P

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    хъх, такива "неща" аз просто не слушам... тъпи са ми ...
    БГ рап.. абеее според мен такова животно няма
    И BG метъл няма, BG Pop също, и попадия няма...
    Значи ли, че ако не е измислено в България, задължително не може да вирее по тези земи?

    Иначе по темата, мога да посоча Сенсей.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    747
    Цитирай Първоначално написано от dr. probe
    @ N.C.L - мерси много, такива думи винаги ме радват супер много. Топлят ме от вътре, виждам, че освен за себе си, правя музика и заради другите, оценяват я. Винаги ми става супер готино като прочета нещо такова. Поздрави, очаквай още от дуото.

    @ Jammie - Нали знаеш колко много си те обичам Ти си ми рекламния агент направо. :P
    Чакам с нетърпение трябва да обменим идеи , всичките ми френдове те знаят вече само така не сменяи стила това е истината

    Keep it real, not fake as my niggas right there
    R.I.P to PAC :/
    " So many babies screamin' cuz they seein' distruction before seein' a human beeing' "

  22. #22
    dr probe
    Guest
    Еми, дай някакви контакти. Нямам нищо против някой и друг разговор и/или приятел.

    Поздрави.

  23. #23
    /wan`a`doo/
    Guest
    Eй много ли сме готини като мразим RnB йеееееееее и много ли сме яки,че знаем X-crew а? А да си чувал за Prons kru, The crew, Leshper art crew, Deadly mindz, Sensei, Managua slang, Neizvesten. Wosh, HonDa i stiga tolkova tfa mislq 4e 6te ti stigne da 4atne6 за кво говоря,а и Jamalska ти каза тва за DRS i Amnistiq и Едно и Смотан i тва се едно ей сега да ти кажа,че се кефа на DRS+,а ти да ми кажеш,че по те кефат DRS i Nokayt zaedno...a koi e nai-dobriq li? Ами във всеки случай не е все още Спенса...

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от /wan`a`doo/
    Eй много ли сме готини като мразим RnB йеееееееее и много ли сме яки,че знаем X-crew а? А да си чувал за Prons kru, The crew, Leshper art crew, Deadly mindz, Sensei, Managua slang, Neizvesten. Wosh, HonDa i stiga tolkova tfa mislq 4e 6te ti stigne da 4atne6 за кво говоря,а и Jamalska ти каза тва за DRS i Amnistiq и Едно и Смотан i тва се едно ей сега да ти кажа,че се кефа на DRS+,а ти да ми кажеш,че по те кефат DRS i Nokayt zaedno...a koi e nai-dobriq li? Ами във всеки случай не е все още Спенса...
    Мда добър описателен пример...
    Бе ко се караме я
    Михо президент ...ко кат мрази България...
    Проба,проба,проба

  25. #25
    probe
    Guest
    A aз ще кажа MD Beddah, Proroka.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си