.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872

    Каква музика слушат тийновете ? (статистика)

    В ТАЗИ ТЕМА НИКОЙ ДА НЕ ПИШЕ КАКВА МУЗИКА СЛУША ! ПРОЧЕТИ НАДОЛУ ПРЕДИ ДА ПУСКАШ МНЕНИЕ !




    Каква музика предпочита тинейджъра ?
    Има много лесен да се установи това чрез он-лайн статистиката от този сайт: Last.FM

    Тъй като гледам че вече доста се е популяризирал дори и в този форум, реших да ви включа и вас в инициативата

    За какво става въпрос? Всяка песен която чуете през вашия плейър на компютъра, се записва в сайта под формата на статистика. Всяка седмица има класации на най-слушаните песни. В сайта има ОГРОМНА база данни от изпълнители и групи. Примерно ако вашата любима група никой не я е слушал, можете набързо да напишете интересни факти за него. Пример(Обърнете внимание че са го слушали над 100 000 души, което говори за голямата популярност и активност на сайта !). В добре оформените профил на всеки артист/група има Similar Artists (подобни изпълнители). Shoutbox, където може да напишете мнението си за изпълнителя. Може дори да чуете някои негови песни, както има и изцяло негово фенско радио ! Изощбо тонове и тонове интересна информация !

    Като цяло идеята е интересна и забавна, и се надявам че доста хора ще се навият да участват !

    Това е моят профил, да видите за какво става дума

    За целта е нужна бърза регистрация във въпросният сайт и съответно инсталиране на един Plug-in за WinAmp. Там всичко е обяснено но ако имате някакви проблеми, можете да попитате тук.

    Всеки който има желание е добре дошъл във TeenProblem.Net групата


    Търсим и лого за групата. Гледам има някакви лога тук на сайта, но ако някой може да го направи в размерите на квадратче ще бъде най-добре.




    п.с: пиша я тая тема в 3 през нощта. После ще допиша каквото имам да казвам ...


    ===========

    Инсталирането на plug-in-а (WinAmp):

    Сваляте тази джаджа.
    Пускате джаджата, след което има няколко меню-та, с които не вярвам да имате проблем. Задавате да се инсталира в папка ..\WinAmp\Plug-ins. Само трябва да обърнете внимание на едно: момента, когато трябва да изберете дали Media Player Classic (или нещо от сорта беше..) или WiAmp 5.x. Вие разбира се маркирате долното, то е за WinAmp-a. След като приключи инсталацията, пускате WinAmp-а, и ако всичко е като хората, трябва да ви се появи меню, с настройки за Plug-in-а. Вас ви интересува само полето, в което въвеждате User Name и паролата, с които така усърдно сте се регистрирали в last.fm. Има допълнителни настройки за Firewall-ве, но недейте да пипате ако не разбирате.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Мързи ме да чета, но си мисля, че музиката, слушана от нас тинейджърите, е доста разнообразна.

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Мързи ме да чета, но си мисля, че музиката, слушана от нас тинейджърите, е доста разнообразна.
    Ти си цар на интелигентните и полезни мнения.

  4. #4
    fake
    Guest
    леле леле бахти колко зле(бръмзе)
    http://www.last.fm/user/zl0
    тфа съм аз...ама няям намерение да се присъединявам към никфи тийнпроблем групи

  5. #5
    Аз се регнах. Ника ми е александра_17 само че на латиница.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Мързи ме да чета, но си мисля, че музиката, слушана от нас тинейджърите, е доста разнообразна.
    спамер...
    Благодаря за комплимента.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Мързи ме да чета, но си мисля, че музиката, слушана от нас тинейджърите, е доста разнообразна.
    спамер...
    Благодаря за комплимента.
    Аз съм на същото мнение.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Дървото :]
    Мнения
    392
    бах маамму. При мен не ще да тръгне тва. Когато избера горното, нищо не ми излиза като стартирам после плейра, а когато избера долното, скин става Класик и забива и нищо не може да се прави

  9. #9
    Аз май успях да се присъединя към Teenproblem.net групата. Ника ми е prosto_az.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    121
    поп и рок .. тва е. Регнах се и аз пък да видим

  11. #11
    ВСИЧКО !

    В зависимост от настроението
    Taм където няма химия, няма и физика !

    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Дървото :]
    Мнения
    392
    ае оправих са най-накрая, ама сега искам да си сложа картинка. Гледах на ФАКЮто и то пише, ама не мога да намера къде е тва бекграундс Някой ще помогне ли?

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от linkipinki
    ВСИЧКО !

    В зависимост от настроението
    хитро...
    2т.системно.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Цитирай Първоначално написано от 1921
    ае оправих са най-накрая, ама сега искам да си сложа картинка. Гледах на ФАКЮто и то пише, ама не мога да намера къде е тва бекграундс Някой ще помогне ли?
    За аватара ли става дума ? Горе вдясно има Settings и от там можеш да си качиш картинка към профила.

  15. #15
    А аз може ли да попитам защо не ми излизат кои песнички слушам?

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Дървото :]
    Мнения
    392
    Fena, тва дето е на подпис нали има някакви картинки...за не го говоря.
    просто аз, обновяват се на 5 минути заради това

  17. #17
    Ами като си натисна в/у ника и пише "No recently played tracks to display." Пък на вас там има някакви песнички и така...

    Минаха много повече от 5мин.

  18. #18
    Ми то...щеше да е добре да знаех поне с каква версия Winamp съм. Свалих това, където Fena го е дал. И уж пишеше, че съм го инсталирала и като си включих Winamp-а ми искаше име и парола и там някакви други работи, но аз само това си попълних и така...
    Абе компютърен инвалид съм и тва си е, не веднъж са ми го казвали. Ама как да го оправя сега?

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Ако ползвваш FireWall може да е от него

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    Ако ползвваш FireWall може да е от него
    Позлвам, да. Но прочетох за това, спрях го и пак нищо не става.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Еми... другото за което се сещам, е че може таговете на песните да не са ти правилни. Даваш дясното копче на песента в WinAmp-a и отиваш на File Info. Там избираш един от двата вида тагове, и попълваш полетата за изпълнител и име на песента. Малко е вероятно всичките ти песни да са с грешни тагове и затова да не става, но друго не ми идва наум

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ботевград
    Мнения
    137
    A ot kyde da si go izteglq tozi plung-in

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ботевград
    Мнения
    137
    link4e za plug-in ako moje 6toto namerih 3-4 takiva plug-in-a i nito edin ot tqh ne stava.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Айде прегледай ако обичаш още веднъж първия ми пост, и по-специално частта където съм обяснил как се инсталира

  25. #25
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    11 tochka deaktiven profil.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си