.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Guest

    Въпрос за skype - получаване на съобщенията

    какъв е принципът на получаване на съобщенията в skype? сега например писах на човек, който е офлайн...кога той ще получи съобщението - когато само той се свърже към skype или трябва и аз да съм свързан?!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Мисля,че когато той си влезне в скайп и дори ти да си оффлайн пак ще получи съобщението.Не съм много сигурна,може и да греша.
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    И ти и човека трябва да сте онлайн
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  4. #4
    Guest
    ^^^niki7o^^^ сигурен/сигурна ли си? и точно онлайн или просто да не е invisible

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ^^^niki7o^^^ сигурен/сигурна ли си? и точно онлайн или просто да не е invisible
    Абе за да го получи трябва да му е включен скайпа
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  6. #6
    Trqbva prosto da si vkliu4i skype NE E ZADALJITELNO i ti da si s vkliu4en skype

  7. #7
    ^^^niki7o^^^ каза:
    И ти и човека трябва да сте онлайн

    Това не е вярно,той ще получи съобщението, когато си включи скайпа.Ти можеш и да си оффлайн...няма значение...
    ТОЛКОВА КРАСИВА И НЕДОСТИЖИМА! ТОЛКОВА БЕЗЦЕННА, ЧЕ ИЗЛЪЖЕШ ЛИ Я - САМ ОСТАВАШ!


  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от Merito_
    ^^^niki7o^^^ каза:
    И ти и човека трябва да сте онлайн

    Това не е вярно,той ще получи съобщението, когато си включи скайпа.Ти можеш и да си оффлайн...няма значение...
    хауахаухахахахахаха Това не е вярно.Трябва той да е с включен SKYPE (Online,Away,DND,Not Avaible,Invisible) и ти също!
    Incomplete..........

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Вече е написан отговора, но аз да го докажа...правил съм си опити (е то кви опити...хващаш някои и действаш).Ако пишеш на някой, но той не е в скайп ще получи съобщението едва тогава, когато се мернете и двамата в скайп.Дори да е инвизибъл или ти да си инвизибъл пак ще го получи.Усетихте ли се нещо...аха...функцията ивизибъл в скайп е абсолютно безполезна.Защо ли?Знаете, че когато пишете на някой който не е в скайп се изписва "Съобщението ала бала...не е доставено още"...А когато този човек е просто инвизибъл, той ще получи вашето съобщение...и още нещо...Вие няма да получите съобщение "Съобщението ала бала...не е доставено още".Така мноооогооо лесно може да разберете дали някой е инвизибъл или го няма

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  10. #10
    Guest
    Offf awe weche wi kazaha!!
    I DWAMATA trqbwa da ste ONLINE!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    858
    Скайп бачка на p2p принцип - директно от комп на комп. Еми тогава как ще получи съобщението, ако твоят скайп е изключен?
    слизам от тавана, бейбе, слизам от тавана
    писна ми вече от тези беди

    три коли мухи изяде и не се убеди,
    че горе, на тавана, има само греди...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    I twoq i negowiq-ubedena

  13. #13
    Голям фен Аватара на 0riginalSin
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    дворецът на илюзиите
    Мнения
    811
    i dvata skype-a trqbva sa vkliu4eni ina4e ne stavaaa nezavisimo dali otpo4iva6t,nedostupen otsustva6 i tn
    Най - неочаквано ... ТОЙ се завръща!
    НО ....Къде беше, когато болеше?!
    Къде беше...

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Вече е написан отговора, но аз да го докажа...правил съм си опити (е то кви опити...хващаш някои и действаш).Ако пишеш на някой, но той не е в скайп ще получи съобщението едва тогава, когато се мернете и двамата в скайп.Дори да е инвизибъл или ти да си инвизибъл пак ще го получи.Усетихте ли се нещо...аха...функцията ивизибъл в скайп е абсолютно безполезна.Защо ли?Знаете, че когато пишете на някой който не е в скайп се изписва "Съобщението ала бала...не е доставено още"...А когато този човек е просто инвизибъл, той ще получи вашето съобщение...и още нещо...Вие няма да получите съобщение "Съобщението ала бала...не е доставено още".Така мноооогооо лесно може да разберете дали някой е инвизибъл или го няма
    =D> И аз на това много се дразня-уж си инкогнито,а ако някой ти изпрати съобщение и не изпише "Съобщението не е доставено още" веднага ще разбере,че всъщност си там!Много е безполезно това инкогнито!А даже,когато съм влизала инкогнито ми пишат и ми казват,че съм се вписала сега!Много тъпо!
    Иначе не трябва и двамата да сте на линия!В момента,в който някой си включи скайп веднага получава всички изпратени му съобщения,докато не е бил в скайп,независимо дали този,които го е изпратил в момента е на линия или не!Сигурна съм 100%!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на krisi_l@loka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Видин
    Мнения
    480
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Вече е написан отговора, но аз да го докажа...правил съм си опити (е то кви опити...хващаш някои и действаш).Ако пишеш на някой, но той не е в скайп ще получи съобщението едва тогава, когато се мернете и двамата в скайп.Дори да е инвизибъл или ти да си инвизибъл пак ще го получи.Усетихте ли се нещо...аха...функцията ивизибъл в скайп е абсолютно безполезна.Защо ли?Знаете, че когато пишете на някой който не е в скайп се изписва "Съобщението ала бала...не е доставено още"...А когато този човек е просто инвизибъл, той ще получи вашето съобщение...и още нещо...Вие няма да получите съобщение "Съобщението ала бала...не е доставено още".Така мноооогооо лесно може да разберете дали някой е инвизибъл или го няма
    ахам

    БебЕтатаа мииии

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Търговище
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Skype sucks. И двамата трябва да сте включени в скайп, за да се получат съобщенията! Абсолютно съм сигурен!
    podkrepqm te

  17. #17
    Guest
    Da, i za tova se poluchavat suobshteniq ot nepoznati na koito pishe "those messages are 2,3,4,... days old

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    търговище
    Мнения
    49
    dori i ti da si ofline pak 6te gi polu4i

  19. #19
    Guest
    Лелее хора, още ли се мъчите на тая тема?! Skype и на двамата участници в разговора трябва да е включен!!

  20. #20
    i ti i toi trqbav da ste v skype

    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    А колкото до любовта-не ти гарантирам,че я има за всеки,не ти казвам,че ще обичаш пак така,ама ще обичаш може би по-друг начин,който пак няма да е много зле.

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Търговище
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Skype sucks. И двамата трябва да сте включени в скайп, за да се получат съобщенията! Абсолютно съм сигурен!
    za skype sucks a za drugoto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си