.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Portugaliq nadvi velikata Angliq

    Super ma4 duspite me durjaha na6trek do kraq.Vie kakvo mislite ne be6e li strahotno? Za koi bqhte? Sega ostava da vidim dali Braziliq 6te nadvie Franciq i dali moqta me4ta 6te se izpulni da vidq Braziliq sre6tu Portugaliq na polufinal,koeto malko me natujava za6toto sam po4ti sigurna 4e Portugaliq si otiva sled tozi ma4. Vie kakvo mislite daite mnenie?!
    Mira bien, todo va mal y todo est

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    72
    Въпреки нулевото равенство в редовното време и продълженията си стана доста готин мач,изпълнен с напрежение.Жалко за англичаните По принцип съм техен фен и не ми беше много приятно,но на Англия не им върви с дузпите и тва.Като гледам накъде отиват нещата май че финала от миналата година ще се повтори-Бразилия-Германия....но да не подценяваме Италия
    New blood joins this earth
    and quickly he's subdued
    through constant pain disgrace
    a young boy learns their rules

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187

    Re: Portugaliq nadvi velikata Angliq

    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Super ma4 duspite me durjaha na6trek do kraq.Vie kakvo mislite ne be6e li strahotno? Za koi bqhte? Sega ostava da vidim dali Braziliq 6te nadvie Franciq i dali moqta me4ta 6te se izpulni da vidq Braziliq sre6tu Portugaliq na polufinal,koeto malko me natujava za6toto sam po4ti sigurna 4e Portugaliq si otiva sled tozi ma4. Vie kakvo mislite daite mnenie?!
    Е какво му беше толкова страхотното на този мач?!Никакви голове и нищо запомнящо се!Дузпи...дузпите всъщност бяха изключително тъпи,нямаше никаква интрига при тях и беше ясно,че Англия си събира багажите...просто не играеха добре,не само този мач,а и на първенството като цяло! Имаше мн по-интересни мачове и не намирам смисъл точно за този да се прави отделна тема
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Издразни ме, че изгониха Рууни заради симулиращите португалци. Оттам нататък мача стана тъп.

  5. #5
    ok sorry ako sam napravilq ne6to koeto te drazni prosto mnogo se zaradvah kato biha potuglaiq angliq kato znam kolko sa dobri angli4anite i za tova re6ih da pusna nova tema .Sorry pak ako am te podraznila prosto sam 6tastliva.
    Mira bien, todo va mal y todo est

  6. #6
    Португалците спечелиха, защото вратарят им беше по-добър. Този човек трябва да го позлатят!

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  7. #7
    Браво на тях заслужаваха си го ...
    Жалко че Бразилия отпадна


  8. #8
    ATAKABG
    Guest
    и кво и е великото на англия? пълни смешници

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Липсваха ни главно няколко обстоятелства...
    1. Традицията да губим често на 1/4 финали и от дузпи оказа прекалено тежко бреме на отбора / англичаните много се шашкат при такива ситуации/
    2. Съдийските грешки. АБСОЛЮТНО ужасно съдийство ! Това световно ще бъде най-ужасяващото в историята откъм съдии... Съдии от Бенин, от Мексико и от Аржентина преобладават, а всички знаем за липсата на класата им .... Съдията правеше 70% от единоборствата фаулове за очевидно симулиращите, безпристойни португалци. Изгонването на Рууней го оставям без коментар. Под всякаква критика.
    3. Липсата на основни фигури. Бекса игра контузен дълго и излезе рано, Тери още в началото с незаслужен жълт картон трябваше да внимава през целия мач да не си изпроси 2ри. Смяната на Свен Горан Ериксон - Джо Коул - Питър Крауч бе една от най-големите / поредни / изцепки на шведа. Очевидно бе, че не може да изкара Харгрийвс, защото не може да се играе без дефанзивен, но не може да се лешиш от най-добре играещото крило на световното, само защото неговото име е по-малко от тези на Лампс и Джерард и при евентуална тяхна смяна и загуба страх от това, че медиите на острова ще те направят на крив... Това уби мача.
    Стигна се до дузпи, а от там нататък всичко е въпрос на късмет. Каръка, както обикновено, бе с Англия и хора като Джерард и Лампс, който пропускат веднъж на сезон, изневериха...
    Жалко, че всичко приключи по този начин. Това не е футбол за жалост, заслужавахме повече, но заради съдийския фактор, който става все по-значин в световния футбол и поради треньорски грешки едно цяло поколение звезди може би си заминава от световния форум. Гари Невил, Рио Фърдинанд, Дейвид Бекъм, Лампард със сигурност няма да участват повече на световно, а за останалите звезди въобще не е сигурно.
    Само едно е сигурно, след 4 години аз отново ще съм с фланелката в Английски Пъб и ще пея !
    обичам дениту ми {}

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Levski_Fenka
    Браво на тях заслужаваха си го ...
    Жалко че Бразилия отпадна
    Sega oba4e ako franciq otstrani i portugaliq az 6te se grumna
    Mira bien, todo va mal y todo est

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Франчулята отпадат...иначе англичаните просто не играеха добре и беше нормално да се махат от световното,за Бразилия важи същото...аз не видях да покажат нещо кой знае какво в някой от мачовете си,но така става,когато се помислиш за Богопомазан...
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Аз пък съм почти сигурен, че Франция е на финал. Не само заради омразата и към Португалия, а и заради хитрите петли, които знаят как чрез опита си да постигнат нужното
    обичам дениту ми {}

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Издразни ме, че изгониха Рууни заради симулиращите португалци. Оттам нататък мача стана тъп.
    Видя ли изобщо как Рууни, след едно негово единоборство с играч на Португалия, го прасна едно хубаво в слабините?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Издразни ме, че изгониха Рууни заради симулиращите португалци. Оттам нататък мача стана тъп.
    Видя ли изобщо как Рууни, след едно негово единоборство с играч на Португалия, го прасна едно хубаво в слабините?
    Tva be6e mnogo grubo.Vqrno moje da e bez da iska ama toi napravi si stupi vurhu slabinite na igra4a.Toi napravo si go ostavi bez pokolenie.A ina4e sudiata si sude6e dosta dobre e verno propusna tam 1-2 julti kartona ina4e ne be6e lo6.
    Mira bien, todo va mal y todo est

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Португалците спечелиха, защото вратарят им беше по-добър. Този човек трябва да го позлатят!
    Дам,определено вратарят им беше по-добър.

  16. #16
    на Англия изобщо не им върви с дузпите.... като се вземе предвид , че от битите 4 дузпи само 1 беше вкарана и то от играч от канадски призход....

  17. #17
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    аха.баси мача!англичаните не са добри на дузпи.психически ли не могат да се настроят...нз,ама хич не им върви.добре че не дадоха и на Бекъм да бие дузпа.всеки път изтърва...
    за мен най-великия вратар е Йенс Леман. страшен е!хипнотизира ги противниците с поглед.
    аз пък се кефя,че Бразилия загуби.почнаха да ме дразнят супер много.в слаба форма е отбора.освен това ми писна само те да печелят купите.има и други страхотни отбори,които доказаха че могат да бъдат световни шампиони!
    сега съм за Германия и Португалия,въпреки че и петлите са във форма.единствено не съм за Италия да стане шампион.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    аха.баси мача!англичаните не са добри на дузпи.психически ли не могат да се настроят...нз,ама хич не им върви.добре че не дадоха и на Бекъм да бие дузпа.всеки път изтърва...
    за мен най-великия вратар е Йенс Леман. страшен е!хипнотизира ги противниците с поглед.
    аз пък се кефя,че Бразилия загуби.почнаха да ме дразнят супер много.в слаба форма е отбора.освен това ми писна само те да печелят купите.има и други страхотни отбори,които доказаха че могат да бъдат световни шампиони!
    сега съм за Германия и Португалия,въпреки че и петлите са във форма.единствено не съм за Италия да стане шампион.
    Мацка Адзурите мачкааааааат
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Англия са си велики.Сега нямаха късмет.Португалия са педераси с по-добър вратар.
    /rossa./

  20. #20
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Англия са си велики.Сега нямаха късмет.Португалия са педераси с по-добър вратар.
    \/
    излязоха бекъм.джо и рууни как да бием след 4 години(живот о здраве)пак ще викам за англия

  21. #21
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Англия са си велики.Сега нямаха късмет.Португалия са педераси с по-добър вратар.
    ооооооооооо несъм съгл. просто роналдо си е добър и то на дуспи

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Тоя Леман нещо много му е пораснала работата...

    Помня преди 3-4 години на осминафинал на Шампиоската лига играят Арсенал и Валенсия. Тогава точно си беше тръгнал Сийман, и Леман му беше заместник. Е с толкова слаб вратар Арсенал никога не са играли ! Гол извън наказателното между краката...ах никога няма да го забравя...изстрела на Карю...ах.. после разбира се му набутаха още 2-3 също толкова смешни гола..

    Гледам сега се е постегнал, но има още мноооооооого хляб да яде....

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163

    Re: Portugaliq nadvi velikata Angliq

    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Super ma4 duspite me durjaha na6trek do kraq.Vie kakvo mislite ne be6e li strahotno? Za koi bqhte? Sega ostava da vidim dali Braziliq 6te nadvie Franciq i dali moqta me4ta 6te se izpulni da vidq Braziliq sre6tu Portugaliq na polufinal,koeto malko me natujava za6toto sam po4ti sigurna 4e Portugaliq si otiva sled tozi ma4. Vie kakvo mislite daite mnenie?!

    Браво на Португалия, страхотен мач, страхотен отбор. Аз си бях и за тях, защото много ги прееба реферът на предния им мач! Радвам се и за Франция, те май бяха отборът с по-малко шансове и това, което направиха беше велико - страхотна тактика, страхотен мач. Стискам палци Франция да стане световен шампион!!!

    RockMan, евалата аватар! Така трябва - Гънс форевър!!!

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Еми много ясно че ни биха,като го нямаше нито Бекъм,нито Джо,нито Рууни,мама им прости португалци,но на дузпи никога не печели по добрия,въпрос на късмет е...
    /rossa./

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си