.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    aventurata
    Guest

    E TVA E PROBLEM VE4E

    ..ta az predi kat bqh po-malka 13,14 sam haresvala samo mom4eta..ama i vinagi ama sq ot polovin godina zapo4naha da me valnuvat i momi4etata-sega sam na 16...i ta ve4e dve momi4eta stra6no sa me privli4ali,a po edn abqh i mnogo hlatnala..ni6to ne sam i kazvala i namekvala.imam dva vaprosa-Kak da razbera dali edno momi4e e lesbiika ili pone Bi-bez da q pitam [za tva edva li moje se pomogne..] i osven lizaneto na jenskiq polov organ,nqkav drug "seks" mejdu jeni ima li????

  2. #2
    е не е трагедия...
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  3. #3
    Guest
    otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto...
    Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
    Бтв темата не е за тук

  5. #5
    А то нормално за момичетата. Повечето, които познавам са с гаджета, ама не им пречи постоянно да се натискат... жени



  6. #6
    sobieski_f
    Guest
    BeLiVe_Me`f mnoo glupavo razsyjdavash za ko ne se hvarlish ti ot nqkade kakvo kato e razlichna i moje tova naistina da e vremenno uvlechenie

  7. #7
    f
    Guest
    ami podhvani razgovor za takiva otnosheniq s dadenoto momi4e,vij kak gleda na neshtata,dali i se e iskalo nqkoga da probva s f ili pyk daje moje i da e praila i taka ti sama shte si izvadish zaklio4eniq ot tova koeto ti otgovori.I men mn me kefi da si se gushkam s priqtelkata mi da se celuvame ,da se ligavim ot kolkoto s mom4eta

  8. #8
    Guest
    i da uto4nq 4e sym na 17 i ot dve godini vodq redoven polov jivot s mom4eta oba4e pyk sas momi4e e trypkata

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101
    Цитирай Първоначално написано от Elektra_x
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto...
    Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
    Бтв темата не е за тук
    Mi ne si napalno prava za6totto ako 1 momi4e e bi nqma problemi , no ako 1 mom4e e bi ve4e ima problem , nali ...........

  10. #10
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от The_White_Witch
    Цитирай Първоначално написано от Elektra_x
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto...
    Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
    Бтв темата не е за тук
    Mi ne si napalno prava za6totto ako 1 momi4e e bi nqma problemi , no ako 1 mom4e e bi ve4e ima problem , nali ...........
    Ъ...не е вярно!Когато си "би" имаш по-голям избор!Ако не стане с едното, пробваш с другото!Така е според мен!Значи, факта, че жените по-лесно се навиват за такива неща и по-лесно показват чувствата си, не значи, че когато едно момче е "би" има проблем!Няма никакъв проблем.В зависимост от обществото, в което си попаднал естествено!Ако е при хора с по-голям мироглед, ще те приемат!Но, ако хората срещу тебе са некви тесногръди...няма да те приемат и тва е.Трябва си търсиш ново място!Да си "би" няма лошо.Просто не трябва да се натискаш много на хора, които нямат желание да експериментират със своя пол!


    aventurata, това сигурно е просто увлечение.Не се притеснявай!Предполагам ще ти мине.
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  11. #11
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от brain_stew
    Цитирай Първоначално написано от The_White_Witch
    Цитирай Първоначално написано от Elektra_x
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto...
    Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
    Бтв темата не е за тук
    Mi ne si napalno prava za6totto ako 1 momi4e e bi nqma problemi , no ako 1 mom4e e bi ve4e ima problem , nali ...........
    Ъ...не е вярно!Когато си "би" имаш по-голям избор!Ако не стане с едното, пробваш с другото!Така е според мен!Значи, факта, че жените по-лесно се навиват за такива неща и по-лесно показват чувствата си, не значи, че когато едно момче е "би" има проблем!Няма никакъв проблем.В зависимост от обществото, в което си попаднал естествено!Ако е при хора с по-голям мироглед, ще те приемат!Но, ако хората срещу тебе са некви тесногръди...няма да те приемат и тва е.Трябва си търсиш ново място!Да си "би" няма лошо.Просто не трябва да се натискаш много на хора, които нямат желание да експериментират със своя пол!


    aventurata, това сигурно е просто увлечение.Не се притеснявай!Предполагам ще ти мине.
    Ти така от личен опит ли

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вход Б [KMD]
    Мнения
    404
    Хах
    Какви дискусии се почнаха, а никой не забеляза датата...
    You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else.

  13. #13
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от scissorhand
    Хах
    Какви дискусии се почнаха, а никой не забеляза датата...
    Карай,Важното е да се спори

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си