.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    ЕТО ЧЕ БРАЗИЛЦИТЕ БЯХА СПРЯНИ !

    Още в началото на световното бях казал, че бразилците няма да стигнат до финал и няма да са световните шампиони на това първенство. Указах се прав.
    Е, не исках да падат точно от французите, отбор, който изобщо не обичам, но това е положението.

    П.П. Какво е вашето мнение ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    мразя французите, тяхната мама!!! исках португалия да спре бразилия!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Бразилците се изложиха...

  4. #4
    Te cqlo svetovno nikade gi nqma ne sa predi6niq otbor koito bqha,a i ronaldinho i ronaldo ne pokazaha na kakvo sa sposobni.Oba4e kato gi gledah ne im puka6e mnogo bqha usmihnati.Nz az mnogo iskah da se izpravqt sre6tu Portugaliq oba4e eto na 6te vidime Franciq kakvo 6te napravi az se nadqvam da otpadne 6toto ne sa mi prisurce francuzite.
    Mira bien, todo va mal y todo est

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    мразя французите, тяхната мама!!! исках португалия да спре бразилия!
    Mislime ednakvo mnogo mi se iska6te tova da stane
    Mira bien, todo va mal y todo est

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    Ot samoto nachalo se znaeshe , che brazilcite ste otpadnat prosto ne pokazaha nishto s kakvo sa po dobri ot drugite otbori kolkoto do franciq iskam da otpadne na polu finala i Germany i Portugal da sa na finall i portugalcite da biqt estestveno

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ™.::CeCkO®BoY::.™
    Ot samoto nachalo se znaeshe , che brazilcite ste otpadnat prosto ne pokazaha nishto s kakvo sa po dobri ot drugite otbori kolkoto do franciq iskam da otpadne na polu finala i Germany i Portugal da sa na finall i portugalcite da biqt estestveno
    Mira bien, todo va mal y todo est

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    72
    Сега стискам пълци за Португалците да отстранят тия надути французи,че много ги мразя.То никой и не ги обича,цяла Западна Европа ги мрази(забелязахте ли как испанците освиркваха химна им).Иначе откакто отпадна Англия сега и аз нз за кой да стискам палци,може би за германците(нищо че с англичаните хич не се обичат ).Аз предвиждам един финал Германия-Португалия,но отново ще се повторя-нетрябва да се подценяват Адзурите
    New blood joins this earth
    and quickly he's subdued
    through constant pain disgrace
    a young boy learns their rules

  9. #9
    Аз имах по-големи очаквания за Бразилия,дори си мислех,че и до финала ще стигнат.Не очаквах,че ще паднат от Франция.Но ето,че и това се случи...Баща ми пък си знаеше,че така ще стане и дори беше пуснал 2-ка за Франция на ЕВРОФУТБОЛ...

  10. #10
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Много ме е яд за бразилците, но и на най-добрите се случва да загубят. Франция добре играха надявам се и в следващия, а може би и по следващия мач да покажат същата игра.

    П.П. За мен световното приключи със загубата на Бразилия.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  11. #11
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Абе каквото и да си говорим истината е че бундестима ще е шампион! Подкрепям ги от началото и просто знам. ГЕРМАНИЯ!!! =D> =D>
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Ne o4akvah brazilcite da se predstavqt tolkova slabo . O4akvah mn pove4e ot tqh . I kak mojaha da zagubqt to4no ot francuzite ....
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

  13. #13
    Зидан показа, че Роналдиньо има още мнооого хляб да изяде докато го настигне. Французите играха много грамотен футбол. Бразилците проспаха мача. В 86 минута те падат с 1:0 и връщат топката на защитници при нападение. Е тва не го разбирам. Нямаше го оня хъс за игра и то като ясно виждат, че падат.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Вермахт юбер алес??
    ...което ще рече?

  15. #15
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    казах ви,че бразилците не са във форма.все ми беше тая кой отбор ще спре Бразилия,важното беше да го СПРЕ.супер много почнаха да ме дразнят.печелеха мачовете на шега,а не бяха във форма и това се виждаше.а отбор който не е във форма не заслужава да вдигне световната купа!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    казах ви,че бразилците не са във форма.все ми беше тая кой отбор ще спре Бразилия,важното беше да го СПРЕ.супер много почнаха да ме дразнят.печелеха мачовете на шега,а не бяха във форма и това се виждаше.а отбор който не е във форма не заслужава да вдигне световната купа!
    Хърватите напълно заслужаваха да ги бият поне с 2 гола...

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    казах ви,че бразилците не са във форма.все ми беше тая кой отбор ще спре Бразилия,важното беше да го СПРЕ.супер много почнаха да ме дразнят.печелеха мачовете на шега,а не бяха във форма и това се виждаше.а отбор който не е във форма не заслужава да вдигне световната купа!
    Хърватите напълно заслужаваха да ги бият поне с 2 гола...
    Така е.
    Как щях да се изкефя, ако хърватите ги бяха били, но уви...малшанс.

  18. #18
    nick0190
    Guest

    izlojiha se

    Ne znam za6to, no i az kato teb imah 4uvstvoto ,4e Braziliq nqma da stane svetoven 6ampion i nqma da stigne v golqmata 4etvorka.Brazilcite spe4eliha na minaloto svetovno, no togava bqha sqka6 drug otbor.Braziliq ne prili4a6e na sebe si!Vaob6te ne sym za tqh.Mislq,4e i trenioryt gi provali s tazi glupava taktika da se za6titavat vmesto da igraqt tehniq si futbol-napadatelen,krasiv.Ne trqbva da se obvinqvat otdelni futbolisti za rezila, no vapreki tova sym saglasen,4e Ronaldinio ne znae6e kyde e i e na svetlinni godini ot klasata na Zidan,ako prodaljava da igrae taka.Vseki vtori e za Braziliq i tova me drazni.Samo za6tot sa 5-kraten svetoven 6ampion.No mnogo po-malko sa istinskite i fenove...

  19. #19
    abe 4ovek ti si mnooogo nazad s novinite ne misli6 li brazilq otpadnaha otdavna sega na final sa Italiq i Franciq a za treto mqsto se borqt Portugaliq i Germanq
    Mira bien, todo va mal y todo est

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си