.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: kak da sa opravq

  1. #1
    LYDA-FENKA--
    Guest

    kak da sa opravq

    hora predi po razni kypon4eta me kefi6e da piivam vermyt ama naposledak yse6tam 4e tova jelanie se zasilva i ne samo kogato sam po kyponi a mi i po zavedeniq a dori i y nas ? kvo zna4i tova i kakvo da praq please helps!

  2. #2
    Вермута няма много алкохол,но все пак не бива да се пристрастяваш Опитвай се да не пиеш толкова често,пий кола или някакъв сок .Дано отвикнеш от тоя навик Успех
    Не се срамувай да кажеш това,което не се срамуваш да си помислиш!

  3. #3
    То от вермута после ще преминете на ликьор, на вино на водка на ракия.. и ще почнете да се алкохолизирате по-често.. така че го давайте по-полека ...


  4. #4
    Guest
    tctc pone kato 6te se alkoholizira6 po4ni ot ne6to po tvardo

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Алкохолизираш се.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    uu katokazahte likior i se setih za baylies i napravo umiram zashtoto iskam da si kupq a nqma otkude da nemrq 30kinta a macka....spox prosto ti se pie i az bqh taka v suvsem an4aloto s birata seki den pieh i vkushti i navunka i tn i tn ...ama mini na drugo 4e tva...

  7. #7
    ууууу тва за вермута и аз си пивам когато сам нервен по ботилка но поне е сладичьк като някоя неделна сутрин когато се сабудиш до приятелката си или приятеля си и навун греика и се кефиш на живота , като пия вермут се сещам за товва а след като се напия си мисля "е мамаму дееба що ми треаше да се ядосвам за глупости и така на татьк"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си