.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 32 от общо 32

Тема: ......

  1. #26
    ....................
    I've lived to bury my desires
    And see my dreams corrode with rust
    Now all that's left are fruitless fires
    That burn my empty heart to dust

  2. #27
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Хех и аз имам един ангел с меч За съжаление не мога да го постна, защото нямам скенер, а и съм го рисувала като по-малка, така че не е така идеален, за да го поствам После реших, че трябва да разивам таланта си в посока на писането и зарязах рисуването. Разбрах, че искаш да го нарисуваш супер мускулест, но анатомията не е правилна. Например гърдите май са твърде високо ( вече не си спомням толкова подробно) Разбрах,ч е искаш да е иреален, но така малко изглежда, сякаш е с някаква странна броня. Но както ти казах - ти си абсолютният Демиург на тоя твой свят
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne
    Мисля, че сме на едно мнение. Или ти не си ме разбрала , или аз не съм се изразила правилно, Коментирах това мнение:
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Става въпрос че не може един герой да бъде изяло лош или изцяло добър. И това може да стане и при много други качества. Вслучая виждам пауърплей в красотата на ангела. Вижда ми се прекалено красив, което си е комплимет за теб. Но ще се развиеш много повече ако се научиш да показваш не само една черта в героя си.
    И изразих съгласие с него. Като цяло не става въпрос за сивото като емблема на ежедневието . А за синкретизъм между бялото и черното, без те да се губят едно в друго. Контрастът се запазва. Той е вътре в самия герой. Той е и добър, и лош.

    Да, но къде съм казала кое е модерно кое не??? Казах че се среща много често "пауърплея" (в кавички, защото, както казах, това е литературен термин), но за модерноо никъде нищо не съм споменавала! Изкуството е толкова чистои неопетнено от такива понятия, че мисля че трябва да се засрамиш че си го казала. МОже и да не си имала това впредвид, но това каза.

    Swann,

    Е... Ти слушаш ли ме какво ти казвам? Казах че ти трябва връзка с реалността, колкото и да не обичаш реализма. Просто преувеличаваш
    в тази картина и искам да те върна на земята. Няма идеален образ, човек, подобие и т.н. Ако искаш се загледай в древнта митология. Дори Афродита, най-красивата, прави грешки. Просто няма идеален образ.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  4. #29
    ..............
    I've lived to bury my desires
    And see my dreams corrode with rust
    Now all that's left are fruitless fires
    That burn my empty heart to dust

  5. #30
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Няма идеално същество... Колко пъти да го казвам? Както и да е - исках да помогн, но няма да стане. Но идеализирането е качетво за ръката на художника, но е порок за мисълта му. Както и да е.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  6. #31

  7. #32
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    ... мисля че трябва да се засрамиш че си го казала. МОже и да не си имала това впредвид, но това каза.

    [/b]
    От малко неща, които съм казала или направила се срамувам, но това не е едно от тях. Модернизмът и модерното си е ФАКТ! Ако ти имаш някакви комплекси към теченията, които са АКТУАЛНИ ( защото модерно не значи само комерсиално) - твоя грижа.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си