.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: ......

  1. #1

    ......

    ..............
    I've lived to bury my desires
    And see my dreams corrode with rust
    Now all that's left are fruitless fires
    That burn my empty heart to dust

  2. #2
    mn e hubava,naistina...osobeno mn mi haresvat dlanite...az ne moga da risuvam ryce...

  3. #3
    ........
    I've lived to bury my desires
    And see my dreams corrode with rust
    Now all that's left are fruitless fires
    That burn my empty heart to dust

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Бива

  5. #5

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    na Mars
    Мнения
    56
    i na men mi haresva....oba4e ne6to v korem4eto mu kuca.....spoko zabelqzva se samo kogato se vgleda6

  6. #6
    bravo bravo na men syshto mnogo mi haresa
    Aко можеше сърцето да те забрави,
    ако можеха сълзите да спрът своя поток,
    ако можех и аз тъй лесно да те забравя,
    нямаше за тебе да страдам цял живот.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Изключително добре е направен. Особено очите и косатъа много ми харесват, особено след като мен и капчица не ме бива в рисуването. Обаче имам и една забележка - не знам какви са другите ти рисунки, но имам чувството че малко прекаляваш с пауърплея, което е много широко разпространено в тинейдйърското изкуство (всичките видове). Ако незнаеш какво е това, ще ти обяссня - всякакъв вид преувеличаване на героя. Тва е литературен термин (в модерната литература), но в случая не мога да се изразя по-точно. Става въпрос че не може един герой да бъде изяло лош или изцяло добър. И това може да стане и при много други качества. Вслучая виждам пауърплей в красотата на ангела. Вижда ми се прекалено красив, което си е комплимет за теб. Но ще се развиеш много повече ако се научиш да показваш не само една черта в героя си. В случая плочките ми направиха впечатление. Не ти казвам да го правиш с бирено коремче , а да не бъдат толкова ясно изразени. И можеш да му сложиш някоя и друга бръчка. Но така с удоволствие бих го праснала, а това си е комплимент

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Добра е, но ако сложиш малко повече детайли на крилата, ще стане още по-добра, поне според мен.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    мда, плочките наистина са прекалено силно изразени... но други забележки нямам =D>
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  10. #10
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    прилича ми повече на вампир с тези крила.на ангелите си личат перцата по крилата им.иначе е много хубаво докарана рисунката.възхищавам ти се за светлосенките! =D> хич ме няма по графиките.всичко мога да ти нарисувам,но графиките нещо не ми се удават,а и в у-ще всеки рисува това което иска.повечето не могат и да рисуват де...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  11. #11
    .........
    I've lived to bury my desires
    And see my dreams corrode with rust
    Now all that's left are fruitless fires
    That burn my empty heart to dust

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Swann
    @ErinEverly - Донякъде съм съгласна с мнението ти за несъвършенствата, които правят едно лице по-ефектно, но... абе нещо не мога да си представя сбръчкан ангел

    Никой не е казал да е сбръчкан, просто да има една -2 бръчки. А и бръчките бяха само пример, има много начини да се направи едно лице несъвършенно.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде,където съм сама!
    Мнения
    192
    Не съм много добра в рисуването,но лицето и корема не ми харесват!
    Admin-Coki:
    огромен размер на снимка в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Като цяло рисуваш добре, но това не е ангел. Крилата са като на прилеп...няма ясна концерпция. Коремът не е като хората, а чаталът е прекелно силно изразен. Нали уж е ангел..няма нужда да му изпъква пакета.

  15. #15
    .......
    I've lived to bury my desires
    And see my dreams corrode with rust
    Now all that's left are fruitless fires
    That burn my empty heart to dust

  16. #16
    Много е хубава. Имаш добър стил

    Високо, високо, високо ... виско застани. Над завист и обида, над дребните сплетни.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Определено много ми харесва Но понеже не обичам да се изказвам тъпо ще направя по-подробен коментар.
    1. Идеята ти е много добра! Това, ч е един ангел трябва да е с крила на птица е абсолютна глупост! Ти си художникът, авторът, ако искаш си нарисувай ангела и с рога - пак ще е както трябва. Въобще не ги слушай тия , дето ти разправят, че като е нагел тряя да има пера. Ако искаш кажи, че е плешив ангел - ангелът си е твой е точно това, което кажеш ТИ! Ако му сложиш рога и някой те обвини - кажи му, че е тъп и това символизира единственото на земята и небето и му затвори устата. Не се подавай на тия еднотипни и установени жанрови особености.
    2. Някой се беше изказал и аз съм съгласна с него, че на мода не са черно -белите герои, а сивите - смеската между доброто и злото, защото изкуството в днешно време е хуманистично, а хората са и добри и лоши, нали . Но аз лино не го възприех така - това е ангел, той не е нито мъжки, нито женски. Затова лицето му е красиво, така както и тялото, има някакъв синкретизъм на мъжкото и женското начало, който си е на мястото според мен. Можеш разбира се да му добавиш и някакъв физически дефект, но като символ на надеждата и вярата, които са абсолютни състояния на чистота, това би ило противоречиво.
    3. Аз не съм учила рисуване, но имам набито око , така да се каже. Усещам къде има неправилности . Коремът - плочките - не е проблем, но не са правилни. Въпреки че усещаш светлосенките много добре, самите плочки не са поставени правилно и анатомично, дори да е СУПЕР мускулест няма да изглеждат така. Предлагам да си извадиш от нета някакви снимки на мускулести мъже и културисти и да се поопражняваш с прерисуване , както с ръцете . За ръцете имам също забележка - лакътят на лявата ръка ( мое ляво) е изместен нагоре, което прави ръката дебела и естественодолната част на лявата ръка е по-къса от тази на дясната. Дланите определно са докарани много добре. Крилата като фантаситечн елемент естествено могат да се оставят само фрагментарни, но това контрастира на подробното щрихиране на тялото и прави впечатление. Бих препоръчала именно там да сложиш някакви гънки в повече , за да се избегне това.
    4. Като цяла самата картина е застинала. Няма никаква движение. Тоя ангел сякаш стои така от часове...
    Бих препоръчала въпреки всичко да не го оправяш. Не го пипай, така е наистина много красиво! Просто имай предвид тези заблежки, които ти излагаме сега , за да се усъвършенстваш в следващите си картинки Ходиш ли на уроци? Ако не - тръгни, много си добра и май съм ти фенка вече
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  18. #18
    strahotna e
    2 т. системно.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Еди какво си било модерно? Божееееееее! Мислех, че поне това изкуство не е комерсиално.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Еди какво си било модерно? Божееееееее! Мислех, че поне това изкуство не е комерсиално.
    Всичко е комерсиално.... Загледай се в по-старите филми, най-ясно това личи в екшъните - главният герои е 100% добър, идеален, абе бомба, една грешка няма. Само дето страда, щото Лошите, които естествено са 100% злобари са убили семейството му, но той какво е виновен, че е чистичък, освен , че се е родил. По-нататък виждаме леко изкривяване, защото в биографията на героя се появява някакво черно петно. В по-късните екшъни петното става толкова голямо, че има филми, в които реално проследяваме съдбата на лошите. Но понеже все пак не можем да кажем чрез филмите, че лошото е хубаво, поставяме някакъв добър психологически акцент върху героя - той добър, ама лошото му се отдава Пример : Да изчезнеш за 60 секунди. Героят е честен автокрадец .
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не говорим за кино, това е друго. Явно на теб ти харесва живописта да е комерсиална, щом даваш такива съвети.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Не говорим за кино, това е друго. Явно на теб ти харесва живописта да е комерсиална, щом даваш такива съвети.
    Кои съвети точно визираш?
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Че било модерно сивото. Много тъпи разсъждения всъщност...някой професор си ги е изсмъкал от пръстите. Всъщност контрастът винаги е бил и винаги ще бъде красив, особено черно-белият.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Мисля, че сме на едно мнение. Или ти не си ме разбрала , или аз не съм се изразила правилно, Коментирах това мнение:
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Става въпрос че не може един герой да бъде изяло лош или изцяло добър. И това може да стане и при много други качества. Вслучая виждам пауърплей в красотата на ангела. Вижда ми се прекалено красив, което си е комплимет за теб. Но ще се развиеш много повече ако се научиш да показваш не само една черта в героя си.
    И изразих съгласие с него. Като цяло не става въпрос за сивото като емблема на ежедневието . А за синкретизъм между бялото и черното, без те да се губят едно в друго. Контрастът се запазва. Той е вътре в самия герой. Той е и добър, и лош.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  25. #25
    mn e gotino
    Когато мога - помагам,
    когато искам - успявам,
    когато докосвам - възпламенявам,
    когато целувам - сгрявам,
    когато обичам - наранявам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си