.
Затворена тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485

    Moderated:Защо всички са такива злобари ?!

    zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
    kak moje da ste takiva zlobi be ???

    P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !




    Moderated by miloto
    т.1 и т.7 от Правилника

  2. #2
    Botev1912
    Guest

    Re: moje li taka be ?!

    Цитирай Първоначално написано от Paduan`
    zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
    kak moje da ste takiva zlobi be ???

    P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
    Napulno sum suglasen s teb....jiveem v bulgaria...vseki gleda samo toi da e dobre no ima i svestni hora kato teb i kato oshte nqkolko ot tozi forum....toi e suzdaden da pomaga na horata,koito imat nujda...a ne za nqkoi koito samo gledat seir i se podigravat.....

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    421
    Emi 6te ti kaja samo,4e gi ima i dvata tipa hora v toq forum.No kakto sam se popravi ne vsi4ki sa takiva

  4. #4

    Re: moje li taka be ?!

    Цитирай Първоначално написано от Botev1912
    Цитирай Първоначално написано от Paduan`
    zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
    kak moje da ste takiva zlobi be ???

    P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
    Napulno sum suglasen s teb....jiveem v bulgaria...vseki gleda samo toi da e dobre no ima i svestni hora kato teb i kato oshte nqkolko ot tozi forum....toi e suzdaden da pomaga na horata,koito imat nujda...a ne za nqkoi koito samo gledat seir i se podigravat.....
    Napulno suglasna. Mnogo dobro izkazvane! =D>
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и пак пишете на гадната шльокавица...

    ПП това си е заяждане...
    Еееее, как може да бъдеш такъв злобар?! Те , горките, искат да се оплачат, а ти.....

  6. #6
    Guest
    Като се оплакваш пробвай да го направиш на Български език,не на шльокавица !

    Опа,каква глупава злобарка съм
    Що се заяждам,да ми се чуди човек..

  7. #7
    Guest
    Забравих да кажа,че не мога да трая шльокавицата!

  8. #8
    Guest
    Еми като има форум,логично е и да има и злобари.Ама за овладяването им не трябва ли да има и контрол...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и пак пишете на гадната шльокавица...

    ПП това си е заяждане...

    Тц тц тц... Остави националистите да говорят как България не е наред, заради хора като теб и мен, а те самите не са се научили да уважават собствената си писменост. Тц тц тц..

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  10. #10
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от just_a_kid
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и пак пишете на гадната шльокавица...

    ПП това си е заяждане...
    Еееее, как може да бъдеш такъв злобар?! Те , горките, искат да се оплачат, а ти.....
    Ох, чакайте, че се трогнах
    Да си забърша малко сълзте само, как може да сме такива злобари бе хора?

    Give me your best shot motherfucker!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде,където съм сама!
    Мнения
    192
    Еми такива сме-злобари,ко да праим!
    Admin-Coki:
    огромен размер на снимка в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  12. #12

    Re: moje li taka be ?!

    Цитирай Първоначално написано от Botev1912
    Цитирай Първоначално написано от Paduan`
    zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
    kak moje da ste takiva zlobi be ???

    P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
    Napulno sum suglasen s teb....jiveem v bulgaria...vseki gleda samo toi da e dobre no ima i svestni hora kato teb i kato oshte nqkolko ot tozi forum....toi e suzdaden da pomaga na horata,koito imat nujda...a ne za nqkoi koito samo gledat seir i se podigravat.....
    кво общо пък има тва че живеем в България ? аре върви в Гърция примерно да видиш по-добро отношение а ? стига сте се оправадавали с България за всеки проблем... тъпо е. а колкото до темата : всички са злобари щото нали знаеш... тука всеки може да е мутра и всеки може да се зъби. а повечето хора от тука не могат да го правят това на живо и търсят място където да го направят... и са намерили тоя форум... тъпо но факт
    2т.системно.

  13. #13
    Guest
    Що не викнеш мама да ми се накара едно хубаво по чата
    А що се заяждам - еми щото ми е кеф някакви "сериозни" 13-14 годишни да ми се връзват

  14. #14
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Като гледам от скоро си във форума и не си съвсем наясно как стоят нещата. И от къде стигна до прозрението, че всички сме злобари? Да, не винаги се държим добре, ама как да реагирам на някаква вчерашна пикла, която пуска тема "Бременна ли съм?", на някоя 14-годишна, която е "влюбена" в 30-годишен мъж или на поредната самоубийца? Няма как всички да не се възмутим и да не се ядосаме от глупостите, които се изписват тук и, повярвай ми, това не е злоба. Не, не сме злобари, просто сме малко по-нормални, защото се възмущаваме от глупостта на хората и по-точно на децата. И ако факта, че се опитвам да налея малко акъл в главите на тези, които нямат представа какво правят, ме прави злобарка...Е, здраве да е, нека да съм такава, поне знам какво говоря и не съм поредната неука 12-годишна лигла, която пита с какво да се отвори.
    I`m trying to make your dreams come true...

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    По света и у нас
    Мнения
    67
    Злобно е да наричаш хора,които не познаваш,че са злобни и само се заяждали.Това е форум,не изповедалня.Всеки има право да си пише каквото иска(но се пак всичко си има и граници).Ако на някой не му изнася--->вината не е в нашия телевизор.Айде стига съм плямпала....Мир!
    Нещата не са,нито добри.....,нито лоши-мисълта за тях ги прави такива!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от fRaNkLy`girl
    Злобно е да наричаш хора,които не познаваш,че са злобни и само се заяждали.Това е форум,не изповедалня.Всеки има право да си пише каквото иска(но се пак всичко си има и граници).Ако на някой не му изнася--->вината не е в нашия телевизор.Айде стига съм плямпала....Мир!
    xxax mn`to4no kazano a i az mn`malko hora sum vijdala koito se "zaqjdat" ne mi pravi vpe4atlenie...... i ne samo v bg gi ima ima gi navsqkude

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    колко жалко, един 'компетентен' злобар ще ти заключи темата, защото я счита за глупава и несериозна

    Както те посъветваха - иди в Гърция, там сигурно не са злобари.

    т. 11.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си