.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    ПОРТУГАЛИЯ-ФРАНЦИЯ

    Хора, дайте своите коментари и прогнози за този мач.
    Според мен, мачът ще бъде х и всичко ще се реши или във второто продължение или след изпълнение на наказателни удари.
    Резултат: 0:0 или 1:1.

    За Португалия съм!

  2. #2
    az sum za portugaliq ama mislq 4e 6te zagubqt
    2 т. системно.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Аз съм си за Франция. Ебаси якия финал ще бъде Италия - Франция. А и нали съм си французойка (чакайте че си повярвах )

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Португалия са педали.Франция ще ги бият с 3:0.
    /rossa./

  5. #5
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Razbira se 4e franciq 6te gi biqt te portygalcite sa levaci!Moite prognozi za ma4a sa 3:1 za franciq
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  6. #6
    Guest
    1:0 ili 2:1 za portugaliq

  7. #7
    Samo Portugaliq. Dano da biqt pone s 2:0 za da imat 6ans sre6tu Italiq.
    Spored mene ili v kraq na vtoroto poluvreme 6te vkarat gol ili na duspi 6te biqt. Do kolkoto nabliudavah ma4a sre6tu Angliq vratarq na portugalcite Ricardo e dosta dobur 6tom pasi 3 duspi. Abe ob6to vzeto se nadqvam da biqt Franciq samo da ne trugnat francuzite da ni iznenadvat to4no sega na mene mi stugat tolkova iznenadi sled ma4a Franciq Braziliq.
    Mira bien, todo va mal y todo est

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Samo Portugaliq. Dano da biqt pone s 2:0 za da imat 6ans sre6tu Italiq.
    Spored mene ili v kraq na vtoroto poluvreme 6te vkarat gol ili na duspi 6te biqt. Do kolkoto nabliudavah ma4a sre6tu Angliq vratarq na portugalcite Ricardo e dosta dobur 6tom pasi 3 duspi. Abe ob6to vzeto se nadqvam da biqt Franciq samo da ne trugnat francuzite da ni iznenadvat to4no sega na mene mi stugat tolkova iznenadi sled ma4a Franciq Braziliq.
    2 т. системно.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    In the bottom of heaven...
    Мнения
    692
    Ami mai i az mislq kato p4elata_brumze.. mislq che pak shte ima prodyljenie... ama da si kaja pravo sym za Franciq...

  10. #10
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    1:0 za Portugaliq \/

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от LoCo^GiRL
    1:0 za Portugaliq \/
    aide 2:0 za Portugaliq da ne sme skromni
    Mira bien, todo va mal y todo est

  12. #12
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    надявам се португалия да бие, защото досега не са имали титла, а трябва да има разнообразие. пък и съм франкохейтър.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    Abe i az sym za Portugalia v toq mach .. ama vajnoto e Italia da sa shampioniiiiiiiiiii

  14. #14
    Равен ще е този мач според мене.. Аз съм за Бразилия попринцип но понеже те ги няма на финала ще подкрепя Италия... а за днес Португалия се надявам да не се дадат лесно


  15. #15
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    не мен ми е се тая кой ще бие днеска,важното е на финала да бият Италия!и все пак имам известни предпочитания към Португалия.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    не мен ми е се тая кой ще бие днеска,важното е на финала да бият Италия!и все пак имам известни предпочитания към Португалия.
    Q kaji kaji tiq predpo4itaniq da ne sa kum edin ot futbolistite. Koito mislq 4e e na snimkata,koeto sam slojila

    ina4e naistina se nadqvam da biqt Portugaliq naistina pokazvat vsi4ko ot sebe si. A i Skolari e strahoten trenior i do sega ne se e izlojil nito edin put da se nadqvame 4e i sega nqma da go napravi
    Mira bien, todo va mal y todo est

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    не мен ми е се тая кой ще бие днеска,важното е на финала да бият Италия!и все пак имам известни предпочитания към Португалия.
    Q kaji kaji tiq predpo4itaniq da ne sa kum edin ot futbolistite. Koito mislq 4e e na snimkata,koeto sam slojila

    ina4e naistina se nadqvam da biqt Portugaliq naistina pokazvat vsi4ko ot sebe si. A i Skolari e strahoten trenior i do sega ne se e izlojil nito edin put da se nadqvame 4e i sega nqma da go napravi
    zna4i kakto ve4e kazah ... mn se nadqvam da biqt Portygaliq ... i na final da sa Italiq i Portygaliq ... za6toto haresvam i dvata otbora ... i koito i da spe4eli 6te se nakefq ... mn iskam gadnite francyzi da otpdnat kakva sum zlobi4ka

  18. #18
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    не мен ми е се тая кой ще бие днеска,важното е на финала да бият Италия!и все пак имам известни предпочитания към Португалия.
    Q kaji kaji tiq predpo4itaniq da ne sa kum edin ot futbolistite. Koito mislq 4e e na snimkata,koeto sam slojila

    ina4e naistina se nadqvam da biqt Portugaliq naistina pokazvat vsi4ko ot sebe si. A i Skolari e strahoten trenior i do sega ne se e izlojil nito edin put da se nadqvame 4e i sega nqma da go napravi
    аха.към него са ми предпочитанията. искам Португалия да станат световни шампиони!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    не мен ми е се тая кой ще бие днеска,важното е на финала да бият Италия!и все пак имам известни предпочитания към Португалия.
    Q kaji kaji tiq predpo4itaniq da ne sa kum edin ot futbolistite. Koito mislq 4e e na snimkata,koeto sam slojila

    ina4e naistina se nadqvam da biqt Portugaliq naistina pokazvat vsi4ko ot sebe si. A i Skolari e strahoten trenior i do sega ne se e izlojil nito edin put da se nadqvame 4e i sega nqma da go napravi
    аха.към него са ми предпочитанията. искам Португалия да станат световни шампиони!
    I aaaz i aaaaz
    Mira bien, todo va mal y todo est

  20. #20
    аз съм за Франция ... просто мисля , че Зидан заслужава в края на кариерата си да дигне купата...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от *an4eto*
    zna4i kakto ve4e kazah ... mn se nadqvam da biqt Portygaliq ... i na final da sa Italiq i Portygaliq ... za6toto haresvam i dvata otbora ... i koito i da spe4eli 6te se nakefq ... mn iskam gadnite francyzi da otpdnat kakva sum zlobi4ka

    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

  22. #22
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    франция-португалия 4:0 за франция
    англия са номер 1 ,но и франция са добри

  23. #23
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Мисля, че Португалия ще бие. Франция се представят много добре ... но всичко хубаво си има край и той наближава.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  24. #24
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Аз съм за португалия, но си мисля, че Франция ще бият се га и на финала отново.
    11 tochka deaktiven profil.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Честито,Португалия отпадат... Италия - Франция ще е много интересен мач!
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си