.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: sre6tat li se ?

  1. #1
    Guest

    sre6tat li se ?

    zna4i gajeto mi kaza 4e otiva da kara skeit s saseda si.A toi e na 40 godini a tq e samo na 14 kajete kak mislite.mnoo se pritesnqvam 4e se pak toq moje da se okaje nqkav pedofil vupreki 4e tq kazva 4e samo 6e karat..

  2. #2
    Голям фен Аватара на Ice
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    533
    w0w che tova normalno li e 40 godishen uj ulegnal myj da kara sk8 s momiche na 14 godini?? Edva li priqtelkata ti si pada po tolkova vyzrastni myje no vse pak nishto ne se znae.. Ima vsqkakvi hora vypreki che na men tova ne mi izglejda nikak normalno
    Everything happens for a reason..

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    НяКъДе В сЪрЧиЦеТо Ти:)
    Мнения
    251
    Малко много странно е мъж на 40 и момиче на 14 да да карат скейт заедно.Но все пак не прибързвай със заклиюченията,ти защо не отиде с тях,м?Внимавай много,излизай с нея и ако мислиш,че наистина може да е някаф педофил си пази момичето Само не се паникиосвай и притеснявай излишно,може наистина само да са излезли да карат скейт не се знае
    Казват,най - боляло когато драскат твоето сърце..Казват,най - крещяло,когато късаш го с перце..Когато този,който те обича без жалост го дере..А после твоите сълзи се стичат във вир дълбок като море..

  4. #4
    Guest
    nz napravo se poburkvam ne znam dali stavam paranoi4en no nemoga da spra da mislq za tva.

  5. #5
    Guest
    проследиги и виж сам за да се успокоиш

  6. #6
    Кажи на приятелката си за притесненията ти и да избягва срещи с тоя чичко
    Усмихвай се дори когато ти е тъжно, защото не се знае кой ще се влюби в усмивката ти!

  7. #7
    Ем виж ся можеш да излезеш с тях 1,2 пъти да видиш той как се държи с нея тва онова.Ако има някъква опасност ще си пазиш гаджето и готово

  8. #8
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Оф не ми се вярва да има нещо такова.Май наистина те гони параноята.Може просто да е приятел на семейството-какво лошо има?
    Аз някой път се разхождам с чичото на най-добрата ми приятелка-това да не го прави педофил,а?Не.Защо трябва само заради едното каране да го "клеветиш"?
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Еми явно и нямаш доверие..а? Пък и не вярвям да има нещо но все пак ако искаш и предложи да отидеш с тях за да ги гледаш..примерно
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Kakvo tolkova strashno ima be hora? Vie ne ste li priatelski semeistva sas sasedite si? Kfo losho ima ako chichkoto e sas mladejki duh da pokarat skeit.. Ne mislq che ima mqsto za pritesneniq.. Predpolagam che maika i i bashta i ne pravqt problem.. pak gadjeto i vlzel da se kosi da ne bi da e pedofil

  11. #11
    пази си момичето.друг съвет немога да ти дам

  12. #12
    Suvsem vuzmojno, pogovori s neq.Kaji i mnenieto si i i kaji da vnimava.Puk razu4i o6te malko za tqh, za tova koeto pravqt i nai-ve4e nau4i ne6to pove4e za tozi 4ovek.
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    405
    mene 6e mi e interesno da vida nekuf na 40 da mi kara s skeit pred NDK xaxa 6e padne smex
    Iska6 bitka ..... obqvqvam ti voina , vodq Lulinskata armiq i ti pruskam kuhata glava !!!

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Има вероятност да е хлътнала по него, но най-добре ще е да говориш с момичето ти и да се разберете, защото може и да бъркам.
    Успех.

  15. #15
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ооо я стига! Ти сега в кой се съмняваш в гаджето си или в този 40 годишния?Като се върнат,я питай как той се е държал и т.н .,ама в никакъв случай недей да мислиш че тя може да го харесва!Тя ходи с теб и мисля че е нормално момиче,което все още си пада по момчета на или около нейната възраст,а не на набори на татко й.Ако това ходене на скейт с този зачести,тогава й кажи че се притесняваш за нея и ще е по-добре ако ги придружаваш или ходи с някой друг на скейт

  16. #16
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Цитирай Първоначално написано от LP_girl_14
    Ооо я стига! Ти сега в кой се съмняваш в гаджето си или в този 40 годишния?Като се върнат,я питай как той се е държал и т.н .,ама в никакъв случай недей да мислиш че тя може да го харесва!Тя ходи с теб и мисля че е нормално момиче,което все още си пада по момчета на или около нейната възраст,а не на набори на татко й.Ако това ходене на скейт с този зачести,тогава й кажи че се притесняваш за нея и ще е по-добре ако ги придружаваш или ходи с някой друг на скейт

    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  17. #17
    100% e pedofil
    2 т. системно.

  18. #18
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Според мен не й казвай за опасенията си, защото ще излезе, че й нямаш доверие. Кажи й да се пази и й предложи да идете тримата да карате. Така най-добре ще разбереш по държанието му що за човек е. А и щом им е съсед, ако имаше нещо подозрително едва ли родителите й биха допуснали тя да общува с него, така че спокойно
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Tой е или вдетинен, или педофил. Кажи И, че не е нормално 30 годишен мъж да излиза с момиченца под какъвто и да е предтекст.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Tой е или вдетинен, или педофил. Кажи И, че не е нормално 30 годишен мъж да излиза с момиченца под какъвто и да е предтекст.
    Gluposti.. Napylno vyzmojno si e (ne izkluchvam fakta che moje naistina da e pedofil) .. No kfo tolkova.. I az vchera bqh na gorata s edin sased.. na 34 godini e.. Pie si birata s bashta mi.. obache si se razbirame i si otidohme.. Na nikoi ne mu e minalo prez glavata che moje da e pedofil.. I che moje da mi napravi neshto..

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не е особено нормално, ако си на 14 години. Иначе след 17-18 може, тогава човек е малко по-зрял. Но на 14 едно момиче е дете, каквото и да говорят всички. А зрял мъж да общува с дете...е съмнително!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си