.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Guest

    Проблем с монитора

    преди малко като си дръпнах тва с клавиатурата (забравих как се казваше.. плъзгащатата се дъска за клавиатурата ) малко по рязко и монитора ми стана син тъмно син ама прозрачно синио мога да виждам всичко.. на кво се дължи тва ?? трябва ли да го нося на ремонт ?? пфф

  2. #2

    Re: пфф на монитора ми му става нещо

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    преди малко като си дръпнах тва с клавиатурата (забравих как се казваше.. плъзгащатата се дъска за клавиатурата ) малко по рязко и монитора ми стана син тъмно син ама прозрачно синио мога да виждам всичко.. на кво се дължи тва ?? трябва ли да го нося на ремонт ?? пфф
    Закачил си кабела където отива от монитора към компютъра и си понаебал видео картата. Пробвай да го поразместиш и ако не се върне избражението ново видео. На мен така ми бие на Жълто като го опъна, щото майка ми за малко да го изкорми кабела. Айде пробвай и кажи дали е станало.

  3. #3
    Guest
    дам стана миси аз намествах кабела горе при монитора и не се сетих да вида кво е положенито долу мерси пак

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    дам стана миси аз намествах кабела горе при монитора и не се сетих да вида кво е положенито долу мерси пак
    За нищо. Това е доста често срещан проблем. В даскало колко монитори биеха на розово не е истина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си