.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330

    Проблем с IrDA

    сори ако местото на тая тема не е тук ама нз каде требва да е.
    Така сега да минем към тъпият ми въпрос."Kупих си инфра червен порт.Инсталирам сички глупости и компа го разпознава(до тук добре и са идва спичането).И са пускам си една програма(MyPhoneExplorer)обаче нестава!!!неможе да свърже телефона с компа.там праат се 1 настройки на програмата (щото тя е за кабели(ком)а аз по рано земах от 1 френд кабел и слагам му драйвърите и излизаще в настройките на програмата 1 (COM3/USB) a сега славам тея драйвъри и неставаи яко се нерва" а са давайте идей как може да се опрай тва нещо.

    Moderated by Tiffany
    по т.1 от правилника.
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  2. #2
    /wan`a`doo/
    Guest
    Е и при мен беше същата история, та 2 ирди си взех и двете нещо не работеха-просто не ставаше, някви хора ми обясняваха да сменям некви там комове,ма не се получаваше нищо... аз си го обяснявам с цената им, защото бяха някви евтини, а има една Ирда, която преди месеци беше 60лева и нямаш никъв проблем, нищо не инсталираш-само я слагаш и си включваш инфрареда и готово

  3. #3
    Guest
    Телефона трябва да ти е плътно до инфрареда иначе немогат да се кънектнат а иначе препоръчвам да си взимате блутуутове

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330
    работата е там че треат настройки на програмата която използвам за префвърляте.Вие с какви програми прехвърляте от телофона на компа????даите линкове към програмите
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330

    .

    може да изтриете темата неми я нужна направих си го.И все пак благодаря на всички който се опитаха да помогнат!!!!!!
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си