.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424

    Зидан спечели "Златната топка"

    Да му е честито
    11 tochka deaktiven profil.

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Reality
    Мнения
    116
    Браво- заслужава го попринцип,ама това където го направи на финала беше супер тъпо и надуто според мен. Ама е френч, какво да го правиш!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Dali naistina go zaslujava...Naposledyk nikak n se predstavqshe dobre. I na svtovnoto ne zapochna silno. Izigra 3 macha, v koito naistina beshe geroq i sega ima "Zlatna topka". Dali ne e zashtoto prekratqva karierata si???

    P.S. Az izobshto ne sym mu fenka. Mnogo me drazni sys samochuvstvieto si i moje da sym malko predubedena v posta si.

  4. #4
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    според мен пък заслужава. не,защото приключва кариерата си в националния отбор,а защото се е доказал футболист,на световното показа на какво е способен,голяма роля играе в нац.тим. напускането му ще е голяма загуба за тима.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    колкото и да мразя французите, зидан е доказал се футболист... така, че предполагам я заслужава... друг е въпроса, че се изцепи мега яко точно на последния си мач
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Цитирай Първоначално написано от HandOfBlood
    колкото и да мразя французите, зидан е доказал се футболист... така, че предполагам я заслужава... друг е въпроса, че се изцепи мега яко точно на последния си мач
    Той може да е доказал се футболист, но "Златна топка" се дава за най-добър играч на световно, а НЕ за цялостна кариера. В групите никакъв го нямаше, а за финала да не говорим. Беше добър в 3 мача. Не заслижава тази чест.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от ht_7j
    Той може да е доказал се футболист, но "Златна топка" се дава за най-добър играч на световно, а НЕ за цялостна кариера. В групите никакъв го нямаше, а за финала да не говорим. Беше добър в 3 мача. Не заслижава тази чест.
    А дали конкурентите му Канаваро и Пирло я заслужаваха повече от него?
    11 tochka deaktiven profil.

  8. #8
    супер
    2 т. системно.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Мислех си че с тази селска изява на финала ще му се размине, но уви, сбъркал съм ....

  10. #10
    zna4i adski se radvam 4e spe4eli,za6toto tova koeto se sly4i na finala spored men be6e adski ne4estno,ni6to 4e mrazq Franciq i mn se radvam 4e Italiq spe4eli!a vie kakvo go kritikyvate i kazvate 4e e bila adski selska postupka?!i vas da vi napsyvat i da vi obidqt i vie taka 6te reagirate .... be6e adski ne4estno,za6toto toi prosto si izpysna nervite!adski mi haresva kato fytbolist ... mn e dobur naistina...zaslujava6e nagradata!jalko 4e pove4e nqma da igrae!eto snimki kak go 6ibna oniq


  11. #11
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    абе мен ми е интересно туй жабарче кво му е казало.ако сте гледали днеска спортните новини сигурно вече знаете,че Зидан ще съобщи другата седмица кво му е казал Матераци.имаше предположения,че го е нарекъл "шибан терорист",но Зидан казал,че е много по-сериозно.споменаха и че ФИФА щели да го съдят италианеца.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  12. #12
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    li4no spored men Zidan si zaslojava nagradata ,a otnosno tova koeto naprai na ma4a go naprai poneje italianeca go provokira da go naprai ,koeto e dosta ne sportsmensko kato imame predvid 4e tova e posledniq ma4 na Zidan i da go provokira taka 4e da go udari i da go izgonqt 1viq i posleden 4arven karton na zidan v posledniq ma4 dosta tapo sa polu4i ,no kakvo da se pravi slu4va se
    ..impossible...
    ...is nothing...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си