.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545

    Една история...

    Мисля да публикувам една своя история.. написах я вчера се надявам да ви хареса!

    Тя

    Тя вървеше под дъжда. Капките тихо се удряха по скъсания й, стар чадър. Заедно с тях, по лицето й се стичаха сълзи. Сълзи на самотата.
    Дръжката на чадъра й беше леденостудена. Пръстите й бяха вкочанени и тя беше неспособна да ги помръдне. Вървеше през калната, осеяна с локви улица, но не гледаше къде стъпва. Не беше важно. Така или иначе краката й бяха замръзнали и мокри, и тя не ги чувстваше. С бавна и мудна стъпка тя продължи напред, забила насълзения си поглед в земята.
    Не след дълго се озова пред дома си. Бръкна в джоба си, за да вземе ключовете си, но осъзна, че ги няма.
    “Загубила съм ги! – каза си тя.- По-лошо от това едва ли може да стане!”
    Миг след това видя, че между дъждовните капки прехвърчат снежинки. Тя се начумери още повече. Облегна се на фасадата на блока, седна на земята и зачака. Но...какво ли чакаше? Скоро снегът започна да вали на парцали. Ставаше все по-студено. Започна да се смрачава. Тя все още седеше на земята, с поцинели от студа ръце, вкочанени пръсти и бясно препускащи мисли. Оръфаният й чадър стоеше отворен до нея...но със или без него...нямаше значение. Той нямаше да я стопли. Цялата бе покрита със сежинки и по лицето й личаха замръзнали сълзи.
    “Сама! – помисли си тя. – Сам-сама съм на този свят. Нямам си никого!” – една сълза се търкулна по ледената й буза.
    Това беше последната мисъл преминала през главата й. Малко по малко студът обгърна замръзналото й тяло, а душата й се понесе някъде нагоре. Накъде където щеше да бъде по-щастлива.
    Чакам вашите коментарчета!

  2. #2
    много е хубаво, само че е много тъжно

  3. #3
    Mnogo e hubavo,grabva te ot raz

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    като идея е добро,но начинът,по който е написано не ме грабва.
    [size=7][b][u]fosse cos

  5. #5
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    haresva mi , no spored men nqkoi izre4eniq trqbva da se zamenqt s drugi po grabva6ti i vuzdeistva6ti ina4e bravo

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  6. #6
    Страхотно е,изпрати го в teenager love

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    Страхотно е,изпрати го в teenager love
    Kъде, къде?

  8. #8
    kato malkata kibritoprodava4ka :}}} mn e gotinko teenager love e vesnik za mladeji ;P (az li4no ne mu se kefq mn mn ..)

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Даа, точно от Малката кибритопродавачка взех идеята

  10. #10
    е нищо,направил си нещо свое (на мен малката кибритопродавачка ми беше любимата книга като малка!)Пък и не е станало никак зле ))

  11. #11
    Мн ми хареса ! =D>
    {{}}

  12. #12
    naistina e dobro ama mn tajno be macka.....pozdravqvam te :P

  13. #13
    Много хубаво!
    Do you know?..
    Sometimes and Angels say lies...

  14. #14
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Е,с малката кибритопродавачка е друго,бе.
    Сега има кафенца,ала-бала.Можеш да влезеш,да се постоплиш.Не е нужно всеки път кат' си изгубиш ключовете да умираш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си