.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: Ezici..

  1. #1
    fadde
    Guest

    Ezici..

    kakav ezik iskate da u4ite ? az si padam pove4e po romanskite ezici.u4a angliiski,frenski 6te se zapi6a italianski za6toto sam vlubena v nego i vka6ti postoqno e vklu4eno rai uno daje mama mi se kara ve4e... sa6to me kefi grackiq ,ispanski ... moje bi vsi4kite nqma da moga da gi nau4a no znae6 li... pone parvite 3 sam sigurna i 6te napravq vsi4ko vazmojno a vie?po koi si padate i koi zadaljitelno iskate da nau4ite..6te mi e interesno da razbera

  2. #2
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ааами мен ме кефи японския и го уча упорито 3 години Много му се радвам.Е,седми клас прекъснах,защото щеше да е ебати трудното и на уроци и на даскало и на инглиш,но от 8 клас си го продължавам.
    Кефи ме и испанския много...но японския много си го обичам
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Ouuu to4no tva dnes si misleh... super mnogo iskam da nau4a ispanski.. a qponskiq i kitaiksiq su6to mn me kefqt no ne sum sednala da u4a... ina4e znam italianski i angliiski a u4a i latinski

  4. #4
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    английския ме кефи от малък - все пак бях на английска детска градина. в момента го знам толкова добре, че просто няма какво повече да му уча. единственото което мога да направя е да отида в англоезична държава и да го науча перфектно, като роден.

    испанския също ме кефи от малък, но нямах възможност да го уча до миналата година. много готин език, лесен е, и е може би единствения романски който не ми звучи лигаво. по всяка вероятност ще направя всичко възможно да го науча колкото английския.

    4 години учех немски, и колкото и да е полезен, аз нишо не научих защото не ми харесва изобщо.

    за други езици: френския е най-тъпия език който може да съществува; италианския е лигав. може да науча някой по-екзотичен език като норвежки или фински. руския не е лош, ама не ми е приоритет. японски, китайски - прекалено съм дърт за да започвам да уча език който няма нищо общо с учените досега. пък и съм мързел и пиша много грозно и йероглифите няма да ми се отдават.

  5. #5
    Английския мога да кажа, че го знам доста добре. Въпреки, че и немски уча от доооооста време хич не ми е кеф да го уча.
    От следващата година почвам испански.
    Be happy,that's my secret

  6. #6
    Guest
    Хмм ... ами да ви кажа , че изиците ме влекат още от 1ви клас .
    Най се радвам на английския и мисля , че го владея добре .От тази година мисля да почвам да уча и немския , който също така мн ме кефи

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    zoo....
    Мнения
    284
    Еми английски уча от детската градина(не че там сме учели кой знае колко но все пак..) и си ми кефи.Учила съм испански и страшно много ми харесва и искам да продължа да го уча,а от догодина почвам немски-Бляк!!
    ....Don't bother!Be happy!....

  8. #8
    Английския най ми харесва и е най-лесен. Уча го от както се помня.
    Също така испанският не е лош, от тази година го уча в училище, но...ми е малко сложен.
    Френски и немски мразя - звучат отвратително и грубо, колкото и някой да разправя, че френският бил езика на любовта...

  9. #9
    Guest
    Angliiskiq spored men e neveroqtno prost ezik...mnogo pove4e mi dopada nemskiq. Sq sum siguren 4e zaradi tva mnenie 6te me napadnat nqkolko 4oveka. Ama kolkoto i da ne me kefi angliiskiq go znam gore-dolu 6oto e mn razprostranen i trqa sa znai.

  10. #10
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    eмии аз уча английски от 7-8 години някъде и немски от 2 години.. немския хич не ме кефи, но за жалост нямах възможност за друг език иначе с удоволствие бих учила френски - мн приятно и романтично ми звучи
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  11. #11
    Сега уча английски и горе-долу ми допада...Немски супер ми се учи. Фински или норвежки също ми се струват интересни и сложнички...
    За да остане природа

    //A programmer started to cuss, because getting to sleep was a fuss. And as he lay there in bed, looping 'round in his head was: while(!asleep()) sheep++;

  12. #12
    Еми аз си уча АЕ от 1 клас и мн ми харесва, от 5 уча НЕ и сега понеже кандидатствах 1я ми език ще е НЕ, 2я АЕ ( за да може да ги изравня като знания), а от 10 клас почвам испанския - мн ме кефи тоя език!!!

  13. #13
    If4eto
    Guest
    Az u4a italianski ot pamti veka,ssega sam v gimnaziq za romanski ezici s italianski,u4a i angliiski.U4ila sam holandski,ama ne mi trqbva i ne sam go u4ila ve4e ot 1 godina.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Мии аз искам да науча фински, тоя език е невероятно странен Много съм му мераклия ма ше видим...иначе много мразя езиците като цяло...и май не ми се отдават. Английски...говоря е силно казано но да...на моменти успявам...някой хора много лесно казват "говоря едикой си език" а всъщност знаят или само основата или само части...абе справям се с англииския..особено напоследък....иначе говоря холандски (не питайте от къде, но говоря)
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  15. #15
    Ми аз уча англииски и испански,преди учих и френски и ми се ще да го довърша..

  16. #16
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    az u4a angliiski i italianski skoro 6te po4na i nemski

  17. #17
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Хъмм пак тия езици Аз пък след немски,английски и руски искам да уча и гръцки Ааа и френският ми е мечта,ама това произношение Абе въобще откакто се помня мечтата ми е да знам много езици...дано да се сбъдне...

    ПП MimityYy,къв е тоя Уоупейпър в попдиса ти бее?!
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  18. #18
    mnogo iskam da u4a ispanski ezik.za men tozi ezik e nai hubaviq,ne zvu4i ligavo i tvardo kato nemskiq primerno.Naslada za u6ite e, mn gotino zvu4i.Ta tazi me4ta da u4a ispanski se porodi ot tva 4e ba6ta mi be6e v ispaniq 4 godini i az bqh s nego i bqh zaobikolena ot ispanci(mn priqtni hora,ne sa kato balgarite "zavistnici" za ni6to ne te oprekvat na tvoe mnenie sa...)i ob6to vzeto ispanskiq mi se vijda dobar i lesen ezik kakto tatko kazva.iskam da znam perfektno angliiski,ispanski i frenski..angliiskiq go znam gore dolu no mi trqbva o6te podgotovka....i vse pak kakavto i ezik da znae6,tova za teb e kato bogatstvo.nqma dr bogatstvo osven tva da znae6 ezik

  19. #19
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Знам добре английски, а сега понеже ме приеха във Френската гимназия, ще уча френски и испански...
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Уча английски от 4 годишна.
    Знам отлично гръцки.
    Като бях бебе мама ми говореше на руски,сега чат-пат си отварям учебника,но съм занемарила уроците.
    Разбирам се с македонците (де го тоя късмет бе )
    И това е.
    И имам намерение да се захвана с още един език (мисля да е някой рядко изучаван) и да си подновя уроците по руски.

  21. #21
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Английският и немският са ми на добро ниво, немският повече де, защото уча в немска гимназия. Руският горе-долу му разбирам, ама е слаба работа-учих го отдавна. Иначе мечтата ми е за френски и испански, абе колкото повече толкова по-добре \/
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от Axel_f
    Ааа и френският ми е мечта,ама това произношение Абе въобще откакто се помня мечтата ми е да знам много езици...дано да се сбъдне...

    ПП MimityYy,къв е тоя Уоупейпър в попдиса ти бее?!

    А, що бе? Тва е най- забавното, знаеш ли какъв смях пада в час?

  23. #23
    i_kiss_you
    Guest
    em tov na6ta zabutena gimnaziq (pmg 6umen) nqma koi znai kav izbor. I az iskah ispanski ama nema6e i za tva sam na frenski, otna4alo be6e tapo ama sq e qko

  24. #24
    Повече от фен Аватара на did1ls
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Из Варна
    Мнения
    451
    Аз знам англйиски(силно казано,че знам),но много ме кефи италианския и немския.Сега в 8клас ще уча немски,а от 9 клас и англйиски
    Kакво ли си пожелават звездите,когато видят падащи хора...?

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    103
    Ми, аз си харесвам английския и още от детската фрадина го уча /ако може така да се каже/. Мисля, че всеки трябва да знае поне един чужд език. Също много ме кефи и испанския и може някое друго лято да ходя на такива курсове, защото в училище ще уча само англ. от 8 и немски от 9 клас.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си