.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    gotova sum,a ne se 4uvstvam taka

    hei,hora!imam 1problem-mn iskam da pravq sex s gadjto si,imahme mnogo vuzmojnosti,no az vse ne bqh gotova.sega sme razdeleni za 2meseca,6toto az sum si na selo,no kato se zamislq sega iskam da pravq sex s nego,no ne znam dali tova e,za6toto stra6no mn mi lipsva,ili,za6toto naistina sum gotova.vie kak razbrahte,4e ste gotovi,ili to prosto se slu4i?pomognete mi,molq vi!
    Banda narkomani,piqni,zalqni,ot jivota pre-e*ani...

  2. #2
    Guest
    Ехааа,като те неа 2 месеца знаеш ли през колко пички е минал приятелъ ти вече е! ахах

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от dqdo fu4o
    Ехааа,като те неа 2 месеца знаеш ли през колко пички е минал приятелъ ти
    Има-няма 2 автобуса путки

  4. #4
    Guest
    po poslednite dve mneniq sadq kakvi sa mom4etata koito sa ti otgovorili
    no sega po temata mn dobre te razbiram za6toto sam izpitvala sa6toto spored men ti sama 6te uset6 koga 6te doidde vremeto i koa si gotova tova 4e sega nqma da se vidite dalgo vreme moje bi izvikva v teb jelanieto ti za kontak s nego spored men iz4akai dokato se uveri6 4e iska6 da go napravi6 gadno e 4e dva meseca nqma da ste zaedno no pogledni ot dobrata strana moje6 da poflirtuva6 a posle s nego 6te ima tolkova mn da si kajete i nqma da mojete da se nasitite edin na drug

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Memphis
    Мнения
    851
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    po poslednite dve mneniq sadq kakvi sa mom4etata koito sa ti otgovorili
    no sega po temata mn dobre te razbiram za6toto sam izpitvala sa6toto spored men ti sama 6te uset6 koga 6te doidde vremeto i koa si gotova tova 4e sega nqma da se vidite dalgo vreme moje bi izvikva v teb jelanieto ti za kontak s nego spored men iz4akai dokato se uveri6 4e iska6 da go napravi6 gadno e 4e dva meseca nqma da ste zaedno no pogledni ot dobrata strana moje6 da poflirtuva6 a posle s nego 6te ima tolkova mn da si kajete i nqma da mojete da se nasitite edin na drug
    ti pak mnogo xubav savet dade da poflirtuvala bravo ve vuzmojno nai gadnia savet am za maceto ako e pekano mom4eto seriozno i ako durji na teb naistina ako go e dokazal i te uvajava nqma losho da go napraish na kolko si ti q kaji tuka za protokola na dqdo fu4o
    169 бан по ип и профил за системни нарушения на 2т.

  6. #6
    ami,na 15 sum...blagodarq vi mn za suvetite,sigurna sum,4e 6te sa mi ot polza!...
    Banda narkomani,piqni,zalqni,ot jivota pre-e*ani...

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    I az do skoro se 4udeh da pravq ili ne.Posle izvednuj usetih 4e sam gotova i sam absoliutno ubedena v tova koeto iskam.(predpolagam 4e i pri teb 6te e taka)

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Незнам какво искаш - да си с него или да правиш секс. Ако си готова за това...като дойде моментът ще усетиш и просто ще се случи.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pllovdiv
    Мнения
    339
    ne pravi prosto sex pravi lubov

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами той ти липсва и желанието в тоб се засилва,което е нормално за възрастта ни.Най-добре ще разбереш дали си готова като се видите и започнете да правите секс.Като си готова ще се чувстваш сигурна,че го искаш.

  11. #11
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Изчакай да се съберете пак и тогава ще разбереш дали си готова или не.От разтояние не се взимат такива важни решения.

  12. #12
    Изчакай да се съберете пак и тогава ще разбереш дали си готова или не.От разтояние не се взимат такива важни решения.
    Tova e pravilniqt otgovor.Ti prosto 6te po4uvstva6,kogato si gotova...

  13. #13
    Guest
    to i ti ne znae6 sarbi li te boli li te pravi sex koi te spira......ne bila gotova..pfff

  14. #14
    Голям фен Аватара на sexy_tigar4e_MM
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    SOFIA
    Мнения
    664
    Цитирай Първоначално написано от dqdo fu4o
    Ехааа,като те неа 2 месеца знаеш ли през колко пички е минал приятелъ ти вече е! ахах
    abe toq pa ,ako q obi4a istinski daje nqma da pogledne druga

  15. #15
    Голям фен Аватара на sexy_tigar4e_MM
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    SOFIA
    Мнения
    664
    Цитирай Първоначално написано от dqdo fu4o
    Ехааа,като те неа 2 месеца знаеш ли през колко пички е минал приятелъ ти вече е! ахах
    abe toq pa ,ako q obi4a istinski daje nqma da pogledne druga

  16. #16
    Голям фен Аватара на sexy_tigar4e_MM
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    SOFIA
    Мнения
    664
    Цитирай Първоначално написано от sexy_diva
    Изчакай да се съберете пак и тогава ще разбереш дали си готова или не.От разтояние не се взимат такива важни решения.
    Tova e pravilniqt otgovor.Ti prosto 6te po4uvstva6,kogato si gotova...
    =D>

  17. #17
    blagodarq na vsi4ki,koito mi dadoha smisleni otgovori! =D>
    Banda narkomani,piqni,zalqni,ot jivota pre-e*ani...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си