.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Imali li ste 4USTFOTO 4E..

    ZDRAVEITE teen4eta :P! Ta taq temi4ka e malko razvedrqva6ta takava Imali li ste 4ustfoto 4e vsi4ko okolu vas e super oburkano no vie se 4ustfate adski dobre .. 4e ne znaete kfo predstoi nito v edin moment .. e razbira se nadqvate se na ne6to no nepravite ni6to za re6avane na problemite okolu vas i te v takuf slu4ei si se re6avat bez va6ata namesa sled malko vreme Znaete li az go izjivqh i e mn qko .. priqtelite se karat nepravite ni6to sled vreme se izvinqvat lubovta idva .. izvednuj va6te v na4aloto odubrqvat ili ne no posle vsi4ko se narejda i jivota si te4eee koito kfo e izpusnal tfa e produljava natatuk :P AWE"" lqlql .. hubav e jivota hubav ee.. "ima6e edna pesni4ka ..
    Vliubena v usmihnati letni dni,eto me.Slunceto revnuva me i s lu4i ,gali me.Po-stastliva sum ot predi,znae6 li 4e pri4iata pak si tii..TO4NO TII v gore6ti no6ti to4no ti..

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    НяКъДе В сЪрЧиЦеТо Ти:)
    Мнения
    251
    Наистина живота е хубав,права си...АКо има нещо да се случи,то ще се случи независимо дали го искаме или не,затова загрижени постоянно за проблемите си не отделяме време на малките радости в живота
    Казват,най - боляло когато драскат твоето сърце..Казват,най - крещяло,когато късаш го с перце..Когато този,който те обича без жалост го дере..А после твоите сълзи се стичат във вир дълбок като море..

  3. #3

    Re: Imali li ste 4USTFOTO 4E..

    Цитирай Първоначално написано от PrIqTeLkA_oT_AdA
    ZDRAVEITE teen4eta :P! Ta taq temi4ka e malko razvedrqva6ta takava Imali li ste 4ustfoto 4e vsi4ko okolu vas e super oburkano no vie se 4ustfate adski dobre .. 4e ne znaete kfo predstoi nito v edin moment .. e razbira se nadqvate se na ne6to no nepravite ni6to za re6avane na problemite okolu vas i te v takuf slu4ei si se re6avat bez va6ata namesa sled malko vreme Znaete li az go izjivqh i e mn qko .. priqtelite se karat nepravite ni6to sled vreme se izvinqvat lubovta idva .. izvednuj va6te v na4aloto odubrqvat ili ne no posle vsi4ko se narejda i jivota si te4eee koito kfo e izpusnal tfa e produljava natatuk :P AWE"" lqlql .. hubav e jivota hubav ee.. "ima6e edna pesni4ka ..
    не точно
    тая година завърших...до сега бях по кандидатстудентски изпити и глупости да се одтърва от казармата ( а и не само заради ва, но предимно щото е загуба на време ) работя уча и дрън дрън, ако не правя нищо ем ше седа гладен щото сега имам доста семейни проблеми и помагам на наще финансово и ще ме земат у казармата никога нищо няма да стане ако не му дадеш тласък

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356
    Не .Нямала съм такива моменти.

  5. #5
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    то живота че е хубав - хубав е. ама когато нещата около мен са ми ясни, без въпроси и догадки

  6. #6
    Samo taka ot pove4e hora kato teb ima nujda sveta!Pisnami da slu6am samo pesimisti!
    Очите ти са пълни с топлина но тя не може никак да ме стопли,тои беше лятото а ти си есента...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от the^one
    Не .Нямала съм такива моменти.
    нО тОвА е ПОлОжЕнИтО нЕ сЕ оБИчаМе , Но заЩо ли Ни БолИ коГаТо Го ИзРичаМе?

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    Живота може на моменти да е много хубав обаче е жестоко несправедлив защото докато едни се радват други страдат а на мене през последната седмица ми е просто кошмар иде ми да се метна от някъде
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  9. #9
    Еми тфа ми е любимия момент в момента съм в такав всички се карат нищо не ми върви само че на мен ми е адски яко, незнам защо се получава така , но е така...Е дано после всичко да се анреди, че иначе ще се побаркам Иначе живота наистина е мн хубав

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    E..ako 1-2 dni mogat da se narekat moment ..moje bi, ina4e si4ko na nikade na vyrvi

  11. #11
    Na mnenie sum, che kakvoto trqbva da se sluchi shte se sluchi, kolkoto i da se opitvam da go predotvratq. Znam, che vsqko neshto se sluchva, zashtoto taka e trqbvalo. Vupreki tova na momenti mi e gadno kato ne znam kakvo moga da ochakvam.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  12. #12
    Guest
    Slu4va se,no mnogo radko.

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    422
    emi da az neprekusnato iam takova chustvo ama v kraina smetka nali za tva e jivot sichko v nego e nepovtorimo ...smesvat se chustva na bolka,muka ,radosti i tn no tova mu e trupkata da ne znaesh kakvo te ochakva vseki edin mig
    Jivei i nikoga ne pla4i zatova koeto si nqmal,ostavi drugite da pla4at,zatova 4e sa nqmali teb!!!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    po sveta i u nas
    Мнения
    190
    Цитирай Първоначално написано от LoVe_RuSlAn
    Живота може на моменти да е много хубав обаче е жестоко несправедлив защото докато едни се радват други страдат а на мене през последната седмица ми е просто кошмар иде ми да се метна от някъде
    И аз така мисля, той живота е хубав но..... не за всички е справедлив!!
    ОбИчаМ Те И пАк Ще Те ОбИчаМ СъРцЕтО Ми ВсЕ За ТеБ Ще ТупТи ДоРи И в АдА Да ОтИдА НиКoЙ нЯмА Да Ни РаЗдЕли

  15. #15
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    ами имах такъв момент,пролетта,когато тръгнах с бившия ми приятел,тогава не ми пукаше от нищо,живеех единствено за него,и честно казано ми беше супер яко:]]
    f@nt@zi@

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си