.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    дивачка или не ?!

    здравеите искам да ви питам само как разпознавате кога тревата е дивачка и кога не ... щото в момента мно ми тря да знам мерси много предварително !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  2. #2
    marinka_kalinka
    Guest
    ми и аз не знам оба4е сам много любопитна......

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Благоевград
    Мнения
    149
    Аз знам Слагаш я цялата в един гооооолеееееем огън и ако пуши черен дим значи е добра, ако пуши сив - слаба, а пък ако пуши червен, значи трябва да изпушиш още едно козче, докато ти се привиди дима ЗЕЛЕН.
    А брее хораааааа спрете с тая трева. Една разходка в парка е по-добрата алтернатива, или може да скачате с бънджи!!!
    Ай по-скоро да трият темата.
    Светът е оцелял, защото се е смял !
    http://www.studentskigrad.com http://www.e-bane.net
    http://www.audibg.com
    http://www.setcom.bg
    http://www.kredor.com/lat2bg/ Стига с тази шльокавица

  4. #4
    Guest
    Що да я трият? Питат хората интересуват се! Кое е по-добре според теб - да оставиш хората неуки и да вземат да се самоубият поради незнание или да се научат?!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ее ае някои да обясни как се познава че ми тря ....ае някои да каже или просто никои не знае ?!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  6. #6
    Guest
    В наща фирма "Сори Интернешънъл" дивачка няма да намериш... \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Gorna Oriahovica
    Мнения
    37

    Re: дивачка или не ?!

    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    здравеите искам да ви питам само как разпознавате кога тревата е дивачка и кога не ... щото в момента мно ми тря да знам мерси много предварително !
    ami kato otkrsnesh edno listence.. i ako ofqhne byrzo znachi e DIVACHKA ako ne ovqhva byrzo znachi e ISTINKA...NABERI SI I Q IZPUSHI :P
    Close to you ... just .. i just wanna be close to you.. this would be my realized dream...make me happy ..please..make me strong...I love you!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964

    Re: дивачка или не ?!

    Цитирай Първоначално написано от HiLaRyYy
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    здравеите искам да ви питам само как разпознавате кога тревата е дивачка и кога не ... щото в момента мно ми тря да знам мерси много предварително !
    ami kato otkrsnesh edno listence.. i ako ofqhne byrzo znachi e DIVACHKA ako ne ovqhva byrzo znachi e ISTINKA...NABERI SI I Q IZPUSHI :P
    Кви глупости говориш бе смешник.Я тихо че ше объркаш хораТА.Кат не знаете не пишете бе дееба* пууууу!Ами в дивачката съдържанието на Ти Ейч Си е по малко,а при хубавата е повече.Може да се разбере единствено когато я изпушиш...И по местонахождението де

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178
    ако тръгнеш да ходиш из "КЪРА" да търсиш нещо добро
    може и да не намериш освен ако не се натъкнеш на някои расад които се гледа от някои и да го изгърбиш защото един КОЗ за да стане добър треа да се полива с мляко,кръв, във водата да се слагат препарати и така нататък
    НО РАЗБИРАСЕ НАИ ВАЖНА Е СЕМКАТА И ПОЧВАТА

  10. #10
    Guest
    Wu-Tang, kakvo mlqko ve brat?!?
    Legendite produljavat...

  11. #11
    Guest
    "дива4ка" предполагам това озна4ава "диворастяща"

    по правило отгледаната трева напушва по-0 добре от диворастящата, но си има и изклю4ения.

    майките на някои дива4ки са били опрашени от "питомен" прашец, а майките на някои от питомните треви са били опрашени от диваци..
    така или ина4е, ако кле4ките, семките и листата са пове4е от главите, много вероятно е да е някоя крайпътна дива4ка.

    за да не си задавате глупави въпроси напролет си засейте семки от някоя яка ганджа , за да сте сигурни какво пушите

  12. #12
    mi mirishe po razlichno i izglejda po razlichno
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Wu-Tang
    ако тръгнеш да ходиш из "КЪРА" да търсиш нещо добро
    може и да не намериш освен ако не се натъкнеш на някои расад които се гледа от някои и да го изгърбиш защото един КОЗ за да стане добър треа да се полива с мляко,кръв, във водата да се слагат препарати и така нататък
    НО РАЗБИРАСЕ НАИ ВАЖНА Е СЕМКАТА И ПОЧВАТА
    HXAHXHAHXHAHXHA Мляко и Кръв ХЬХАХЬАХХЬАХЬАХ
    лице праха за пране е перфектната тор за канабиса също мноо ше помогнеш за развитието на растението ако се изхвърлиш там където е сято сополи храчко също добре работят ако се сетя друго пак ше пиша

  14. #14
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    когато разтриеш дивачката с пръсти миризмата бие малко на мента, и ароматът е по слаб, докато при добре отгледаната ганжа ароматът е леко задушлив и по приятен..
    и също зависи от каде е брано.. шото навсякъде има случайно попаднали семена и тревата не стаа за нищо освен да я буташ на някой будала дет не разбира..
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    мерси много за постчетата разбрах тва дето ми тряше ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си