.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Guest

    Проблем с видео файловете

    Zdraveite....ta znachi problema mi e sledniq....vzeh si nov komp . slojiha mu Windows SP2...i uj vsichko e nared NO mnogo chesto naprimer kato si pusna nqkoi Video fail kompa se restartira malko sled kato sum pusnal Videoto > Sushtia problem stava i pri igrite ....AKO NQKOI MOJE DA MI KAJE KAKVA E PRICHINATA SHTE SUM MU MNOGO BLAGODAREN 100X PREDVARITELNO

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Мелмак
    Мнения
    196
    Не знам каква е причината,ама пробвай да преинсталираш Window-sa...

  3. #3
    Guest
    Preinstaliral sum go 3-puti no nqma rezultat

  4. #4
    znae6 li kvo 6te napravi6
    zna4i dava6 dqsnoto kop4e na My computer posle properties sled tva advanced i tam kadeto pi6e Startup and Recovery natiska6 settings
    i 6te vidi6 edno kvadrat4e Automatically restart mahni mu otmetkata da ne se restartira avtomati4no i sledva6tiq pat kato stane ne6to ne bi trqbvalo da se restartira a da ti pokaje edin sin ekran s informaciq kade to4no e problema veroqtno 6te pi6e konkreten fail
    moje da e zaradi nqkoi draiver a moje i da e hardweren problema
    vuzmojno e nqkoi ventilator da otkazva i da pregrqva ne6to

  5. #5
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Preinstaliral sum go 3-puti no nqma rezultat
    Махни SP2 - много често причината е в него.инсталирай си XP без SP1,2 после ги добавяй и виж дали пак ще се получи същото. Изтегли по нова-версия на драйверите за видеокартата или ако си с най-новата сложи по ниска версия. Пусни си антивирусната да направи един full scan за всеки случай. Кажи какъв модел е видеокартата ти?

  6. #6
    da mnogo e veroqtno da e zaradi videokartata i az imam takyv problem i smenih mnogo draiveri i pak ne se opravi napalno ama sega mi stava po rqdko

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    като начало намери си хубав прозорец тея спта тъпите за нищо не стават

  8. #8
    Guest
    Качи си драиверите на видеото като хората.Ако на синия екран пише нещо трябва да го спазиш евентуално викни спецялист да го погледне.

  9. #9
    Guest
    MNOGO VI BLAGODARQ NA VSICHKI !!! Video kartata mi e : NVIDIA GeForse 5500
    DAC Type : Integrated RAMDAC
    Memory Sting : 128 MB
    Bios Information : Version 4.34.20.69.01

    tova e ...a draivarite mi gi instalira Kompiutaren Specialst

    a Driverite sa originalnite ot diska na kompa

  10. #10
    Pърво DirectX 9
    Второ K-lite codec pack

  11. #11
    bravo
    i moita video karta e sy6tata samo 4e e sas 256 MB
    i az ka4vam originalnite draiveri ot diska ama pak imam problemi i 6te vidq kak 6te se opravqm

  12. #12
    Guest
    Nishto ne stava pak se restartira i mi izliza sinia prozorec ...shte vidq kakvo shte pravq ...ako nqkoi e imal sushtia problem i go e opravil PLS neka mi pomogne ..10000X predvaritelno \/

  13. #13
    opitvai razli4ni versii draiveri
    az sega sam si ka4il versiq 56,64 i mnogo rqdko mi se poqvqva siniq ekran ama pri teb neznam kak 6te stane
    probvai ot nai starite draiveri do nai novite i vij na koi e nai dobre

  14. #14
    Guest

    xx

    az imah sushtiq problem i formatnah harda okaza se virus =D> i sega e OK ni6to mu nqma

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Preinstaliral sum go 3-puti no nqma rezultat
    Махни SP2 - много често причината е в него.инсталирай си XP без SP1,2 после ги добавяй и виж дали пак ще се получи същото. Изтегли по нова-версия на драйверите за видеокартата или ако си с най-новата сложи по ниска версия. Пусни си антивирусната да направи един full scan за всеки случай. Кажи какъв модел е видеокартата ти?
    Ти ми ела без SP2 и глей кво те правя...няма да знаеш от къде ти идват...плюете го, ама е много по-сигурен от SP1 или изобщо без SP...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Незнам, аз Windows не съм пипал от 6 месеца.Натровиха ми се нервите, стига толко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си