.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    ~~?~~
    Guest

    Модерни обеци?

    Здравейте, искам да ви помоля за помощ! Значи една добра приятелка има рожден ден скоро. И искам да и подаря нещо найстина добро! Тя е голям разбирач от бижута и украшения. Искам да и подаря обеци. Тук е проблема - аз не разбирам нищо от бижута, най-малко от обеци! Ако някоя от момичета, да ми каже сега кои обеци са модерни? Като форма, цвят, материал и т.н. Искам да и подаря найстина оригинални и модерни(до колкото може) обеци! Все пак тя ми е добра приятелка, а чесно казано бих искал да стане и нещо повече и искам да направя добро впечатление! Благодаря ви предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    mi glei sa spored men nai dobre e nqkakvi zlatni ili sreburni koito da i ostanat vse pak za cql jivot moderni sa vsqkakvi vidove no nai podhodq6ti sa halkite nezavisimo malki ili golemi no vse pak zavisi i s kolko pari razpolaga6




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  3. #3
    Guest
    posyvetvai se v magazina
    no izberi ne6to ka4estveno, makar 4e e po-skypo. dori da e semplo 6te napravi6 dobro vpe4atlenie ao e ot podhodq6tiq magazin. 6tom razbira ot bijuta ne moje6 da q metne6 s nqkoi pozlateni obi4ki halki za 5 lv

  4. #4
    ~~?~~
    Guest
    Сега като се замислих, нямам и представа как вярват цените специално на обеците! Ако някой може да ме светне! Чесно бих отделил малко повече пари, но в границите на разумното!

  5. #5
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    mi zavisi ot gramaj ot vsi4ko halkite ot 10 do 100 lv moje da gi nameri6




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  6. #6
    Za gotinji zlatni obeci shte trqbva da dadesh okolo 50lv.. za sreburni okolo 20lv.. Spored men nai dobre e da i podarish ot tezi visqshtite..te ne sa ot specialen material ama stoqt mn qko.. prodavat se i komplekti s nqkakvi kolieta i pak shte gi vzemesh za okolo 20 kinta!
    Vsichko, koeto pravim proisticha ot dva motiva-seksualnia nagon i jelanieto ni za velichie.
    Zigmund Froid

  7. #7
    Guest
    Защо не разгледаш тук ?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз лично мн бих се накефила на платина или бяло злато, но те са скъпи, това те ограничава в грамажа . Но пък е яко. Предлагам ти да се огледаш тя какви обеци носи - дали халки ( малки или големи ) , с друга форма ( триъгълни например), висящи ( дълги или къси) или по ухото. Или пък си пада по друг тип обички с някакви камъчите и формички. Аз лично напоследък много се кефя на тези, които вървят нагоре по ухото...
    http://get.gbg.bg/catalog/product_in...c3d6c39b2f52d5
    Този тип (по-масивни) много ме кефят как стоят
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  9. #9
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Еми мен лично ме кефят такъв вид:










    А ако искаш да намекнеш, за това, че искаш да стане и нещо повече, тези са подходящи :




    На мен тези ми харесват, но всеки си има различен вкус...По добре попитай някоя нейна приятелка, тя ще ти помогне повече от нас...
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    задължително забележи дали носи злато или сребро!...обърни внимание на стила й...В някои магазини като Мухоморка,Умболо..някакви кудето можеш сам д си направиш сам..д си избереш материала...Малко по-етно стил...

  11. #11
    Повече от фен Аватара на did1ls
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Из Варна
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    posyvetvai se v magazina
    no izberi ne6to ka4estveno, makar 4e e po-skypo. dori da e semplo 6te napravi6 dobro vpe4atlenie ao e ot podhodq6tiq magazin. 6tom razbira ot bijuta ne moje6 da q metne6 s nqkoi pozlateni obi4ki halki za 5 lv
    =D>
    Kакво ли си пожелават звездите,когато видят падащи хора...?

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не купувай злато! Златото отива на малко хора и малко хора го носят! Заложи на среброто. Важно е какво носи тя, а не какво се харесва на теб. Забележи какви обеци носи - пластмасови, големи, малки, сребърни...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си