.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    590

    Помощ за файловете с разширение bin

    Zdravejte, situaciqta pri men e slednata: svalih si karibski pirati 2 ot arenabg.com obache toj e nqkakyv bin file a az ne znam absolutno ni6to za nego. kakvo trqbva da napravq za da moga da si go gledam kato obiknoven media file?? Molq vi pomognete mi [-o<

  2. #2
    МММ , и аз съм се чудил но трябва да е нещо такова :
    Моунтваш бин файла в Даемон тоолс , отваря ти се 1 папка и от там пускаш в WMP и гледаш но не съм сигурен , с нетърпение очаквам да отговорят да видим дали е така.

  3. #3

    Re: BIN file - help

    Цитирай Първоначално написано от babi_girl
    Zdravejte, situaciqta pri men e slednata: svalih si karibski pirati 2 ot arenabg.com obache toj e nqkakyv bin file a az ne znam absolutno ni6to za nego. kakvo trqbva da napravq za da moga da si go gledam kato obiknoven media file?? Molq vi pomognete mi [-o<
    Май се отваряше с програмата DaemonTools А с тази програма можеш да отваряш bin ; cue и някакви други.

  4. #4
    Би трябвало след като дадеш Mount на bin файла да ти направи виртуално CD и там да е филма,но не съм сигурен дали това не го правеше само при игрите

  5. #5
    o6te sled kato si ka4ite Daemon Tools v my computer 6te vi se poqvi novo CD
    sled tva natiskate na ikonata mu pri 4asovnika deto stoi i natiskate mount image i sled tva na dialogoviq prozorec tam deto pi6e file types davate da se vijdat all files i sled tva izbirate BIN faila
    sled tva si vlizate v My Computer i ako e film toi 6te e v tva novoto CD i si go puskate kato obiknoven film kakto si puskate

  6. #6
    НЕ се появява веднага след инсталациията трябва да даде Set Mount Drivers или нещо такова не съм сигурен как е а и немога да провера щото съм изтрил програмата

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от George_tr
    НЕ се появява веднага след инсталациията трябва да даде Set Mount Drivers или нещо такова не съм сигурен как е а и немога да провера щото съм изтрил програмата
    Neznam kva versiq si ka4il ama po princip sled instalaciqta po podrazbirane se poqvqva edno virtualno CD i ti posle ako iska6 moje6 da vklu4i6 i ostanalite 3
    s desen klik varhu ikonkata>virtual CD/DVD-ROM>set number of devices

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Ботевград
    Мнения
    75
    WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо!

    Ламерска работа какво да се прави

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от I`LoVe`My`BiTcH
    WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо!
    ]

    и с даемон може...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от I`LoVe`My`BiTcH
    WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо!
    Хахахаха.Тва звездите ли ти го говорят?
    Ако ви е толко трудно да го моунтнете със Демон Туулс, пробвайте със Алкохол.

  11. #11
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от niGGa
    Цитирай Първоначално написано от I`LoVe`My`BiTcH
    WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо!
    Хахахаха.Тва звездите ли ти го говорят?
    Ако ви е толко трудно да го моунтнете със Демон Туулс, пробвайте със Алкохол.
    .. а именно Alcohol 120% /така я търсете по търсачки, ако не можете да я намерите, ще пусна линк/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си