.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Писанце

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    В СьРчИцеТо На Fuelman :P {}
    Мнения
    311

    Писанце

    Ето, минаха 4 месеца от нашата раздяла. Минаха 4 безкрайно мъчителни месеца, в които бях тъжна и затворена в себе си. Тези месеци ми се струваха цяла вечност без теб, време, през което осъзнах колко много те обичам. Едва ли някога ще се сетиш за мене, но само знай, че винаги ще те обичам, ще те обичам винаги, защото ти ме прави щастлива няколко месеца. Ти ме дари с твоята любов, ТИ ме дари с твоята загриженост, ТИ ме накара да се почувствам отново жива, ТИ ми вдъхна надежди, че живота не е толкова прост и еднообразен, ТИ ме караше да чакам с нетърпение да се видим..едва ли някога ще те забравя, защото ти беше моята любов..моята любов, която винаги ще остане в сърцето и мислите ми. Никога, никога няма да те забравя. Винаги ще те обичам. Сега си сигурно с друга, на друга даряваш любовта, която даряваше на мен, на друга показваш колко много я цениш, на друга даваш твоите нежни устни да ги целува..бъди щастлив, само това мога да ти пожелая. Дано един ден разбереш колко много съм те обичала, че не си бил просто поредния за мен, ти беше ЕДИНСТВЕНИЯ за мен. Няма вече момче, което да ми харесва повече от теб. Ти беше специален - с твоите умения, твоята любов и твоята красота (вътрешна и външа). Ти беше олицетворението за любов..ти ме караше да се чувствам щастлива, че те имам. Много те обичам...Обичкам те, знай го това, знай, че ще имаш винаги човек, който ще те обичка и ще бъде готов да направи всичко за теб. Липсваш ми..
    Ще ми липсват моментите заедно, ще ми липсват твоите устни и твоята усмивка, твоята любов и твоята грижовност. Дано някой ден осъзнаеш, колко много съм те обичала и знай, че ще те обичам винаги и винаги ще има място за тебе в сърцето ми..

    He e Ba}|{Ho DaJlu Me MpA3u|_|_| iJli Obu4a6 -Ba}|{HoTo e 4e u B DBaTa CJlu4e9| Cu MuCJlu6 3a MeHe!{}:P

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    "Писъмце" ли имаш предвид, или си измислила нова дума? Преди "колко" няма запетая...но дотук с Госпожата по български език. Изляла си чувствата си...полезно е. Но няма смисъл да съжаляваш и да вървиш мислено към него, щом връзката ви е приключила.

  3. #3
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Mnogo e xybavo!
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Това не бих казала, че е за форум "лично творчество", то ще да е по-скоро към "Любов". Ти просто си изразила чувствата си както казаха вече - полезно, но не е творческо. Хубаво писъМце, дам, но ако бях на твое място - нямаше да му го дам ... Мислела съм и аз да напиша едно такова по едно време. И почти написах, но не съм му го давала. Просто се излях на листа, всичко което исках да му кажа, за да не му го кажа. Няма смисъл...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne
    Това не бих казала, че е за форум "лично творчество", то ще да е по-скоро към "Любов". Ти просто си изразила чувствата си както казаха вече - полезно, но не е творческо. Хубаво писъМце, дам, но ако бях на твое място - нямаше да му го дам ... Мислела съм и аз да напиша едно такова по едно време. И почти написах, но не съм му го давала. Просто се излях на листа, всичко което исках да му кажа, за да не му го кажа. Няма смисъл...
    дам
    2 т. системно.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    411

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    50
    Толкова е трогателно...
    Можеш да затвориш очите си за неща,
    които не искаш да виждаш,
    но не можеш да затвориш сърцето си за неща,
    които не искаш да чувстваш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си