.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Ечемик...

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674

    Ечемик...

    Абе днеска тръгна да ми излиза ечемик едвам се виждаше ама мн бързо го усетих казах на наще баща ми каза да загрея дървена лъжица и да го удрям напраих така малко ми помина ама кажете и вие нещо да му направя на ечемика че да не се показва щотото той почти се прибра вече някое лекарство..

  2. #2
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    ami az znam 4e trqbva da se turka sus zlaten prusten opitai..na men po edno vreme mi izlizaha super 4esto i mn im se drazneh
    moq nevinnost i greh.....

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    мерси някой още да знае нещо

  4. #4
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    i az sym chuvala za tfa s zlatniq prysten,dr ne se seshtam
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Po princip mislq,che maika mi znae nqkoi raboti,zashtoto i tq imashe echemik,no tq sega si e legnala da spinka i utre kato se sabudi shte q pitam i shte ti pisha

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    с тоя златния пръстен нямаше голям ефект не е излязал още ечемика ама се е зачервило и се е подуло

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Pitah maika mi i tq kaza,che echemika moje da se mahne kato svarish edno qice,vzimash mu beltaka i si go slagash na okoto i taka sedish okolo 15min.Ili drugiq variant-ot surovo qice,razchupvash do,vzimash pamuk i go topish v beltaka na qieto i sled tova napoeniq pamuk si go slagash tam,kadeto e echemika i pak sedish okolo 15min i sashto e dobre da si pravish topli kompresi.Nadqvam se da sam ti pomognala

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Предградие 13
    Мнения
    144
    1.За да премахнеш дразненето и лекото дране по окото свари лайка и си палцикай окото в нея.Сипваш в по-широка чаша и започваш да мигаш вътре така и се прочиства ечемика...после със чиста кърпа си го избърсваш.
    2.Взимаш една от тея стартите носни кърпи платнените и я затопляш със ютия.Достатъчно та да не ти изгори окото.Слегаш си я на мястото където е ечемика и чакаш докато не истине и това го рпавиш в продължение на 15 минути.Така ечемика се отпуска,надува и се пръсва.
    3.Имаше едно мехлемче с което можеше да си мажеш учото ама не се сещам кое беше ако питаш аптекаркат аще ти каже.

    Значи да знаеш че ечемика е много силно ходещо паразитче .Много внимавай да не слагаш чужди очила.Да не се бършиш с кърпите на другите,защото ще ги заразиш.Аз когато си имах такова нещо си имах и две отделни кърпи за очите.Много е гадно амам няма начин.Това със златото е поради минералите,които съдържа самото злато.Понякога едйства понякога не.....
    Живота е такъв квкъвто си го направим ние.
    Стремя се да открия правилният въпрос а не неговият отговор.
    Който не ме харесва и понася да се изнася.

  9. #9
    Na men postoqnno mi se vdiga echemik na okoto i moqta ochna lekarka mi predpisa edin mehlem,koito vinagi go polzvam i sym mn dovolna , mnogo pomaga. Imeto mu e FUCITHALMIC (фуситалмик)



  10. #10
    Амм сигурен/на ли си, че е ечемик?Ако не си моя съвет е да се консултираш с лекар!На една моя приятелка беше и излезнало нещо като ечемик, но се оказа някакво много неприятно възпаление....което доведе и до хирургическа намеса.

  11. #11
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    Аз знам,че и с коса се търка....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си