.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Фото:-)мания - Bebe Power

    Няколко мои любителски снимки,на вашето внимание!



















  2. #2
    Guest
    super sa!bravo! =D>

  3. #3
    Guest
    Като цяло снимките не са лоши, поздравления.
    Цветовете са хубави, имам само малко забележки по композициите:
    1 снимка - още малко небе би било хубаво да има
    2 снимка - небе
    3 снимка - ако можеше розата да не е отрязана в края(в дясно)
    4 снимка - снимките по принцип като цяло имат много по-голямо въздействие когато обектите не са центирани, заради това ако слънцето беше малко в ляво или дясно, би било по-добре, освен това хоризонталните черти се препоръчва да не са по средата на снимката а някъде на 1/3 от нея и на 2/3 от височината й.
    5 снимка - може би цветна би въздействала повече, отрязала си антените на кораба, може би малко по-нагоре фотоапарата
    6 снимка - добре е направена, само малко по нагоре според мен трябваше да бъде насочен фотоапарата, тези камани ми се набиват прекалено силно в погледа, а и вече споменах за 2/3-тите
    7 снимка - датата и часа дразнят (нямам други забележки )
    8 снимка - отново дата, тук се маха лесно с фотошоп
    9 снимка - мен по принцип не ме радват градските пейзажи, а скрежта по прозореца не придава някаква специфична форма

    Надявам се, не съм те убидил с коментара си.
    Надявам се да той да е бил конструктивен и да продължиш да правиш хубави снимки! Успех

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    ne sam kompetentna po temata kato gorniq potrebitel,no snimkite mnogo mi haresvat =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    много са добри

  6. #6
    strahotni sa .. no sig. i fototo ti e dosta skupo nali?

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    165
    Maleee super saaaaaaa

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Снимките са наистина много добри Браво и успех имаш потенциал

  9. #9
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Хубави са, продължавай все така
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    оо първите 2 снимки как ми приличат на Мальовица ...

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    Emmm dobri sa

  12. #12
    buble
    Guest

    :)

    Снимките са много добри,кефят ме! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

  13. #13
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Mnogo sa dobri =D> osobeno tazi s rozata e prekrasna :}
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  14. #14
    Първата снимка най-много ми хареса.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  15. #15

    .............

    [b]Относно второто мнение,благодаря за положителната оценка и критиката!Ще ми бъде полезна! Но конкретно за тези снимки
    1 снимка:Значи наистина повече небе би било по-добре,но разтоянието от което снимах не го позволява,защото акцентирах върху самото езеро (е.Бъбрека на Рила планина)и снега,който не се топи юли месец!
    2 снимка:е.Близнаците – пак същото!Снимах от висока скала и нямаше как да хвана езерата,ако имаше повече небе!
    3 снимка:Да грешка,мръднала съм без да искам,защото нямам статив!По-добре щеше да не е отрязана!
    4 снимка:Да съгласна съм,но аз исках да се акцентира върху самото слънце!Не е съвсем в центъра изместено е надясно,но съвсем малко!
    5 снимка:Снимката беше цветна,но я направих така,защото ефекта е по-голям!Беше привечер и не съм забелязала антените на кораба!(4,5 и 6 снимка са правени на Варненското пристанище)
    6 снимка:Да правилно,но нямах статив и снимката е правена от морския фар,ако го бях вдигнала щеше да се размаже,защото е без светкавица,т.е. използвала съм последната светлина на залеза и при това положение скоростта на изчисление на фотоапарата е по-малка и снимката се прави за няколко секунди,а при това положение няма как да не трепнеш!
    7 и 8 снимка:И мен ме дразнят,но не съм се занимавала с фото шоп иначе си плачат за махане!
    9 снимка:Аз също не си падам особено по градски пейзажи,но този мисля,че е доста по-различен от обикновенните,защото акцента не е върху сградата,а върху скрежа,който е все пак някаква част от природата!На мен тази ми харесва!

    a[N]D[i]T[k]a – Фотото ми не е чак толкова скъпо,модел 2005 година взех го за 350 лв на изплащане!Марка Самсунг е,а иначе е 4 мега пиксела камера!Не е професионален!Обектива също не е от най-добрите,но аз съм доволна от него!

    Благодаря на всички,които коментираха,оценката означава много за мен!!!


  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от Jessika_MG
    оо първите 2 снимки как ми приличат на Мальовица ...
    Ниско е, за да е Мальовица, а и този клек ме кара да се съмнявам. Много ми прилича на ез. Близнака, но от тези ъгли немога да бъда 100% сигурен.
    Ето снимка от подноживето на в. Мальовица
    Самият връх е в дясно на снимката, а до него (от ляво) е Злия зъб.

    Забележка: Снимката, която съм дал за ример не е моя авторска!

  17. #17

    .....

    За върховете незнам ,но за езерата 100% познахте!Първата снимка е на е.Бъбрека,а втората на е.Близнаците!
    Там е невороятна красота,радвам се че посетих това страхотно място,въпреки трудния маршрут от 20 км. изкачване по пътеки,ще ми остане неповторим спомен за цял живот!!!


  18. #18

    .......

    Ето още няколко снимки от това страхотно място,не са много добри от фотографска гледна точка,но това се допълва от естествената красота на природата!







    [/list]


  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Страхотни са!
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167

    Re: .....

    Цитирай Първоначално написано от bebe power
    За върховете незнам ,но за езерата 100% познахте!Първата снимка е на е.Бъбрека,а втората на е.Близнаците!
    Там е невороятна красота,радвам се че посетих това страхотно място,въпреки трудния маршрут от 20 км. изкачване по пътеки,ще ми остане неповторим спомен за цял живот!!!
    Знаех си!!! Защо пък да е труден маршрута? В Рила няма трудни маршрути, има слаби и неподготвени туристи. От коя хижа тръгнахте, че го изкарахте 20км (разстоянията в планината не се мерят в километри, а в часове)? Така като се замисля няма много удачни варианти: От х. Иван Вазов до колкото помня беше 5-6 часов преход, а от х. Скакавица са мизерните 2 часа.

    П.П. Не само там е невероятна красота. Имам няколко прекрасни снимки за доказателство, но ме е страшен мързел да ги пусна сега.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    513
    Много добри снимки наистина.Страхотни са....имаш талант.Продължавай Надявам се скоро да покажеш други твои снимки, наистина си заслужава да се видят.Продължавай все така!
    Look into my eyes - you will see
    What you mean to me
    Search your heart - search your soul
    And when you find me there you'll search no more

    Bryan & Celine - Everything I Do

  22. #22
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Определено всички са си добри,но първите три къртят.

  23. #23
    za lubitelski snimki sa strahotni.

  24. #24
    surama_f
    Guest

    :)

    Смиките са the best!

  25. #25

    .......

    Ето още малко пикчета от мен!





















Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си