.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Проблем с гледането на филми, след преинсталация

    Zdraveite..iskam da vi pomolq za pomo6t..?! ot kakto mi preinstal win. ne moga da gledam filmi..nqkoi se4at a drugi daje i ne trygvat ...ne znam..?! o6te kato si vzeh kompa go imah toq problem,no edin priqtel mi dade edin kodex i vsi4ko trygna idealno i sega pak se poqvi toq problem..i ne znam ve4e ot kakvo 6te e kato kodexa si mi e tuka..!? Pomognete please.. ?! 10x predvaritelno [-o<

  2. #2
    Приятелю мисля че това което търсиш се нарича K-Lite Mega Codec Pack А ето и местото от където ще я изтеглиш http://www.kaldata.com/comments.php?...ega+Codec+Pack
    Заповядай дано съм бил полезен
    Carl Johnson

  3. #3
    iztrii vsi4ki kodeci koito ima6 i si iztegli ot Http://torrents.linkos.bg
    ace mega codecs pack
    samo kato napi6e6 na tarsa4kata codecs i te 6te ti izlqzat i iztegli tam nai novata versiq,mnogo sa dobri,po dobri sa ot K-lite

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    Mahni gi teq kodaci i si iztegli vsichki novi navednuj i vsichko shte e extra

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  5. #5
    6u6i
    Guest
    Olee..Mii..svalih si toq codex .. K-Lite Mega Codec Pack 1.54 Beta 2 (kaldata.com).exe ..noo ne trygva ni6tu smenqm playerite.. s nqkoi trygva ama na obratno i sub. sa na nqkakyf stranen ezik..?!? ne znaam kakvo da pravqq ve4ee.. vsi4ko opitaahh ;(

  6. #6
    mi kato si si izteglil bokluk plus tva e beta versiq,zapomni 4e beta versiite na kvoto i da e ne e hubavo ne6to i nqma da raboti dobre,tva zna4i 4e e nedovar6ena versiq o6te ne e izlqzla pulnata oba4e proizvoditelite gi puskat za netarpelivite lameri

    po nagore napisah kakvo da si ka4i6,az s tqh i ne sam imal problemi

  7. #7
    Какъв е точно проблема изобщо не се вижда нищо или има засичане на кадрите ?

  8. #8
    абе защо дигаш тая тема от преди 2 години и половина? ти добре ли си човека сигурно се е оправил.


  9. #9
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    От нямане на какво да правят трябва да се изложат някаде не знаете ли
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  10. #10
    Кво се палите бе ?

  11. #11
    Кво се палите бе ?

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    мн е зле тоя пита какъв е проблема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си