.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    лори91
    Guest

    Как да ми спре по-бързо?спешно е!

    Здравейте,хора.знам че ще ми помогнете,затова реших да се обърна към вас.значи искам цикъла да ми спре по-бързо.Дойде ми днес,а искам вече до четвъртък включително да ми е спрял(демек за три дни).по принцип ми е 5 дни,но ми се налага този месец да ми е по-кратък.само не ми казвайте да полазвам тампони.мн ще ви бъда благодарна ако ми кажете някакъв начин за да ми спре по-рано и в петък вече да е спрял съвсем.надявам се някой да знае някакъв начин(хапченца или каквото знаете).мерси предварително

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    589
    Pii primolut-nor5, v listovkata vsi4ko si e opisano

  3. #3
    лори
    Guest
    не можеше ли с витамин Ц да стане така че да ми спре по-бързо и ако може как да се пие??????????И след като го пия примерно и ми псре и като спра да го пия нали няма пак д ми дойде.сори за невежеството но до сега не ми се е налагало и за това питам.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    ima temi za tova porazrovi se malko!
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  5. #5
    Guest
    am vikam da ne puskam dr tema za tova tuka shte napisha....zna4i trqbvashe v4era ad mi doide ama ne mi e doshlo oshte...nqma opastnost da sam bremenna..a vsyshtnost vaprosa mi e kak moje da mi doide po byrzo 4e da izpolzvam 4e sam bolna i 4e zam nerazpolojena 4e po dve pri4ini da ne hodq na plja ... mersi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си