.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Кои компютърни игри играете?

    CS the best kazvam az.no spodelete i vie kakvo to imate...az li4no edno vreme bqh luda na tema off-road igri4ki(i sega sum luda ma ne si priznavam) zapalih se po CS s te4enie na vremeto i starrno no mi haresva mn...(smisal stranno za momi4e)

  2. #2
    sry ma zabravih da se logna.az sum taq ovca deto pisa tva kato gost....sry pak
    one for all,all for one ...

  3. #3
    Хм - СS не съм цъкал от много време и ми е доста тъпа вече.
    Харесвам повече стратегии и масови интернет игри. А и некви логически врътки.

  4. #4
    Guest
    Еми откакто furiozo затвори сървърите на CS го заебах напълно(CS-a ).Сега съм се съсредоточил връз минаването на Challenge Series-а на Most Wanted,че кат минах Career-а няма ко да праа,а искам още екшън! От време на време разцъквам Battlefield:Vietnam и Call of Duty 2.Ми тва цъкам аз горе-долу.А и бтв,да не забрава RA2 и YR RULEZZZZZZZZZZ!!!WarCraft да го духа!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    аз пък само CS мога да играя.. и пак има кво да се желае ама не играя в нас де..
    от дота,диабло,му,w0w-нищо не чатвам ..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    In the basement
    Мнения
    72
    Откакто разцъках Baldur`s Gate, а това беше преди 10 години някаде, съм верен фен на RPG-то.От скоро(колко скоро сигурно от 2 години) се запалих и по MMORPG(ех тоя WOW е голяма краста).Не отказвам и някоя добра пуцаница от типа на F.E.A.R. , Code Named, Quake 3 и тем подобни.
    Колкото до CS-а не съм го бутвал от сумати време само събира прах в някоя забутана част на харда.

    I'm darkness, I'm anger, I'm pain
    I am master
    The evil song you sing inside your brain
    Drive you insane

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Почнах да играя Counter Strike 1.6 не е лошо, но не е като 1.5. Иначе 5 години играех само Диабло. За World of Warcraft трябва да се играе в близард, а пък пари не ми се дават. LineAge 2 грам не ми харесва смятам я за глупава игра. Иска ми се да излезе Диабло 3, но в близките години не се очаква.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    За мен истинските игри са всички поредици на Мист...А ако ще е пуцалка, фен съм си на Unreal Tournaments поредицат

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  9. #9
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Az sam mn se kefq na MU Online i samo neq si igram

  10. #10
    Аз много рядко играя на игрички и все пак любимите ми са Age Of Empires I, II, III и Age Of Mythology, също така и Bubble Trouble.
    Иначе имам много на комютъра...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от Abs0lut3 Sl1m
    Еми откакто furiozo затвори сървърите на CS го заебах напълно(CS-a ).Сега съм се съсредоточил връз минаването на Challenge Series-а на Most Wanted,че кат минах Career-а няма ко да праа,а искам още екшън! От време на време разцъквам Battlefield:Vietnam и Call of Duty 2.Ми тва цъкам аз горе-долу.А и бтв,да не забрава RA2 и YR RULEZZZZZZZZZZ!!!WarCraft да го духа!

    Тоя метъл много яко го наляха и той реши , че не му се занимавало. Нещастник. И сега какво само цс1 , там си е масак, ама какво да се прави. Те продължават да го наливат ми се струва...(евроком цс2 и 3 съкс ) хаха
    т. 2, 9

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Хм - СS не съм цъкал от много време и ми е доста тъпа вече.
    Харесвам повече стратегии и масови интернет игри. А и некви логически врътки.
    me2

    Високо, високо, високо ... виско застани. Над завист и обида, над дребните сплетни.

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sapphir
    Цитирай Първоначално написано от Abs0lut3 Sl1m
    Еми откакто furiozo затвори сървърите на CS го заебах напълно(CS-a ).Сега съм се съсредоточил връз минаването на Challenge Series-а на Most Wanted,че кат минах Career-а няма ко да праа,а искам още екшън! От време на време разцъквам Battlefield:Vietnam и Call of Duty 2.Ми тва цъкам аз горе-долу.А и бтв,да не забрава RA2 и YR RULEZZZZZZZZZZ!!!WarCraft да го духа!

    Тоя метъл много яко го наляха и той реши , че не му се занимавало. Нещастник. И сега какво само цс1 , там си е масак, ама какво да се прави. Те продължават да го наливат ми се струва...(евроком цс2 и 3 съкс ) хаха
    Ама той метъл ли е?
    Аз чух че затворил сървърите щот го псували и т.н.
    А,бтв аз съм Abs0lut3 Sl1m.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от Lost Soldier
    Цитирай Първоначално написано от Sapphir
    Цитирай Първоначално написано от Abs0lut3 Sl1m
    Еми откакто furiozo затвори сървърите на CS го заебах напълно(CS-a ).Сега съм се съсредоточил връз минаването на Challenge Series-а на Most Wanted,че кат минах Career-а няма ко да праа,а искам още екшън! От време на време разцъквам Battlefield:Vietnam и Call of Duty 2.Ми тва цъкам аз горе-долу.А и бтв,да не забрава RA2 и YR RULEZZZZZZZZZZ!!!WarCraft да го духа!

    Тоя метъл много яко го наляха и той реши , че не му се занимавало. Нещастник. И сега какво само цс1 , там си е масак, ама какво да се прави. Те продължават да го наливат ми се струва...(евроком цс2 и 3 съкс ) хаха
    Ама той метъл ли е?
    Аз чух че затворил сървърите щот го псували и т.н.
    А,бтв аз съм Abs0lut3 Sl1m.
    О, метъл е , метъл е.. с дълга коса до немай къде си..
    т. 2, 9

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    In my dreams deep in my soul ...
    Мнения
    111
    Super fen sam na Stronghold-a i ot Strategy-tata ot sa6tiq tipaj. Osven tfa se kefq mn na MMORPG-ta -MU, lineage, guildwars (tui MU 3 god. nemoa spra da go djitkam). Ot 3D shooter-ite predpo4itam igri s istori4eska tematika ot WW2 (Call of duty, Medal of honor i dr.)
    Ob6to vzeto predpo4itam da djitkam multiplayer na nai razli4ni server-i.
    Sometimes escape on time means that you win ...

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    BURGAS
    Мнения
    117

    CSNA KOI

    MYSE IGRAE CS DA KAJE MOJE DA IZIGRAEM EDNA IGRA
    skype-ceco_novaka- Няма значение дали вървиш бавно,важното е да не спираш.

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Resident Evil 1,2,3 Tomb Raider 4,5,6 Mafia The sity of lost Heaven

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си