.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    ЛЕВСКИ СОФИЯ-СИОНИ ГРУЗИЯ

    Хора, какви са прогнозите и мненията ви за този мач? Смятате ли, че Левски ще успеят да победят този съперник?

    Прогноза: 2:0 или 2:1 за Левски.

  2. #2
    3:1!
    Левски над всичко.

  3. #3
    Сиони не са отбор за подцебяване доста пари се вливат там но все пак мисля че левски няма д аима проблеми 2:0

  4. #4
    Надявам се "ЛЕВСКИ" да продължи синята приказка от преди няколко месеца

  5. #5
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    3:0 за нас без никъкви проблеми и пълна Герена!
    В АТАКА, В АТАКА, СИНИТЕ В АТАКА


  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Кой ще ходи на мача?

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Очаквам измъчена победа. 1:0 .. 2:1
    обичам дениту ми {}

  8. #8
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Кой ще ходи на мача?
    100% съм там
    кой друг ще ходи?


  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от adi_crazy
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Кой ще ходи на мача?
    100% съм там
    кой друг ще ходи?
    Надявам се и аз да дойда, но не е сигурно.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    nepostoqnno:)
    Мнения
    500
    Мм тоя отбор даже не съм го чувала, така че очаквам сините да се справят без проблем

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    72
    Прогнозирам 3:0.Нетрябва и да ги подценяваме,но просто не са отбор от нашата класа и това е най малкото с което могат да си тръгнат от Герена.Всички на стадиона Жалко че няма да мога да отида на тоя мач,но ако се класиламе з 3 кръг(което е мноооого вероятно) 100% съм на В.Левски.

    Само Левски завинаги в нашите сърца
    New blood joins this earth
    and quickly he's subdued
    through constant pain disgrace
    a young boy learns their rules

  12. #12
    Мисля, че ще ги бием без проблеми !
    САМО ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ !!!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Кво друго може да се очаква,освен победа с най-малко 2 гола разлика...Айде напред към Шампионската лига !!


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  14. #14
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Левски би трябвало да спечели,а и това ще е добре за всички отбори,защото от другата година можем да пратим 2 отбора в Шампионската лига,само да минем Турция ,та така заради натрупания "огромен"опит в Европа на Сиони прогнозирам един резултат 3:1 за Левски

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от RedChil
    Кво друго може да се очаква,освен победа с най-малко 2 гола разлика...Айде напред към Шампионската лига !!
    Съперник никога не се подценява, защото това може да изиграе лоша шега.

    100% СЪМ ТАМ. ЩЕ БЪДА В СЕКТОР Б!

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    72
    100% СЪМ ТАМ. ЩЕ БЪДА В СЕКТОР Б!
    Разказвай кво стана с тия бомбички.Провокация ли беше??? Иначе стана много ефектно с факлите но никак нямам да е ефектно да играем следващия мач пред празни трибуни Жалко!
    New blood joins this earth
    and quickly he's subdued
    through constant pain disgrace
    a young boy learns their rules

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Играта, като цяло, беше много дсобра и само пропуските попречиха на Левски да бие с 3-4 гола.
    По едно време някакви тъпанари започнаха да хвърлят нон-стоп бомби по ушевите. Хубаво, да метнат 1-2-3, а те едно 10тина минути не спряха. Наложи се Топузаков, а след това и Наско Сираков да успокояват частъ от запалянковците. Докато това продължаваше, се заговори, че могат да им дадат служебна победа на грузинци, но това не стана.
    Нищо чудно да ни накажат, като ни отнемат домакинството в 3 предварителен кръг...дано да не съм прав.

    Ето ги снимките:

    http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?U...&AlbumId=61206.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Не познах точния резултат, но познах, че победата за Левски ще е супер измъчена...
    Какво да коментирам феновете ... Говеда. Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда. Всички ще кажат "има други културни фенове". Разбира се, че има, но няма друг отбор с такива селяндури в агитките ! Точно затова Левски според мен не заслужава да влезе в ШЛ, ако не вземе мерки с/у тези свои анти-съпортъри. Представете си мач за Шампонската Лига ... Ливърпул - Левски на "Анфийлд Роуд".. англичаните пеят ... а нашите чупят пейки... Адски разочарован съм от държанието на Левскарите. Трябват да бъдат взети строги мерки както от УЕФА така и от шефовете на Левски, защото това слага петно както в/у Левски така и в/у футбола въобще в България!
    Няма да забравя 1999 България 1:1 Англия на "Българска Армия". Преди мача група 16-19 годишни левскари с жълто о/о устата и нищо в главата нападнаха английската агитка без никаква причина ...просто за мен са измет. Тогава един двуметров англичанин им разказа играта, а сега УЕФА ще направи това ... После на самия мач Левскарите на "В" трибуна започнаха да крещят "КУР ЗА ЦСКА", към цскарите на "Б" трибуна... а англичаните гледат с отворени усти ...За мен Левскарите са най-голямата измет въобще във футболните среди в света. Друго такова тъпо животно няма...
    п.п. Разбира се не казвам, че всички левскари са простаци. Има и възпитани, но са рядкост
    обичам дениту ми {}

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    Не познах точния резултат, но познах, че победата за Левски ще е супер измъчена...
    Какво да коментирам феновете ... Говеда. Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда. Всички ще кажат "има други културни фенове". Разбира се, че има, но няма друг отбор с такива селяндури в агитките ! Точно затова Левски според мен не заслужава да влезе в ШЛ, ако не вземе мерки с/у тези свои анти-съпортъри. Представете си мач за Шампонската Лига ... Ливърпул - Левски на "Анфийлд Роуд".. англичаните пеят ... а нашите чупят пейки... Адски разочарован съм от държанието на Левскарите. Трябват да бъдат взети строги мерки както от УЕФА така и от шефовете на Левски, защото това слага петно както в/у Левски така и в/у футбола въобще в България!
    Няма да забравя 1999 България 1:1 Англия на "Българска Армия". Преди мача група 16-19 годишни левскари с жълто о/о устата и нищо в главата нападнаха английската агитка без никаква причина ...просто за мен са измет. Тогава един двуметров англичанин им разказа играта, а сега УЕФА ще направи това ... После на самия мач Левскарите на "В" трибуна започнаха да крещят "КУР ЗА ЦСКА", към цскарите на "Б" трибуна... а англичаните гледат с отворени усти ...За мен Левскарите са най-голямата измет въобще във футболните среди в света. Друго такова тъпо животно няма...
    п.п. Разбира се не казвам, че всички левскари са простаци. Има и възпитани, но са рядкост
    По начина, по който говориш си личи, че си чорбар.

    Бях на мача и многа да ти кажа, че тези, които мятаха димки и отделно бомбите не бяха повече от 10-15 човека. Според мен бяха групичка, а не отделно, но това няма значение. Също така искам да добавя, че всички останали, които не мятаха, започнаха да им се нервят и даже няколко тръгнаха към тях, за да се разберат с тупалки...явно с думи нямаше да може да се укротят. Дойдоха още полицаи и боят така и не стана.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    Не познах точния резултат, но познах, че победата за Левски ще е супер измъчена...
    Какво да коментирам феновете ... Говеда. Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда. Всички ще кажат "има други културни фенове". Разбира се, че има, но няма друг отбор с такива селяндури в агитките ! Точно затова Левски според мен не заслужава да влезе в ШЛ, ако не вземе мерки с/у тези свои анти-съпортъри. Представете си мач за Шампонската Лига ... Ливърпул - Левски на "Анфийлд Роуд".. англичаните пеят ... а нашите чупят пейки... Адски разочарован съм от държанието на Левскарите. Трябват да бъдат взети строги мерки както от УЕФА така и от шефовете на Левски, защото това слага петно както в/у Левски така и в/у футбола въобще в България!
    Няма да забравя 1999 България 1:1 Англия на "Българска Армия". Преди мача група 16-19 годишни левскари с жълто о/о устата и нищо в главата нападнаха английската агитка без никаква причина ...просто за мен са измет. Тогава един двуметров англичанин им разказа играта, а сега УЕФА ще направи това ... После на самия мач Левскарите на "В" трибуна започнаха да крещят "КУР ЗА ЦСКА", към цскарите на "Б" трибуна... а англичаните гледат с отворени усти ...За мен Левскарите са най-голямата измет въобще във футболните среди в света. Друго такова тъпо животно няма...
    п.п. Разбира се не казвам, че всички левскари са простаци. Има и възпитани, но са рядкост
    нервя се на такива като теб. защото това дали си малоумен олигофрен не зависи от това кой отбор подкрепяш. не оправдавам малоумниците дето мятаха бомбички. но не е редно заради безмозъчието на 150 тъпанари да се обиждат 3 милиона (минимум) левскари в България. пък както казах - това не зависи от кой отбор си. да припимним най-пресния пример - мача ви с Черно Море за купата. не искам сега да ми почваш тирада за това колко били културни едните и колко некултурни другите. за мен тези, дето сега мятаха бомбички и тези, дето щяха да потрошат "Васил Левски" - и чорбарите, и "моряците", всички те са един дол дренки. просто простотия. заради такива изцепки в Албания(?!?!?!?) миналата година посрещнаха български отбор с "Добре дошли балкански цигани". това не беше нито за ЦСКА, нито за никой отбор. това си беше за България, и по-точно няколкото хиляди от България, дето правят тези неща. айде стига вече. така мога до утре. но няма снимсъл. който има мозък може и от това да разбере какво имам предвид. пък който не може - толкова и ще го прочете.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  21. #21
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Не познах точен резултат,хубаво е че мача свърши само 2:0 за да има някаква интрига в реванша и ако така си изтървавате полoженията не очаквайте нищо хубаво...

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    пчеличке не съм чорбар, за Берое съм. Ще те помоля повече да не даваш ненужни никому оценки ... Ако искаш гледай някой запис от мача да видиш, че хората с факлите са не по-малко от 50
    мечтател ... ти вярно си мечтател... 3 милиона левскари може да има от 1914 до сега ... общо всички да сте 3 милиона, въпреки ,че пак се съмнявам... те чорбарите са по-малко от 3 милиона, говедата вярно, че са много, но не повече от милион. това за мозъка го приказвай на някой друг ... аз мога да ти дам над 10 примера, който съм видял с очите си, в които си личи, че 90% от говедарите са селяндури по рождение. Никой друг отбор няма толкова много "хулигани" в агитките си... НИКОЙ !
    обичам дениту ми {}

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    пчеличке не съм чорбар, за Берое съм. Ще те помоля повече да не даваш ненужни никому оценки ... Ако искаш гледай някой запис от мача да видиш, че хората с факлите са не по-малко от 50
    ...
    Извинявам се за неточното си определение спрямо теб.

    За факлите- и преди е имало, на други мачове, пак са били хвърляни, но не факлите са причината за всичко това, което стана....бомбите, които по едно време нон-стоп летяха посока купчината ушеви.
    Бих искал да добавя, че всичко това е плод на провокация, с цел отмъщение.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    аз бих казал, че това е плод на умствени проблеми ... без връзка с главния
    обичам дениту ми {}

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    аз бих казал, че това е плод на умствени проблеми ... без връзка с главния
    В грешка си...ако нямаха връзка с главния, нямаше да могат дори до стадиона да дойдат...то за това се казва главен.

    Остра провокация, която се надявам, че ще накара ръководството на Левски да вземе по-сериозно мерки, спрямо фулболното хулиганство.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си