.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Проблем с изтеглянето на песни

    Zna4i problema mi e takuv:
    Teglq pesen ot data.bg no kato dam save target as vmesto da mi svali faila kato pesen mi go svalq kato php .... posle kato se svali davam desen buton=> svoistva => i kato natisna promeni i mi dava 4e windows ne moje da otvori programata... Za6to stava taka i kak da go opravq ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Ami probvai da Rename faila i nakraq vmesto .php napi6i .mp3
    trqbva da stane

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Цитирай Първоначално написано от XXX_f
    Ami probvai da Rename faila i nakraq vmesto .php napi6i .mp3
    trqbva da stane
    Хахаха лелеее... то ако така ставаше нямаше да чакам по 2-3 часа някой филм, ами направо щах на преименувам от .php или .torrent на .avi

    Сега за автора. От FTP ли сваляш или от торент? Ако е FTP може така да е качен файла, да не е песен, ами линк. Ако е торент не можеш да сваляш направо, а въпросния свален файл (.php ; .torrent) да го отвориш с торент програма. BitComet например.
    Успех!


  4. #4
    Guest
    Faila e ot data.bg i izob6to nikakvi pesni ne se svalqt kakto trqbva! Ama nikakvi... qvno problema e ne v ka4enite failove a v ne6to dr... no ne znam kakvo

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    примерно искаш да свалиш файл .../Roshko/Blablabla.mp3 вместо да кликаш на линка от търсачката отвори .../Roshko/ и от там си избери Blablabla.mp3 (тва е само за пример)

  6. #6
    Guest
    Ne stava. Mersi vse pak...

  7. #7
    Guest
    Stana stana Mersi mnogo, DevilMayCry

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си