.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    novi4ka
    Guest

    VSI4KI MOMI4ETA GI INTERESUVA ZNAM.........

    bqloto te4enie pri tezi koito nqmat menzis znam 4e se poqvqva kogato 6te ti doide kajete mi o6te za tova PLSSSSSSSSSS kak e bilo pri vas koga 6te mi doide PLSSSSSS

  2. #2
    не схванах какво точно искаш да знаеш, но бялото течение се появява не само като ти идва, но и при настинка, при някакво възпаление...като ходиш с гол кръст и т.н. Определено не е шега работа, защото се лекува доста продължително време!

  3. #3
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    зависи от вида на течението.
    може да е признак на инфекция. а може и да значи, че скоро ще ти дойде мензиса.
    алелуя.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Баах нямаш ли мензис...
    Аз съм имала бяло течение на 9 години,а месечния ми цикъл дойде на 11.
    Така че...не си мисли,че се появява само преди идване на мензис.

  5. #5
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Появява се около 2 години преди идването на мензиса.И при мен беше така,както виждам и при I_love_dead_people е било така

  6. #6
    novi4kata
    Guest
    az imam priqtelki koito bqloto te4enie i em do6lo edna godina i po malko predi da im doide.iskam da popitam predi da ste imal bili li ste liubopitni kakvo e a sega kato imate ve4e neiskate toest az iskam da mi doide tui kato sum liubopitna no znam 4e e gadno ne6to Kak e bilo pri vas???10X

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    Появява се около 2 години преди идването на мензиса.И при мен беше така,както виждам и при I_love_dead_people е било така
    дам и при мен се получи така

  8. #8
    Е, не че съм брояла дните или нещо такова, но определено исках да си ми дойде в някаква нормална възраст, а не на 15-16 да речем. Не че това значи че съм болна, но исках да се развивам нормално. Така се и получи - дойде ми малко преди да навърша 13, точно на цветница. От тогава съм си по учебник - от начало не ми беше мн редовно, а сега си идва точно. Доволна съм.

  9. #9
    Фен Аватара на AnnGi
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    ^^Извън реалноста^^
    Мнения
    264
    zdraveite razbrah 4e na po4ti vsi4ki ot tuk i em do6lo vaginalnoto te4enie 2 godini predi da im doide za pruv put a puk na moite priqtelki samo 1 godina predi da im doide

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Ann GI
    zdraveite razbrah 4e na po4ti vsi4ki ot tuk i em do6lo vaginalnoto te4enie 2 godini predi da im doide za pruv put a puk na moite priqtelki samo 1 godina predi da im doide
    еми това си е индивидуално

    Може би Бог иска да срещнеш много неподходящи хора, преди да срещнеш истинския, затова когато това се случи, бъди благодарен...
    http://glamorous-angels.piczo.com/?cr=6&rfm=y

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си