.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31

Тема: Nenasitna e!!!

  1. #26
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    Цитирай Първоначално написано от Ice_Queen
    Е как няма да е : приятелката ти във всеки 1 момент е готова да ти хване К*РА.. а ти се оплакваш ... лелелелелелелелл в какъв свят живеем..!
    НЯма да оцелеем нимфоманките !
    Густо кво.. ние кадет сварим смисал крием се де няа посред улицата ама се е случвало както си се разхождаме и го завлеча в някое скривалище и го изнасилвам и аз съм побесняла нещо.Дължи се на тва,че сууупер мн му се кефа и секи 1 момент съм готова.. ЗА НЕГО.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от BUBU_to4ka_TO
    Цитирай Първоначално написано от Ivan4o
    Ne,brato,spored mene prosto ti se kefi pove4ko ot predi :P to ako ne q zadovolqvashe da te e ostavila spored men..spox
    absoliutno syglasna sym za6toto se slu4i sy6toto s men i priqtelq mi:P
    e zna4i da ne se pritenqvam 4e ve4e ne q zadovolqvam e mersi ve4e sum 6tastliv

  3. #28
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    136
    HAHAHAHAHA Ti pa za6to se oplakva6 kato i se ebe ebi q zna4i mnogo i harresva i zatova iska pove4e ili ako misli6 4e ne i haresva q pitai za da razbere6 pri4inata.
    Do Adminite: VIE STE PI4OVE!!!!

    NIKOI NE UMIRA DEVSTVEN JIVOTA NAEBAVA VSI4KI!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZA KAKVO DA HODQ NA POGREBENIETO NA NQKOI KATO TOI POSLE NQMA DA DOIDE NA MOITO!!!
    RAZBERE6 LI JENITE ZNA4I SI GENII!!!!

  4. #29
    4e to i as sam si golqma nimfomanka i mujo mi me xaresva takava kfato saam si xaxxxaxxxxxxxa sex mashinka
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от BAD_GIRL_
    4e to i as sam si golqma nimfomanka i mujo mi me xaresva takava kfato saam si xaxxxaxxxxxxxa sex mashinka
    xaxa da be ne sum kazal 4e ne mi haresva,prosto se 4udeh 6to e tai,ama razbrah i mersi na si4ki

  6. #31
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    v mechtite ti ;))
    Мнения
    648
    emii kysmetliq si baq momcheta si mechtaqt za takava madama,a ti kat gledam si imash,tai che i se radvai :P aidi
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo! )

    http://178342.Sladur.com

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си