.

Виж резултатите на анкетата: Кой ще победи?

Гласували
36. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Левски

    19 52,78%
  • цска

    17 47,22%
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 66
  1. #26
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    На мачове Левски : ЦСКА вече не ходят обикновените футболни зрители, желаещи да гледат красив футбол, просто защото няма да го видят ... На мача ходят "хулиганите" и болните фенове, за да покрещят
    С това за "болните" фенове не съм съгласен...това, че един нормален човек, запален или не чак толкова запален фен на Левски, отива, за да подкрепи любимия отбор, не го прави "болен", както ти казваш.

  2. #27
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от maldini
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?
    Помни ми думата братле ЦСКА ше бие,сега всички смятат,че Левски ще победи,защото са в по-добра форма,ще подценат съперника и ще видиш кой ще е крайния победител,между другото много често е ставало така
    ПОПРИНЦИП за подценяването, на който и да е противник съм съгласен- може да изиграе лоша шега, но мисля, че в случая Левски няма да подцени ЦСКА, въпреки по-големите си успехи в последно време.

    Какви са прогнозите ви? (Не желан резултат, а прогноза.)

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    ЦСКА мачкат )))))) САМО ЦСКА!

  4. #29
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Доста гаден дъжд се лее в София.Нищо чудно и този дъжд да направи някои доста неприятни куриози за някой от двата отбора,ако дъжда не спре мача става абсолютно неясен,защото единия отбор може да е играл много по-добре,но от един куриозен гол мача може да се реши в полза на другия тим.

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от maldini
    Доста гаден дъжд се лее в София.Нищо чудно и този дъжд да направи някои доста неприятни куриози за някой от двата отбора,ако дъжда не спре мача става абсолютно неясен,защото единия отбор може да е играл много по-добре,но от един куриозен гол мача може да се реши в полза на другия тим.
    Според мен, и двата отбора ще играят предпазливо.

  6. #31
    Честно казано,не мога да дам прогноза за днешния мач,но се надявам ЦСКА да победи!ONLY CSKA!!!

  7. #32
    Не съм нито от ЦСКА нито от Левски. Безпристрастното ми мнение е, че Левски ще бият. Имат по-обигран състав. Пък и зависи кой отбор е дал повече пари



  8. #33
    бахти скуката! ся тряа да чакаме дузпите да видим гол. ама както са тръгнали може сички да ги мързи да ритнат топката достатъчни силно че да мине 11 метра. абе ние в квартала сме по-интересни за гледане (докато играем белот)
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  9. #34
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    ахаххаха 100 теми сте направили.. видяхме великия "Евробоец" =D>


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  10. #35
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Май ОТНОВО бях прав ЦСКА бяха най-сигурни в защита и това им донесе нужното спокойствие в нападение. Нямаше голове, но тази вечер те бяха по-спокойния отбор и при дузпите си пролича. Биха ги безкомпромисно, силно и без паника... Левскарите точно обратното и заслужено загубиха. Като цяло и двата отбора се провукираха, но ЦСКА явно бе по-сплотения. Честито на победителите...
    обичам дениту ми {}

  11. #36
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    еххххххххх този съдия ехххххххххх...
    mani mani


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  12. #37
    ATAKABG
    Guest
    Врайкоффф - КУРВО!!!

  13. #38
    абе и тоя финал, като миналия, май беше уреден.

    на цскарските фенове, дето ще кажат"кат биете е редовно, кат губите е уредено" ще им кажа, че и първенството си беше уредено, и миналогодишната суперкупа беше уредена. а и двете ги взе Левски. кофти ми е като левскар да го казвам, ама кво да се прави, родина...
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  14. #39
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    Май ОТНОВО бях прав ЦСКА бяха най-сигурни в защита и това им донесе нужното спокойствие в нападение. Нямаше голове, но тази вечер те бяха по-спокойния отбор и при дузпите си пролича. Биха ги безкомпромисно, силно и без паника... Левскарите точно обратното и заслужено загубиха. Като цяло и двата отбора се провукираха, но ЦСКА явно бе по-сплотения. Честито на победителите...
    Съгласен съм , че ЦСКА игра добре, но по нищо не си личеше, че е по-добрият отбор на терена. Имаше, както силни така и слаби моменти.
    Е, дори като изгониха Седрик Бардон, численото ви превъзходство пак не си пролича, че го има. Като изгониха и Емороигбе, ви признавам...с 2ма повече за няколко минути...пак не успяхте да вкарате гол. Нали казваш, че сте били добре в атака?! Признавам, че имахте добри отигравания, но защо не ни вкарахте гол, като бяхте с 2ма повече последните няколко минути?

  15. #40
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.

  16. #41
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    защото съдията свиреше за всичко фал срещу нас...

    Тиаго напада по лявото крило- един от ваще го спъва и хоп... фал във ваша полза

    а после пазарджишката урсула се врузваше 3 минути...
    изпасахте тревата от лежане... и не мога да разбера, как се отървахте така...
    яко жълти картони за нас, а вашите балтии... пак жълти картони за нас... шок и ужас...

    великата публика в сектор Б ни надпя само на почивките...
    срам и позЬор...
    Еее, ми то съдията ако не замаже малко положението с някое и друго отсъждане в полза на Левски, нали ще си изпати.
    Явно не си гледал, мача за да казваш, че футболистите на Левски са лежали по тревата. То на Цс*карите по едно време доспа ли им се какво незнам, всяко едно единоборство и лягат на тревата...странна работа?!?
    После ми говори, че сте били ощетени...какво като получихте 7 жълти картона?!? Червен имаше ли...НЕ, изгониха ли ваши играчи, пак НЕ...

    За надпяването...то да беше само на почивките...ехеее....мечтиии.

  17. #42
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.
    Само от един мач е трудно да се вадят изводи, било то и срещу Цс*КА.


    Снимки от мача:

    http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...&AlbumId=61709.

  18. #43
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.
    Само от един мач е трудно да се вадят изводи, било то и срещу Цс*КА.


    Снимки от мача:

    http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...&AlbumId=61709.
    разбрахме, че си ходил на мача.. браво!


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  19. #44
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.
    Само от един мач е трудно да се вадят изводи, било то и срещу Цс*КА.


    Снимки от мача:

    http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...&AlbumId=61709.
    разбрахме, че си ходил на мача.. браво!
    Браво я.

  20. #45
    как може затва да се карате? то е ясно - "вечните съперници" са си стиснали ръцете още преди шампионата - титла за Левски, купа и суперкупа за ЦСКА. като нищо можем да станем Италия - с тези скандали, ама не и с националния отбор...
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  21. #46
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    защото съдията свиреше за всичко фал срещу нас...

    Тиаго напада по лявото крило- един от ваще го спъва и хоп... фал във ваша полза

    а после пазарджишката урсула се врузваше 3 минути...
    изпасахте тревата от лежане... и не мога да разбера, как се отървахте така...
    яко жълти картони за нас, а вашите балтии... пак жълти картони за нас... шок и ужас...

    великата публика в сектор Б ни надпя само на почивките...
    срам и позЬор...
    Еее, ми то съдията ако не замаже малко положението с някое и друго отсъждане в полза на Левски, нали ще си изпати.
    Явно не си гледал, мача за да казваш, че футболистите на Левски са лежали по тревата. То на Цс*карите по едно време доспа ли им се какво незнам, всяко едно единоборство и лягат на тревата...странна работа?!?
    После ми говори, че сте били ощетени...какво като получихте 7 жълти картона?!? Червен имаше ли...НЕ, изгониха ли ваши играчи, пак НЕ...

    За надпяването...то да беше само на почивките...ехеее....мечтиии.
    еммммм виж сега... мои приятели от сектор Б си признаха, че сме ви надпяли и че пак е имало много семкари при вас...
    чухте се два пъти на почивката само...

    а за лягането по терена.. гледай мача пак, защото даже и да си бил на стадиона си гледал нещо друго явно- можем да си спомин Урсула как изгуби няколко минути, за да се връзва и да си слага ръкавиците...

    а за червените- както съм казвал като си тъп- ще страдаш... нашите футболисти видяха, че жълтото копеле е решил да гони и започна да ги оцветява и затова играха по- внимателно, а вашите...?? никой не ви е виновен, че са тъпи говеда...
    Гледах мача през цялото време, а не някъде другаде, както ти предполагаш. Това, че футболист на Левски е спечелил 1-2 минути, какво от това?!? Да не би футболистите на Цс*ка да изгубиха по-малко време лежейки, като в почивна станция, на терена?!?
    Семкаджиите били доста....явно твоите приятели не са гледали, не аз.

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    те са си стиснали ръцете от близо 5 години...
    но ЦСКА е много повече от Черепа, Стиви О или футболистите...

    ЦСКА е бил, Е и ще бъде ЦСКА независимо от курвенските истории, които разни хора правят...
    Черепа ще си отиде, но ЦСКА ще остане... и аз като фен няма да се откажа да го подкрепям..
    предполагам, че така е и за левскарите...
    е, и аз ще подкрепям Левски, тъй като Левски е много повече от една продадена суперкупа. но за тая договорена суперкупа, титла, купа или каквото и да е още, за всичко това не си струва да се карате и плюете. като ще плюете - изберете поне истинско първенство.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    пчела... всички го видяха...
    излагаш се
    Грешиш, не се излагам, защото няма с какво.

    П.П. То май ти започна малко...изобщо прочете ли предишният ми пост?!

  24. #49
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ооооооооооокей...
    Оooк.

  25. #50
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Пак съдията ви е виновен е майка му да еба .... Врайков снощи свири доста добре мога да ви кажа !
    обичам дениту ми {}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си