.

Виж резултатите на анкетата: Кой ще победи?

Гласували
36. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Левски

    19 52,78%
  • цска

    17 47,22%
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 66 от общо 66
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    Пак съдията ви е виновен е майка му да еба .... Врайков снощи свири доста добре мога да ви кажа !
    Май не си гледал мача, за да твърдиш подобно нещо.

  2. #52
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    нямам намерение да ти опонирам. нямаше нито една съдийска грешка. пристраснотстта ти пречи според мен .... беше перфектен врайков
    обичам дениту ми {}

  3. #53
    ATAKABG
    Guest
    перфектен за чорбарите...

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    нямам намерение да ти опонирам. нямаше нито една съдийска грешка. пристраснотстта ти пречи според мен .... беше перфектен врайков
    Това, че съм от Левски не значи, че не мога да погледна обективно на отсъжданията на Врайков, за които пак казвам- голяма част от тях бяха грешни и неточни.

  5. #55
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    като например червените картони ли ? или жълтите картони на 90% от играчите на ЦСКА ?
    обичам дениту ми {}

  6. #56
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    аре на кратко за мача от мен:
    БНТ са боклуци, да си сложат микрофона по средата а не към сектор г(ей), щото сестра ми ми каза, че почти цял мач трябвало да им слуша комунистическите песни, а аз ви казвам че категорично ги надпяхме (както винаги).Врайков го мързеше да тича и правеше грешки, като например че на оня гнусар Петре му даде жълт за реплика а на Седрик червен, за една несъществуваща засада на Ицо и няколко пресилени жълти за цска.
    Почти през цялото време диктувахме темпото, владеехме много повече топката и искахме да играем готин футбол заразлика от червенушките.С 9 човека ги натикахме в тяхната половина и те играха с 10 човека в защита место да ни притиснат като имат 2 играча повече но какво ли искам тва се пак са цскаа...
    Дузпите винаги са си били тото и тоя път шанса беше за чорбарите ама на мене въобще не ми пука за тая измислена купа, важното беше че с 9 човека тотално ги надиграхме, от нашия сектор нямаше ексцесии и ги надпяхме.Всички фенове около мен и целия сектор както видях (като гледах мача на запис после) скачаха и си пееха и се раздваха на ЛЕВСКИ, а в отсрещния сектор много малко хора пяха
    браво на всички сини момчета и евала на Топчо
    САМО ЛЕВСКИ


  7. #57
    ЦСКА победи съжалявам, но по-добрия победи.
    Не съм се провалил. Просто открих 10000 начина, които няма да станат.

    Кога съм ви обидил бе тъпаци?


  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    като например червените картони ли ? или жълтите картони на 90% от играчите на ЦСКА ?
    Може и да те разочаровам, но не. Имаше и такива жълти картони, които бяха заслужени и такива, които можеше и да не бъдат дадени. Както съм казвал в предишни мои постове, 1ят червен картон не съществуваше, а за 2ят може да се поспори.

  9. #59
    И двата са реалност. По това си приличат.
    Не съм се провалил. Просто открих 10000 начина, които няма да станат.

    Кога съм ви обидил бе тъпаци?


  10. #60
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от adi_crazy
    аре на кратко за мача от мен:
    БНТ са боклуци, да си сложат микрофона по средата а не към сектор г(ей), щото сестра ми ми каза, че почти цял мач трябвало да им слуша комунистическите песни, а аз ви казвам че категорично ги надпяхме (както винаги).Врайков го мързеше да тича и правеше грешки, като например че на оня гнусар Петре му даде жълт за реплика а на Седрик червен, за една несъществуваща засада на Ицо и няколко пресилени жълти за цска.
    Почти през цялото време диктувахме темпото, владеехме много повече топката и искахме да играем готин футбол заразлика от червенушките.С 9 човека ги натикахме в тяхната половина и те играха с 10 човека в защита место да ни притиснат като имат 2 играча повече но какво ли искам тва се пак са цскаа...
    Дузпите винаги са си били тото и тоя път шанса беше за чорбарите ама на мене въобще не ми пука за тая измислена купа, важното беше че с 9 човека тотално ги надиграхме, от нашия сектор нямаше ексцесии и ги надпяхме.Всички фенове около мен и целия сектор както видях (като гледах мача на запис после) скачаха и си пееха и се раздваха на ЛЕВСКИ, а в отсрещния сектор много малко хора пяха
    браво на всички сини момчета и евала на Топчо
    САМО ЛЕВСКИ

    Интересува ме ти друсаш ли се? Пфахахаха надпяли ни... нали бях на мача к'во ми говориш?! Вие се чухте за малко само през почивката.. ламери тъпи! Говедата останаха с 9 човека в последните 5-6 минути. За това време направихме няколко доста добри атаки.. за жалост обаче не се стигна до гол. Нищо важното е, че ви изтърбушихме на дузпите! За картоните - като говедата не знаят как да играят и правят груби нарушения Врайков трябва да ги черпи една дузпа ли?Ето почти целия отбор на ЦСКА бяха с жълти картони. Писна ми от такива исказвания! Когато губите съдията ви бил виновен... за това, че отмени гол, раздаде ей така за няма нищо картони и ви даде да си преповторите фаула ? Евала на топчо на мечо на клечо и на онова дърво Урсула дето ви спаси!


    CSKA FOREVER !!!


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  11. #61
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Потребител #4527
    И двата са реалност. По това си приличат.
    Въпросът е дали са заслужени или не.

  12. #62
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    exploitedteen, skate_warrior, направо ми е жал за вас
    и аз бях на мача и много добре си знам колко пяхте вие и колко ние
    а ти драги skate_warrior се научи да четеш, защото никъде в целия си пост не съм казала че съдията ни е виновен неграмотно прасе такова.
    а пък оня другия май е гледал друг мач в който цеца НЕ Е играла защитно...имаше си доста време до края на мача когато изгониха Ричи, а и каква гордост можете да имате, че сте спечелили незаслужено след дузпи, като срещу 9 човека в редовното време ви беше шубе?!
    аре марш да се радваш на Плейстейшън, не ми се слушат ваште грухтения
    ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ


  13. #63
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от adi_crazy
    exploitedteen, skate_warrior, направо ми е жал за вас
    и аз бях на мача и много добре си знам колко пяхте вие и колко ние
    а ти драги skate_warrior се научи да четеш, защото никъде в целия си пост не съм казала че съдията ни е виновен неграмотно прасе такова.
    а пък оня другия май е гледал друг мач в който цеца НЕ Е играла защитно...имаше си доста време до края на мача когато изгониха Ричи, а и каква гордост можете да имате, че сте спечелили незаслужено след дузпи, като срещу 9 човека в редовното време ви беше шубе?!
    аре марш да се радваш на Плейстейшън, не ми се слушат ваште грухтения
    ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ
    Ето това е гласът на П Ф К Левски !!!! Бъдете горди със себе си ! Тоя път ще си замълча и няма да коментирам, защото съм по-умния. А ти си продължавай да пишеш.. забавляваш ме


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  14. #64
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior


    Ето това е гласът на П Ф К Левски !!!! Бъдете горди със себе си ! Тоя път ще си замълча и няма да коментирам, защото съм по-умния. А ти си продължавай да пишеш.. забавляваш ме
    еми да ще си пиша колкото си искам, поне си изказвам мнението.Аз също казвам че няма повече да пиша (на тебе и на оня), а и май взаимно си се забавляваме явно
    Аз попринцип съм си изключително горда на ЛЕВСКИ, незнам какво лошо намираш в поста ми, а и не ме интересува


  15. #65
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от adi_crazy
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior


    Ето това е гласът на П Ф К Левски !!!! Бъдете горди със себе си ! Тоя път ще си замълча и няма да коментирам, защото съм по-умния. А ти си продължавай да пишеш.. забавляваш ме
    еми да ще си пиша колкото си искам, поне си изказвам мнението.Аз също казвам че няма повече да пиша (на тебе и на оня), а и май взаимно си се забавляваме явно
    Аз попринцип съм си изключително горда на ЛЕВСКИ, незнам какво лошо намираш в поста ми, а и не ме интересува
    Че във всяка 2-ра дума псуваш ЦСКА... гледай си собствения отбор... според мен повече мразиш ЦСКА , отколкото обичаш Левски, но това е друга тема "а и не ме интересува"


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  16. #66

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    17
    ne vzeha kupata no golqq rabota
    Levski vzeha nai-vajnata kupa koqto she gi vkara v champion legue
    {Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinag} i ot levski 6oto levski sa nomer 1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си