.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Проблем с микрофона при Skype

    Ami zna4i imam edin problem...s mikrofona...to mai ne e s mirofona.Poneje navsqkyde drugade mikrofona raboti perfektno, a v skype ne raboti.I kato nabera nqkoi i kato govorq toi ne me 4uva, a sled malko SKYPE zatvarq razgovora i pi6e uverete se 4e polzvate pravilniq izhod,vhod za slu6alki, mikrofon...nastroikite mi sa kato pri drugite, pri koito mikrofona ba4ka...

    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

  2. #2
    novi4kata
    Guest

    Skype

    ili ne si gi vklu4il pravilno v kompa otzad nali znae6 kude???ili ne znam no taq tema ne e za tuk da ti kaja........

  3. #3
    Guest
    ili ne si gi vklu4il pravilno v kompa otzad nali znae6 kude???ili ne znam no taq tema ne e za tuk da ti kaja........

    4e za6to da ne e za tuka ? Nali tva e razdela kompiutri web dizain i programirane ? To4no zatuka si e temata....
    A 6tom drugade na kompa raboti zna4i ne6to v nastroikite na skype qvno si napraila...

  4. #4
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678

    Re: Skype

    Цитирай Първоначално написано от novi4kata
    ili ne si gi vklu4il pravilno v kompa otzad nali znae6 kude???ili ne znam no taq tema ne e za tuk da ti kaja........
    dve ne6ta sa sigorni
    1. tq izob6to si nqma ponqtie kude da mu6ne kabela moje daje i v uhoto da si go slojila
    2.ti si stra6no tup zabluden turist 4e temata ne e za tuka
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Отиди на Tools Options Sound Devices и направи Screenshot. Постни го тук и после пак ще говорим.


  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368
    istegli si skype 2.5 i na men s 2.0 mi prae6e takiva problemi
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  7. #7
    Ей, Bisollini, след като микрофона ми работи в ISQ и мога да записвам с програми, не мисля, че съм го сложила в ухото си. Нито в носа си.Но едно нещо наистина е сигурно. Пише се сигУрно, а не сигОрно!


    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си