.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Hybrid View

  1. #1

    ПРоблем със видеокарта.

    Добър ден.
    Ще карам на кратко , имам вградена сис карта в agp slot-a която не може да се махне с пръсти/отверки и т.н.
    Купих си 1 ati radeon 9600 128 mb и искам да я сложа нея обаче фр ми казва че с 2 видео карти ще имам проблеми.
    Казах му че би трябвало да може да я disable ot bios-a и той каза че пак няма да стане и трябва да сменя дъното.
    Кажете сега какво да правя ? да пробвам ли да я изключа от биос-а и какво въобще как трябва да процедирам.
    Благодаря предварително

  2. #2
    kak ti e vgradena taq video karta,ako e slojena na AGP slota moje6 da q izvadi6
    oba4e nai veroqtno e da e vgradena v dannata platka,ako e taka moje6 da q izklu4i6 i da sloji6 radeona na AGP-to,az li4no ne sam probval ama ne e izklu4eno da se polu4at nqkakvi konflikti
    edva li 6te moje6 da q sloji6 na PCI,dori i da uspee6 6te raboti mnogo zle i nqma smisal da q slaga6

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Хахахахах...лелееее...ще ме пръснете от смях..."Как ти е вградена Видео картата"...блахахаха...неее наистина забавлявате...пък мнението наTheNightRider направо ме хвърли в тъч ...няма никакви прехвърляния от AGP към PCI-e (нали човека каза, че картата му е вградена...къв AGP слот ми търсиш тогава).Вече другата карта е или AGP или PCI-e...просто си сложи новото видео и забрани вградената карта от биоса...по принцип избираш между Integrated Video и AGP или PCI-e...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Хахахахах...лелееее...ще ме пръснете от смях..."Как ти е вградена Видео картата"...блахахаха...неее наистина забавлявате...пък мнението наTheNightRider направо ме хвърли в тъч ...няма никакви прехвърляния от AGP към PCI-e (нали човека каза, че картата му е вградена...къв AGP слот ми търсиш тогава).Вече другата карта е или AGP или PCI-e...просто си сложи новото видео и забрани вградената карта от биоса...по принцип избираш между Integrated Video и AGP или PCI-e...
    mi pitam taka 6toto kazva 4e mu vgradena v AGP ,to vqrno 4e ne moje da e vgradena v agp-to ama ni6to
    i nikoi dosega ne e kazval ne6to za PCI-e
    a az kvo kazah da napravi,da izklu4i vgradenata i da mu6ne radeona v AGP-to,ako e radeona raboti na PCI-e i 4oveka ima na danoto PCI-e da go mu6ne tam

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от HakeR
    edva li 6te moje6 da q sloji6 na PCI,dori i da uspee6 6te raboti mnogo zle i nqma smisal da q slaga6
    А на това изречение просто се просълзих от смях

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  6. #6
    i koe to4no ti be6e sme6noto,q obqsni

  7. #7
    Guest
    Картата е AGP! А между другото AGP и PCI имат съвсем различен брой пинове...неможеш туко така да напъхаш със сила agp карта в pci слот и да очакваш да проработи...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си