.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62
  1. #1

    modeli!!!!!!!!!!!!!!

    hi na vsi4ki iskam da vi pitam kakvo mislite za manekenkite?ima li takiva v 4ata?ako da kak se 4uvstvate ako ne momi4eta kompleksirate li se ot tqh?BLAGODARQ PREDVARITELNO!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    589
    ami ne se kompleksiram, za6toto vseki 4ovek si ima razli4ni ka4estva, moite moje da ne sa perfektna viziq i hiper dulgi kraka, no vse pak imam drugi polojitelni 4erti v haraktera naprimer, koito me pravqt ne po-malko dostoina ot momi4etata ot spisaniqta

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Да ме комплексират? Нееее \/
    Всяка е красива по свой си начин

  4. #4
    radvam se 4e ne se kompleksira6 ot modeli mnogo dobre pravi6 =D>

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    А на другия ти въпрос-дали има в чата

    Ми и те са хора ,почти всеки ползва компютър и интернет

    А какво мисля за тях?

    Не ги слагам под общ знаменател.Не си падам по разни такива коментари,че манекенките/красивите момичета/ били тъпи..Това го твърдят завистливите

    В България има доста примери за красиви и умни,реализирали се жени,с излъчване,добър стил на обличане и т.н.

  6. #6
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    В България на думата "манекенка" отговря определен стереотип и лично аз не харесвам повечето от нашите "моделки".
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Да се комплексирам от висока кобила, тежаща 20 кг. с мокри дрехи?
    Нееееее
    За мен да си толкова висок и толкова слаб от естетическа гледна точка не е хубаво..
    А дано не съм обидила някое манекенка, която влиза във форума(ако има такива де...)
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    znaete li 4s ima i mnogo umni modeli koito u4at v elitni u4ili6ta i polu4avat mnogo visoki rezultati 4etat knii i na vsi4koto otgote sa krasivi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D>

  9. #9
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    В никакъв случай не се комплексирам от манекенки А какво мисля за тях? Ами момичета, които имат доста добри черти във външния си вид :P
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Момичета, които са избрали да се занимават с това Какво повече мога да мисля...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    ami ni6to nemislia za tqh... niakoi pat kogato mi e kofti taini4ko si me4taq da prili4am na niakoq ot tqh ....

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    ami ni6to nemislia za tqh... niakoi pat kogato mi e kofti taini4ko si me4taq da prili4am na niakoq ot tqh ....
    А пък се хващам на бас, че има момичета, които искат да приличат на теб.

  13. #13
    dobro utro na vsi4ki!imam o6te edin vapros kam vas smqtate li 4e modelite sa naduti praznoglavi kukli?????????

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от the dark angel
    dobro utro na vsi4ki!imam o6te edin vapros kam vas smqtate li 4e modelite sa naduti praznoglavi kukli?????????
    Не всички.. някои са си само празноглави
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    ми аз ходя на курсове за манекенки щото си ме кефи учат ни как да вървим как да заставаме пред камера имаме кастинги и т.н пък искам да ви кажа че много от манекенките в БГ не са тооолкос слаби по - важно е излъчването !
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  16. #16
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Ами сестрата е манекенка... Не бих казала че е редно да се вкарват хората в някакви стереотипи...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Opredeleno ne se kompleksiram . Dori golqma 4ast ot tqh ne mi haresvat izobshto ... prekaleno visoki i slabi , a za men tova e grozno ...
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    комплексирам се.. затва и не ги гледам..

  19. #19
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Момичета като момичета.. всяко момиче с малко повече грим, фотограф - професионалист и подходяща П.Р. кампания ще стане известен модел

    За това моделите и манекенките не са нищо повече от момичета с късмет, но находчиви и твърдо решени да успеят и да бачкат целодневно по тази професия.

  20. #20
    fake
    Guest
    ^ммм, да, за съжаление понякога бачкат и с уста...и с п*тка...всъщност повечето манекенки дето познавам, са "успяли" така

  21. #21
    molq ne govorete taka za modelite te ne sa leki momi4eta a hubavici koito predstavqt drehi obuvki belio i o6te edin kup krasivi ne6ta!az samata sam model u4a v elitna gimnaziq i 4eta knigi pe4elila sam 3 konkursa za krasota i ne sam praznoglavka!no vse pak blagodarq na vsi4ki za mnenieto!!!!!!!!!!!!!!!1 =D>

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    589
    Цитирай Първоначално написано от the dark angel
    molq ne govorete taka za modelite te ne sa leki momi4eta a hubavici koito predstavqt drehi obuvki belio i o6te edin kup krasivi ne6ta!az samata sam model u4a v elitna gimnaziq i 4eta knigi pe4elila sam 3 konkursa za krasota i ne sam praznoglavka!no vse pak blagodarq na vsi4ki za mnenieto!!!!!!!!!!!!!!!1 =D>
    ti mai jivee6 v stranata na 4udesata! pove4eto modeli naistina "ba4kzat s usta i putka" i po tozi na4in si namirat rabota i izkarvat parite si. Za umstvenite im sposobnosti ne moga da govorq, za6toto ne e hubavo da gi priemam kato 1 cqlo samo zaradi vun6niq im vid. Sigurna sam 4e ima i umni i glupavi momi4eta

  23. #23
    eu aide pi6ete davaite mneniq tova e mnogo vajno za men!PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 [-o<

  24. #24
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Ми манекенки...обикновени момичета,просто имат слаби тела и дълги крака...не разбирам защо трябва да им обръщаме по-специално внимание?Повечето от тях в България не представляват кой-знае-какво,пък и според мен тази професия не е особено доходна (освен ако не си топ модел) и именно затова манекенките прибягват до други начини за изкарване на пари-мисля,че всички го знаем това Все пак нали са уж по-горна категория жени,трябва да носят маркови дрехи,бижута,козметика,тря ва да поддържат определен имидж!

    Относно това,дали се комплексирам,-доста странен въпрос По-красиви жени от мен има с хиляди и с милиони,някои от тях са манекенки,модели,акриси...Т ябва ли да се комплексирам,че отвсякъде (ТВ,списания,интернет,плака ти....) ме гледат по-хубави лица от моето?Не мисля Най-малкото,защото с грим,прическа,осветление и перфектен фотограф ще заслепя даже Мис Свят! Хмм или ти може би питаш дали имам комплекси от мои познати манекенки...Определено не!Защото те по абсолютно нищо не се различават от всички останали момичета в у-ще или в диското например!Е ако един ден видя някоя красавица като Наоми Кембъл например в целия и блясък,със сигурност ще и завиждам...

    Дали дългокраките мадами били тъпи-безпочвени глупости,със сигурност има и мега-хипер тъпи манекенки,но,че всички са такива е повече от тъпо да се трърди...!Вярно е,че,за да си люшкаш задника по подиума не се изисква чак такъв ум (да не кажа никакъв),но все пак приемаме,че и въпросните мацки четат книги,разсъждават,имат личен живот
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    the dark angel , защо ти слагаш всички под общ знаменател?
    Хубавици не бих казала,рядно има добри попадения..По-скоро момичета,които покриват определени параметри-над 170 с добро телосложение.Поздравления, че си красива и умна / като мен / , но не си мисли,че всички модели са такива Да си модел и умна е малко трудно,защото ,за да пробиеш почваш на 14,а точно тогава много трябва да се учи..ако се отдадеш на едното-другото куца..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си