
Първоначално написано от
bebe power
Първо перверзно и похотливо са две различни неща!Какво е перверзията - широко понятие,за всеки това е различно!Повечето хора влагат под тази дума смисъл на нещо не традиционно,различно,интер есно и екстравагантно!Но като се замисля,напоследък май вече няма такива "необичайни" неща,които всички да не правят!
Ооооооооо няма такъв мъж,който да не се кефи на такива момичета - на някой от тях им идва от вътре това поведение,а на други (повечето) го правят заради общия стереотип и наложилото се мнение в обществото или под точно от мъжете!Всяко едно момиче има естествен стремеж да бъде по-добро от предишното или следващото,а това постига по всякакъв начин,което води до пренасищане на такъв тип "перверзни момичета"
Похотливоста е нещо различно,това е палавото излъчване,закачката,флирта и погледа от типа:"Знам нещо,което ти не знаеш - ела с мен и ще ти покажа!"А похотливост еквивалентна на повече бройки...мисля,че се сещате как се нарича това!