.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Guest

    Nqma s koi da izlizam..

    Minaloto lqto imah nqkolko mn qki priqteli,koito za sujalenie ne sa tuk,ediniqt e v 4ujbina,a drugiqt go prieha i u4i vis6e i ne e v grada mi. S teh prekarah edno nezabravimo lqto. Smqh,diskoteki,kafeta,spodelqne. nai-qkoto lqto v jivota mi. Problemyt e,4e sega gi nqma i az nqma s koi da izlizam. Imam 1 poznat s koito izlizame 1 pyt sedmi4no,no razgovorite mn ne se polu4avat a i toi e nqkolko godini po-golqm ot men. Mn mi teji tova,az sum sviknal da hodq na diskoteki,da izlizam navyn,a sega v edin moment se okazva,che nqma s koi. Mn mi tejko,vie kakvo bihte napravili v takava situaciq,pomognete pls. Mom4e sym na 17,ako tova ima znachenie.Mersi predvaritelno

  2. #2
    Mmmm...mn gadna situaciq...nz kakvo da te posyvetvam,ma nameri si novi pritelcheta,v chata,nasam-natam...se she se nameri nqkoi!Zapoznai se s novi hora,obshtuvai si s tqh...i uspeh
    Po.Sveta.Ima.Tolkova.Mnogo.Stradanie.I.Vinagi.Se.N alaga.Nqkoi.Da.Go.Ponese!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    епа да дойда да те изведа аз?! ти от къде си? тва с чата не го пробвай щото... абе аиде няма се изказвам ма недей че ше съжаляваш..

  4. #4
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Не може да имаш само 2-ма приятеля...Все имаш някакви познати (не е задължително да са ти първи приятели, за да излизаш с тях нали?), обади им се и излезте някъде...
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: Nqma s koi da izlizam..

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Minaloto lqto imah nqkolko mn qki priqteli,koito za sujalenie ne sa tuk,ediniqt e v 4ujbina,a drugiqt go prieha i u4i vis6e i ne e v grada mi. S teh prekarah edno nezabravimo lqto. Smqh,diskoteki,kafeta,spodelqne. nai-qkoto lqto v jivota mi. Problemyt e,4e sega gi nqma i az nqma s koi da izlizam. Imam 1 poznat s koito izlizame 1 pyt sedmi4no,no razgovorite mn ne se polu4avat a i toi e nqkolko godini po-golqm ot men. Mn mi teji tova,az sum sviknal da hodq na diskoteki,da izlizam navyn,a sega v edin moment se okazva,che nqma s koi. Mn mi tejko,vie kakvo bihte napravili v takava situaciq,pomognete pls. Mom4e sym na 17,ako tova ima znachenie.Mersi predvaritelno
    В квартала ти не се ли събира някаква компания?

    Ако да, опитай се да се приобщиш към тях.
    Упсех.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: Nqma s koi da izlizam..

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Minaloto lqto imah nqkolko mn qki priqteli,koito za sujalenie ne sa tuk,ediniqt e v 4ujbina,a drugiqt go prieha i u4i vis6e i ne e v grada mi. S teh prekarah edno nezabravimo lqto. Smqh,diskoteki,kafeta,spodelqne. nai-qkoto lqto v jivota mi. Problemyt e,4e sega gi nqma i az nqma s koi da izlizam. Imam 1 poznat s koito izlizame 1 pyt sedmi4no,no razgovorite mn ne se polu4avat a i toi e nqkolko godini po-golqm ot men. Mn mi teji tova,az sum sviknal da hodq na diskoteki,da izlizam navyn,a sega v edin moment se okazva,che nqma s koi. Mn mi tejko,vie kakvo bihte napravili v takava situaciq,pomognete pls. Mom4e sym na 17,ako tova ima znachenie.Mersi predvaritelno
    В квартала ти не се ли събира някаква компания?

    Ако да, опитай се да се приобщиш към тях.
    Успех.

  7. #7
    купи си кученце..

    или пък дай адреса да те изведем вънка .
    и аз мерси предварително..

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    бих си направил кефа сам.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Това с кученцето си е идея. Ами поизлез със съученици, щото да се присъедини към някоя компания е малко голям вече.

  10. #10
    Дискотеките е кафетата или поне почти всички такива са... хмммм... Сборища на олигофрени! Чудно как още не си го забелязал, та даже ти и липсват.
    Най - добре не излизай с който и да било, избягвай да разговаряш с хора, за които имаш съмнение, че са леееко изкуствени, стой си предимно вкъщи, слушай Брамс и си чети книжки.
    C'est la vie!

  11. #11
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    spox,pri men situaciqta e sa6tata,po princip si izlizam s nay-dobrata mi pr,oba4e ve4e si ima gadje i mi e neudobno da sam postoqnno s tqh,bih ti predlojila da izlezem,no predpolagam 4e ne sme ot edin grad

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Дааааам, това с бест френдките и гаджетата е кофти. Често ревнувам много. Макар че нещата са различни

  13. #13
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Не вярвам да не можеш да си намериш приятели. Щом си падаш по дискотеки, излизания би трябвало да си контактна личност и да нямаш проблеми със запознанствата. Така че поизлез - обади се на тоз-оня и то от приказка на приказка ще си намериш компания.
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LoCo^GiRL
    spox,pri men situaciqta e sa6tata,po princip si izlizam s nay-dobrata mi pr,oba4e ve4e si ima gadje i mi e neudobno da sam postoqnno s tqh,bih ti predlojila da izlezem,no predpolagam 4e ne sme ot edin grad

    Ti otkade si

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    380
    Добре бе, пич, гледай сега, ако си седиш във вас нали се сещаш, че никой няма да дойде да ти звънне на вратата и да ти каже "Приятно ми е аз съм Пешо (примерно )! Искаш ли да излезем?". Вместо в това хубаво време да седиш затворен между четири стени и да си блъскаш главата в тях какво да правиш, излез! Вземи си една бира, седни в някой парк/градинка, пийвай си, току виж някой се е присламчил към теб или пък ще видиш някои познати, ще се разприказвате и така! В краен случай не е страшно или срамно да си набелжиш някоя компанийка, да отидеш при тях уж да ги питаш нещо, ала бала и е напълно възможно да се заговорите... Изобщо разхождай се на някъде! Не е толкова ужасяващо човек да излезе сам, напротив! На мен понякога ми писва от всичко и всички, и си излизам сама, сядам си някъде, пускам си музика, пия бира и знаеш ли к'ъв кеф ми е. Понякога аз съм си най-добрата компания! Ако бях на твое място щях да направя именно това, да отида някъде, да седна, да се занимавам с нещо и да чакам някой ентусиаст да дойде и да ме заговори. Е, вярно, че при мен е по-лесно, все пак съм момиче, но пък има друго кофти нещо - момчетата не идват при мен с идеята да ми станат най-добри приятели, ако ме разбирате! Не е задължително точно това да е сценария де, но при всички положения е твърде вероятно да се запознаеш с нови хора, ако щъкаш насам-натам, на мен почти всеки ден ми се случва! Просто се размърдай на някъде!

    П.П. Ето, аз сега например смятам да си кача няк'ва размазваща музика на MP3-то, да си купя бира и цигари и както в момента е вече късничко и е станало хладно, да си седна някъде, да си пийвам, да си слушам музика, да си мисля...тъй че, защо не пробваш и ти?! Нищо не губиш, най-много да имаш късмет и да се залафиш с някакви хорица или да си прекараш добре сам със себе си! =)

  16. #16
    Cъглаcен c niGGa

  17. #17
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    emi na4i nemoi6 da nqq6 nqkfi po4nati ili sau4inici .. ili im zvani6 ili v 4ata nasam na tam si 4ati6 s tqh i im predlaga6 da izlezete tfa onova ... da i naistina ot kade
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Е лято е...всеки е нанякъде...лято е - време за купони и забивки (поне вие тоз сезон предпочитате). Иди някоя на дискотечница и все ще се сближиш с някой

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си