.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    Guest

    Как пишете :)))

    Интересно ми е как пишете на клавиатурата?10-то пръстната,с една ръка или по някакъв друг начин...И как ви е по-лесно да пишете-на латиница,българска фотенична и т.н.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    s0mewhere in the middle 0f n0thinG..varNa;)
    Мнения
    524
    pisha s 2 ruce kat0 nqk0i 0t prustite gi izpolzwam samo za 1 klavish [primerno paleca na dqsnata ruka samo za space; bezimenniq na dqsnata samo za enter i taka..] ap1k inache na latinica mi e nai-lesno da pisha
    NiK0gA nE zNaEsH k0lK0 rAn0 sHtE sTaNe TvUrDe kYsN0 !!!
    ----------------------------------------------
    JiVoTyT e T0vA,k0eT0 sI tEcHe,d0kAt0 nIe pRaViM dRuGi pLaN0vE !!!
    ----------------------------------------------

  3. #3
    Аз пиша с двете ръце и на мен латиницата ми е най-лесно да я пиша.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    Mi pisha na latinica na bg na si4ko pisha burzo s dvete ruce bez da gledam v klaviaturata

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  5. #5
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    с 10 пръста, като палеца използвам само за спейс, средно бързо, не гледам клавиатурата като пиша. предпочитам латиница. иначе и фонетичната не ми е проблем. а червените букви не ги владея, не ми и трябва.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на did1ls
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Из Варна
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от ™.::CeCkO®BoY::.™
    Mi pisha na latinica na bg na si4ko pisha burzo s dvete ruce bez da gledam v klaviaturata
    Ама аз си помагам и с пръстите на краката.По лесно ми
    Kакво ли си пожелават звездите,когато видят падащи хора...?

  7. #7
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    Цитирай Първоначално написано от mar4eto_vn
    pisha s 2 ruce kat0 nqk0i 0t prustite gi izpolzwam samo za 1 klavish [primerno paleca na dqsnata ruka samo za space; bezimenniq na dqsnata samo za enter i taka..] ap1k inache na latinica mi e nai-lesno da pisha
    xaxa...i az taka :P

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Пиша само с показалеца на дясната ръка. Че то може ли да се пише по друг начин?

  9. #9
    Пиша с двете ръце, десетопръстната. Използвам фонетичен език.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  10. #10
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Пиша с 3-4 пръста, но си ги ползвам доста добре Мога да пиша на всичките варианти, но все пак съм си свикнал най-добре на жълтичкото БГ
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  11. #11
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    И аз пиша с двете ръце, но не със всички пръсти ...
    Пиша еднакво добре на кирилица и латиница, но фонетичната не ми е удобна и не я владея особено...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  12. #12
    Guest
    Пиша с 10 пръста. Не гледам в клавитурата като пиша. Пиша сравнително бързо. Пиша на латиница и на кирилица. Фонетиката ми е много неудобна.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Пиша с 10 пръста. Не гледам в клавитурата като пиша. Пиша сравнително бързо. Пиша на латиница и на кирилица. Фонетиката ми е много неудобна.
    Това бях аз. Забравих да се регна.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Ми аз пиша и на латиница и на кирилица еднакво бързо, на латиница самичка съм се учила, така че пиша някво странно, някои пръсти ги използвам само за една буква... но все пак си е доста бързо. На кирилица съм се учила там по някви учебници, така че пиша по 10-топръстната система, не си мърдам ръцете. И в двата случая не гледам клавиатурата, щото се бъркам. Фонетична ползвам много рядко и съм доста бавна на нея, ч, ш и щ много ги бъркам, както и в-ж и я-ж... който пише най фонетична ще ме разбере какво имам предвид.
    The art of love is not to let your heart get broken !

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Пиша с двете ръце, десетопръстната. Използвам фонетичен език.
    И аз.Също пиша без да гледам клавиатурата ..понякога не гледам монитора..пиша доста бързо,все пак вече толкова години...през нощта някой да ме пита как да напиша еди -кво си-ще му го покажа,т.е.имам фотографска памет.Правила съм си следния тест:рисувам си клавиатурата и само трябва да я попълня с буквите..е,успях

  16. #16
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    не пиша с 10 пръстта ... ама за скорост е доста добре. Мога да пиша без да гледам, обаче и там има какво да се желае още Иначе червените буквички, ако ми се наложи да пиша с тях...ще остарея на клавиатурата пишейки 2 мнение Да живее фонетиката
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  17. #17
    Голям фен Аватара на teenage_drama_queen
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    839
    mi pi6a s pokazalcite na dvete race i pi6a na latinica

  18. #18
    различно.. най-често правя хиляда неща пред компютъра - лакирам се, обличам се и т.н .. и пиша с един пръст ... понякога на лявата ръка

  19. #19
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Пиша с двете ръце,с 3-4 пръста
    (така и не се научих да пиша с 10) иии мога да пиша на латиница и фонетиката

  20. #20
    Аз пиша с 6 пръста - показалеца на двете ръце, средния пръст на двете ръце, безимения на лявата (най-често за комбинациите със Shift ) и палеца на лявата (за Space-a).
    Достатъчно бързо...

  21. #21
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    ми с почти всички пръсти без палците

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Двете ръце, български с червените буквичи. Мога и на латиница да пиша, но става много по - бавно

  23. #23
    По начало си пиша с десетте пръста, ама не по десетопръстната система ами по някаква моя си системка. Иначе пак всичките им шарят по клавиатурата, ама не е такова каквото трябва да бъде. След това в даскало ни учат по десетопръстната и аз я овладях. И сега какво се получи - мога и по двата начина да пиша задоволително добре. В даскало пиша както искат там, пък в нас - както си знам.

  24. #24
    Пиша с палеца на левия крак
    с две ръце на кирилица,сравнително горе-долу бързо
    фонетиката suxxx

  25. #25
    Голям фен Аватара на SuPeRSlaDkA
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    ..::SinCity::..
    Мнения
    536
    pi6a si s dve ruce (demek desetprusnata) i moga da pi6a i na kirilica i na latinica,no zasega predpo4itam latinicata!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си