.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Как се записва филм на DVD диск?

    скоро си купих двд записвачка но досега не ми се беше налагало да записвам двд филм .. въпроса ми е той как се записва ?? както обикновенните дискове или и по друг начин и трябва ли да слагам субтитри ? миси преварително

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Тц...ако си с неро просто му задаваш dvd диск и си слагаш аудио и видео папката в диска (AUDIO_TS и VIDEO_TS)

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Тц...ако си с неро просто му задаваш dvd диск и си слагаш аудио и видео папката в диска (AUDIO_TS и VIDEO_TS)
    аха миси мн )

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Тц...ако си с неро просто му задаваш dvd диск и си слагаш аудио и видео папката в диска (AUDIO_TS и VIDEO_TS)
    И нищо няма да стане....
    Де да ставаще ей така с влачене ама не. Неро Вижън може да ти свърши тази работа или аз което ползвам SONIC DVDit, има си всичко - можеш да слагаш менюта, музика към тях, ефекти.... Виж ако искаш и субтитри да сложиш към филма ще е малко кофти, щото трябва да го направиш предварително. Тука се намесва VirtualDub и още тем подобни... Абе ако искаш да го изпипаш бая играчка има... Но с DVDit базовите неща ще можеш да си ги направиш - меню, филм, че и да го запишеш даже. Само пуканки не може да ти изпука за филма ама айде...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Не съм казал с влачене...тъпо е...има си адд бутон...и ти ще ми кажеш, че нестава...никога не казвам неща, които незнам.Дори като му дам на дата dvd и запиша dvd филм...то си казва, че съдържа видео файл и ще е най-добре да го запиша чрез "Video dvd", иначе имало вероятност да не тръгне на DVD плеър...БУУУУЛШИТ...записвам си ги без проблем...и познай какво?Тръгват без проблем на мноооогооо, ама мнооооогоооооо dvd плеъри .Достатъчно е само да си изтеглиш dvd филма...или ако е от видеотеката си го правиш с DVDShrink...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Не съм казал с влачене...тъпо е...има си адд бутон...и ти ще ми кажеш, че нестава...никога не казвам неща, които незнам.Дори като му дам на дата dvd и запиша dvd филм...то си казва, че съдържа видео файл и ще е най-добре да го запиша чрез "Video dvd", иначе имало вероятност да не тръгне на DVD плеър...БУУУУЛШИТ...записвам си ги без проблем...и познай какво?Тръгват без проблем на мноооогооо, ама мнооооогоооооо dvd плеъри .Достатъчно е само да си изтеглиш dvd филма...или ако е от видеотеката си го правиш с DVDShrink...
    Чакай сега да се разберем... ако си изтелиш ДВД то си е готово конвертирано до 4 и кусур ГБ и в съответния VOB, IFO, BUP и т.н. формати и е готово за запис. За AVI, MPEG, WMV, ASF обаче ташак си требе...

    Да не говорим че това бутонче Add е на Неро Експрес-а, което е като скопен коч. Както и да е... давай да не спориме, въри да пием бира

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Само ако прочетеш пак въпроса ще разбереш какво пита човека, а имено как да запише двд филм, а не как от ави да го конвертира, да си направи меню и да го запише като двд...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си