.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: WEB MODELS

  1. #1

    WEB MODELS

    Има ли някой от форума който да е модел на WEB MODELS и как стоят нещата и има ли някакво заплащане?Щото аз им пратих там данни после ми искаха снимка и ме одобриха и сега се чудя да отида ли.Струва ли си да бия път от Горна Оряховица до София.И кажете квото знаете за тях ,че ми е интересно
    Пич гледаш мойто дупе,аз движа мойто дупе,ти искаш мойто дупе ако си балък ти аре чупи!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    i az im pratih snimki i men me odobriha,ama se otkazah da hodq za6toto purvo trqbva da mine6 kurs,koito struva...., da ti napravqt book,koqto struva..... i t.n. awe de da znam i az,moje i da ne e taka tam, no v drugite agencii e taka. awe agenciqta im se namira v strelbi6te,nali?
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  4. #4
    Хах ми там съм гледала нали чрез сайта се регистрирах и т.н..
    Пич гледаш мойто дупе,аз движа мойто дупе,ти искаш мойто дупе ако си балък ти аре чупи!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си