.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60

Тема: Alkohol ili treva

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846

    Alkohol ili treva

    Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit

  2. #2
    Guest
    pfffffff nikoe ot teq 2-te ne ubiva mukata, te samo ubivat nervni kletki i te prevru6tat v tup 4ovek! tova e moito momi4e tejkata istina...........

  3. #3
    fake
    Guest
    пффф...джойнт избирам
    от алкохол драйфам, правя глупости и изобщо не е фкусен...само някои...и ако изпия примерно литър водка ще умра(буквално)
    от джойнта...дори и да прекаля, пак ще знам кфо правя, най-много да заспя...и ако умра, то ще е от смях, а не от натравяне(не буквално ест.)

  4. #4
    trevata i alkoxola pomagat axxaax
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  5. #5
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    една 120 ска




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  6. #6
    Абе хора как може да си мислите,че някое от тези неща убиват мъката...Те само те умопомрачават и се заблуждаваш,че по този начин си разрешаваш проблемите...! Но далеч не е така! Дори напротив-освен дадения проблем си навличаш и още-здравословни,психически(за щото всяко едно от тези неща освен на здравето вреди и на психиката,начинът на мислене,убежденията и т.н. на дадения човек!)

    Съгласна съм с Госта,който каза,че дадените вещества само убиват клетки ....!
    Незнам дали аз съм старомодна,но смятам,че съм права...
    Замислете се и за това преди да решите "да убиете мъката!"
    I want to be like Barbie...That stupid bitch has everything...! pPp

  7. #7
    LiGLa`LiGaVa`
    Guest
    Mhm....Chesno da si kaja, az sum probvala i dvete, i zaedno, i po otdelno Posledniq put se razcepih sled edin cql masur i 4 vodki.. No si zavisi ot postata :P

  8. #8
    Guest

    Re: Alkohol ili treva

    Цитирай Първоначално написано от Jessika_MG
    Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit
    Радостта убива мъката.
    тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
    Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.

  9. #9
    lilkataaa
    Guest
    ае и двете най-добре :D

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846

    Re: Alkohol ili treva

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Jessika_MG
    Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit
    Радостта убива мъката.
    тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
    Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.
    Mnogo si prav, no kato ne namiram nikade radost ... (osven v imeto mi) kakvo mi ostava ... S alkohola probvah, napih se i edvam stignah do legloto, 4udq se dali da ne probvam i treva. Moje pyk da mi se otrazi po-dobre. Vseki kazva 4e vinagi moje6 da nameri6 drugo re6enie na problemite si ..no moeto re6enie go nqma i ne moga da go zabravq ve4e 1 godina. Po4ti nikade ne izlizam nqmam sili za ni6to, a i jelanieto lipsva. Pisna mi da se usmihvam fal6ivo Znam 4e 6te mi mine, no i nqma da e skoro za tova iskam ne6to, koeto 6te mi vredi, no pone tazi vreda 6te spra kogato az re6a

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Тревата убива мозъка, алкохолът - черния дроб. Нито едното от тях не убива мъката.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Тревата убива мозъка, алкохолът - черния дроб. Нито едното от тях не убива мъката.
    a koe ubiva mykata ?

  13. #13
    nito edno ot dvete ne ubiva makata no pritapqva simptomite i. moeto lekarstvo e kombinaciq ot dvete v umereni koli4estva

  14. #14
    Guest
    ave ne e hubu ako si v kofti nastroenie i da sa napushish ..

  15. #15
    /wan`a`doo/
    Guest
    Ами мъката най-добре ти сам да я убиеш... иначе от личен опит алкохола само прави мъката по-голяма,а и създава още неща,които създават още мъка... а тревата може би е едно от най-хубавите неща в живота ми... направи си извода сама

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    East.Side.of.KarNoBaT
    Мнения
    121
    s moq mizeren opit moga da kaja che i alkohola i trevata samo zasilvat emociiite - nezavisimo polojitelni ili otricatelni...demek - ako sam tujen i pusha treva stavam po tujen i mi stava po tupo..i alkohola taka...
    taka stava s men, za drugite ne znam...

  17. #17
    Ne che ybiva mukata no az ma alkohola mn poveche se kefq i est mn poveche piq otkolkoto da pysha treva...
    По статистика девет от всеки десет мъже предпочита жени с големи гърди, а десетият предпочита останалите девет мъже.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Ne men mi kazaha 4e trevata e po-dobre ot alkohola, no o6te ne sam probvala

  19. #19
    bla bla -f
    Guest
    emi dvete da se smesqt ne e mn jelatelno mn se razmazvash ..puk koe e po dobre to sicko si ubiva mukaja ot tea dvete no e za kratko i to si raboti samoto vnushenie za tova dokato poemash tezi neshtaKakto kazah idva ot samoto Vnushenie..i makar da ti e qko do trainiq im efekt posle pak ti e machno nali tka? ne moje da se promeni samo za kratko e ;]

  20. #20

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    23
    Предпочитам алкохола!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Никое не убива мъката.Супер тъпо е да ползваш каквито и да е странични и донякъде вредни вещества за да си "убиеш" мъката.

  22. #22
    mukata nqma da q ubie nito edno ot dvete zashtotsled kato se nadrusashhubavo ili se natrqskash zdravo she se chustvash oshte po kofti.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964

    Re: kudravoto

    Цитирай Първоначално написано от kudravoto
    една 120 ска
    Ужасно си права

  24. #24
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    За тревата дума да не става,а ако се напия рева 2но.. тъй че за мен няма смисал в тва.

  25. #25
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    и двете ама нямам никво желание напоследък нито да пуша нито да пия

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си