.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: MORETO

  1. #1
    jhjxcs
    Guest

    MORETO

    zdr.na vsi4ki predstoi mi hodene na more v primorsko na bungalata na MMC-to.Iskam da pitam nqkoi ako e hodil tam skoro da mi kaje kak e obstanovkata tam za da znam.Mersi predvaritelno!

  2. #2
    Г-н Х
    Guest
    бях там миналата година и беше просто ужасно. мръсотия, обслужване абе...

  3. #3
    fake
    Guest
    мммм...казвали са ми, че не е кой знае какво...т.е. зле е положението...
    но ти не се притеснявай, едва ли ще се прибирате особено по тия бунгала...задължително си вземи нещо против комари

  4. #4
    тъпото е че бутилка мери джеин е по скъпа от вечер в такова бунгало...
    ма става да си държиш нещата и да ползваш душ...
    иначе на плажа.... там поне е по чисто да се спи...
    Gott wei

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Какво толкова те интересуват условията?!? В крайна сметка отиваш на море. Не вярвам да стоиш в бунгалото кой знае колко.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    межу другото ми казаха че в Приморско било много хубаво.. мене па ме интересува квартирите по колко са

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    межу другото ми казаха че в Приморско било много хубаво.. мене па ме интересува квартирите по колко са

    В Приморско е хубаво и няма спор в това Само дено бунгалата на ММЦ-то не са точно в Приморско, а между Приморско и Китен
    Относно квартирите не мога да ти помогна, но в някой по-нормален хотел 15 лв. за нощувка сигурно излиза, не знам, аз за втора поредна година ще съм на лагер там и .. 230 лв. за 10 дена + ядене на шведска маса и транспортта включен, ако можеш така да си изчислиш колко горе-долу вървят цените...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    /wan`a`doo/
    Guest
    На хотел в ПРиморско с телевизор, балконче и две легла...40лева имаше миналата година, ама квартири има по-евтини. Аз преди си бях намерила в Созопол в една супер готина къща по 10лева на легло... нямаше некви луксове,ама не беше и мизерия. Хах,а в ПРиморско е готино, ама малко ми селянее... абе който слуша поп и чалга там си е екстра, ама иначе има точно едно мноо готино барче с техно,ама вечер е full и другото нормално клубче е с комерсиален "хаус", в което ходят загоряли 40годишни мъже По-голямата част от плажа вечер е затворена, което всъщност е доста добре... има един супер готин кей, ама за мен по-добро от Созопол няма

  9. #9
    /wan`a`doo/
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    аз за втора поредна година ще съм на лагер там и .. 230 лв. за 10 дена + ядене на шведска маса и транспортта включен, ако можеш така да си изчислиш колко горе-долу вървят цените...
    Нека оточня, че има паяци, хлебарки, прахоляк и под някое легло можеш да си намериш използвана дамска превръзка... в храната пък можеш да си намериш зъб или косъм... охраната ти конфискува и изпива алкохола и общо взето е прекрасно

  10. #10
    Guest
    Наистина си вземи нещо против комари,а иначе там е пълна мизерия...

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от /wan`a`doo/
    На хотел в ПРиморско с телевизор, балконче и две легла...40лева имаше миналата година, ама квартири има по-евтини. Аз преди си бях намерила в Созопол в една супер готина къща по 10лева на легло... нямаше некви луксове,ама не беше и мизерия. Хах,а в ПРиморско е готино, ама малко ми селянее... абе който слуша поп и чалга там си е екстра, ама иначе има точно едно мноо готино барче с техно,ама вечер е full и другото нормално клубче е с комерсиален "хаус", в което ходят загоряли 40годишни мъже По-голямата част от плажа вечер е затворена, което всъщност е доста добре... има един супер готин кей, ама за мен по-добро от Созопол няма
    Приморско си е Приморско...скара, бира, плаж, море...и други неща.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си