.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1
    Guest

    Помогнете ми да спра тревата!

    От няколко месеца съм твърдо зависим към тревата!Не съм опитвал нищо по сериозно,карам само на бира и трева,моля помогнете ми да се отърва от тревата!Много пъти съм се опитвал да я откажа но немога,от няколко дни почвам да полудявам заради нея и просто не искам да стигна до наркоман

  2. #2
    Ами вземи се гръмни
    То с трева и без трева все ще си останеш тъпак
    Бойко-> <- Аз

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    e nedei chak da se gurmish ama edva li nqkoi moje da ti pomogne zashtoto kakvoto i da ti kajem volqta si e tvoq. sa povecheto hora deto pushat treva se mislqt za qqq ela te me vijte az koi sum...i kvo da ne bi ot trevata da ti stavashe po qko!??? da ne bi tq da ti rpaveshe kupona?!??? ili ne moje bi ti e reshavala problemite a!???? zaradi tupoto ti mislene sa si na toq hal...kato ne si mojel da se opravish s neshto ili si bil qko sduh si si pushil trevata da ti opravi nastroenieto i kvo?? vijdash li sa dokude si stignal!? shto ne vzemesh da se bockash ima sushtiq efekt!???? are stiga gluposti mn se nervq..kato ne iskash da pushish treva nqma da pushish!!!! sa shte si lekuvash nervite i haraktera za da q otkajesh.shtoto nqkoi den ei taka ot guzariq si reshil da propushish!

  4. #4
    /wan`a`doo/
    Guest
    "Твърдо" зависим и трева??? Интересен случай май си и вярваш...

  5. #5
    kat gledam vsi4ki te kritikuvat i moje bi ima za kvo. pri trevata vsi4ko e vapros na psihika...kazva6 si i spira6 no ako naistina go iska6. ako pu6i6 treva zaradi priqtelite si, prosto se otdeli za malko ot tqh ili gi pomoli za pokrepa. izbora i jivota sa si tvoi

  6. #6
    Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Опитай се да не пушиш....дори да ти се пуши,ако трябва си стой вкъщи ,прави нещо което да ти отвлича вниманието от тревата!НО НЕДЕЙ ДА ПУШИШ!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Aко си в компания на напушляци, просто спри да излизаш с тях и излез с хора, които не използват такива неща. Ще ти се пуши яко, обаче поне няма да имаш подръка трева.

  9. #9
    /wan`a`doo/
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PerfectStrang3r
    Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.
    da be, 6te si umre 4oveka narkaq ot prepu6vane s naturalna doma6arka

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от PerfectStrang3r
    Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.
    Ми не, не си е така.Всичко си е до човека и по точно до волята му.
    Приятел, набий си в главата, че тва е лошо(въпреки че не е).Почни секи ден да си го повтаряш по много пъти.Ще се оправиш...Спокойно.Пък и удоволствието и чувството от първата трева след 1-2-месечна пауза е несравнимо...

  11. #11
    Guest
    Дядо,ти си ебати пропадналия наркоман... такива като теб направо в карцера.Сигурно си и дилар!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Дядо,ти си ебати пропадналия наркоман... такива като теб направо в карцера.Сигурно си и дилар!
    Здрасти баце!
    Предполагам мнението ти беше адресирано до мен.Не е културно да ме определяш като "пропаднал наркоман" като не ме познаваш.Капиш? Напомняш ми някой от форума дет беше пуснал тема със въпрос "Той е наркоман и друса със трева.Как да му помогна?"
    А за автора на темата - проведи терапия около месец.Просто не пуши!Толкова е просто..

  13. #13
    ОМФГ!!!! НАРКОМАН!!!! Иди ф някоя клиника там щи помогнат

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    East.Side.of.KarNoBaT
    Мнения
    121
    като чета се чудя да се смея ли или да плача...а и niGGa --> мисля 4е това ----->>>
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Дядо,ти си ебати пропадналия наркоман... такива като теб направо в карцера.Сигурно си и дилар!
    -- не беше до теб а до dqdo fu4o ( демек автора на темата)..ама както и да е
    По темата - напълно съм сългасен с niGGa - dqdo fu4o, просто не пуши някой друг месец и ще ти мине "пристрастяването".Ай успех

  15. #15
    Guest
    Pffff,vsi4ki ste mn zle weeeeeee!!!!!!!!!!!!!Kak kritikuvate mom4eto...narkoman bil nam si ko bil,TREVATA NE E NARKOTIK!!!!Tui e dokazano we balyci...znaete samo kak da kritikuvate,bez da sa opitate da mu pomognete,pff basi urodite...da sa gramnel nz si ko si,gramnete sa vii we!Toi 6tom iska da q otkaje,zna4i mu se jivee!Ta...kym avtora:Za da spre6 trevata trqbva da ima6 samo volq za tova,znam 4e e trudno...prosto trqbva da go napravi6,kaji si NE i tva e!I ne obry6tai vnimanie na maloumnicite,koito te kritikuvat!

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    nqkyde dale4e
    Мнения
    62
    toz pyk...pristrastil si se kym trewata?edwa li.prosto si wnushawash.ne moga da powqrwam,che ne mojesh bez da se napushish tfa ne sa cigari,ebati shtom naistina iskash da ne pushish,prosto ne pushi.kym trewata ne se pristrastqwash
    Хубавото да си шизофреник е,че никога не ти е скучно,когато оставаш сам...

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Shumen
    Мнения
    13

    Hi

    Moga da vi kaja samo edno VOLQ MOJE DA IMA NO AKO V DNK-ato mu moje da pi6e drugo ako me razbirate v dnk-ato mu e otgovorat PROSOT NE MOJE DA SPRESH AKO SI ZAVISIM PO GENETICHEN NACHIN

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    аххахахаха първия в света си бате честито ти пристрастяване към тревата.Според мен тая тема е жестока ебавка* ама аре карай

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    blagoevgrad
    Мнения
    242
    Za da q otkaje6 na parvo vreme trqbva da ima6 jelanie i volq!! A ne kato moito gadje "tova e posledniq koz i ot utre nqma da pu6a"... i kato go vidq kak pali poredniq koz razbiram kolko volq i jelanie ima toi....Za6to trqbva izbo6to da q po4vate I za da q spre6 napravo spira6 i cigari i treva
    Badi sebe si ,ima prekaleno drugi hora !!!VQRVAI SI,za6toto ti i samo ti go moje6

  20. #20
    Guest
    Nemoga da vi razbera? Mom4eto iska pomosht i savet, vie go zasipvate s kritiki i obidi. Verno moje i taka da go stimulirate da se otkaje ama ima i drugi na4ini. A i joint-a moje i da e narkotik no e lek i nemoje da go nari4ate narkoman pri polojenie, 4e vi obqsni, 4e ne polzva drugi "tejki" narkotici. Po vashta logika v Holandiq e pulno s izmekqri i narkomani, ne 4e ot 4asti ne e taka ama trevata si e gotina, stiga da ne se prekalqva.

    A do avtora, ako ne iskash da se otdelqsh ot kompaniqta si, prosto zapo4vash malko po malko da namalqvash. Neska vednuj sled 2 dena pak i taka dokato ne se ograni4ish do 1 put mese4no. Hem shte se 4ustvash po-dobre i po-istinski, hem shte useshtash istinskiq efekt na chadela. Oba4e po-dobriq variant e da se otcepish ot kolektiva i da se suberesh s xora, 4iito prioriteti ne sa narkoticite i po vuzmojnost ne e i alkoxola. I se zapishi da trenirash neshto, za da si zapulvash vremeto pulnocenno i zdravoslovno!

  21. #21

    Re: Помогнете ми да спра тревата!

    Цитирай Първоначално написано от dqdo fu4o
    От няколко месеца съм твърдо зависим към тревата!Не съм опитвал нищо по сериозно,карам само на бира и трева,моля помогнете ми да се отърва от тревата!Много пъти съм се опитвал да я откажа но немога,от няколко дни почвам да полудявам заради нея и просто не искам да стигна до наркоман
    Не разбирам защо се превземаш.Така си се превземаш , че сам си се връзваш.Аз съм карала сума ти време "из другите светове" без спирка , но не съм станала зависима.Извинявай много , но ако искаш да спреш тревата - просто не пушиш.Не говоря празни приказки , не че ми пука ако някой ме обвини в тва Казвам го от личен опит , защото аз вече не пуша.Не искам.Една от компаниите , в които движа , си пушат почти редовно.Тревата даже не плащам , но пак не искам да пуша.Толкова ли си слаб ? За една трева? И от кога пушенето на трева те прави наркоман ?
    He Is The Poison And The Antidote

  22. #22
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    molq ti se,spirai!mnogo mi e gadno da slu6am takiva ne6ta!!!!!!!!!SPIRAi
    Edva li iska6 da umre6 m14itelno i tolkova rano...ili moje da iska6 da se gleda6 kak stava6 20 kg,kak ti izp1kvat i ti se raz6irqvat enite,kak ti se liupi kojata... nedei taka...nie ne mojem da ti pomognem,pomogni si sam!!!!!
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

  23. #23
    калитаря
    Guest
    oleleeeeeeeeee!

    www.pavelludiq.data.bg

    Влезте във форума и вижте в раздел СПАМ ! Има една тема (не требе да се регвате) на дядо фучо ... да видите , как аз (kalitarq) го отказвам с една псувня от това! ХОРА- ТОЙ СЕ ЕБАВА С ТЕБ! \/

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от macy_day_parade
    molq ti se,spirai!mnogo mi e gadno da slu6am takiva ne6ta!!!!!!!!!SPIRAi
    Edva li iska6 da umre6 m14itelno i tolkova rano...ili moje da iska6 da se gleda6 kak stava6 20 kg,kak ti izp1kvat i ti se raz6irqvat enite,kak ti se liupi kojata... nedei taka...nie ne mojem da ti pomognem,pomogni si sam!!!!!


    Ти си злеееее! Това да не ти е хероин!

  25. #25
    ae ebati pi4a napu6il sa e i si e vkaral filma 4e e pristrasten xhauhxuahx
    kofti filmar

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си