.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    pls pls pls help me ! :|

    hi manqci ..ta problema mi e sledniqt:az sam momi4e i sam na 13 i na skoro se zapisah v edna videoteka ...kadeto toq videotekara ..mn mi haresa ..izglejda mi svesten 4ovek i e suippper sladuk..mislq 4e e nqkade na okolo 15 ..taaa vaprosa mi e :kak da go zagovorq ?pls znam 4e temata e typa oba4e naistina imam nujda ot help ...

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179

    Ми мацко,няма точно определени фразички,които да му кажеш но има начин да му покажеш,че го харесваш.. никога ли не си заговаряла някой..? Щото са не мога да ти обясня точно как става.. покани го някой път да излезете някъде или му остави там номера си..
    Въпреки че лично аз се въздържам от такива запознанства щото може да се окаже първия идиот.. кво като е готин на вид? то много момчета са яки,ама не сички имат мозък в главата си.. имай го в предвид и успех
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  3. #3
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Как да го загорориш?Ами,като за начало по-честичко ходи там и може да го заговориш като го питаш за някой филм.Може да го поканиш да излезете.

  4. #4
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    mi spored men sa6to trqbva da se zagovorite za filmi ...

  5. #5
    Xax kaji my-"Kaji nai-xybaviq film koito da gledame dovechera"
    По статистика девет от всеки десет мъже предпочита жени с големи гърди, а десетият предпочита останалите девет мъже.

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В нас ;)
    Мнения
    220
    Цитирай Първоначално написано от kristini4ka
    Xax kaji my-"Kaji nai-xybaviq film koito da gledame dovechera"

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    287
    HODI PO 4ESTO TAM PITAI ZA GOTINI FILMI I ZA NEGOVOTO MNENIE

  8. #8
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    не можеш ли просто когато го видиш да се блъснеш уж случайно в него. извиняваш се, между временно се и запознавате... пък каквото излезе после

  9. #9
    ami videoteka....filmi....kakvo da izberesh...posl film kakuv e bil....toi kakuv film bi predpochel....dali ne uchi v tvoito daskalo zashtoto ti se struva poznat ot nqkade....elementarno e!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti

    Ми мацко,няма точно определени фразички,които да му кажеш но има начин да му покажеш,че го харесваш.. никога ли не си заговаряла някой..? Щото са не мога да ти обясня точно как става.. покани го някой път да излезете някъде или му остави там номера си..
    Въпреки че лично аз се въздържам от такива запознанства щото може да се окаже първия идиот.. кво като е готин на вид? то много момчета са яки,ама не сички имат мозък в главата си.. имай го в предвид и успех

  11. #11

    ;pp

    moje .. primerno da go pitash za nqkoi na skoro izlqzyl film .. ala bala ;] posle .. kaji ti ot grada li si .. zashtoto ne sym te vijdala .. aha i v koq chats ;p i taka ;]
    UspeH
    Dont Try To Tell Me .. What To Do .. Or Say BaBY {{{}}}

  12. #12
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Я,какво съвпадение-моята бест френдка беше на същото дередже Ами тя направи номера,като влизаше винаги усмихната и го питаше кой филм е готин,кой филм него го радва...той слушаше музика във видеотеката,тя правеше коментарчета за изпълнителите...е,естествен о беше лесничко,защото и той помагаше в ситуацийките
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си