.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187

    Прекрасни очи!

    Я какви красиви очи!Съвършени ,но на кого принадлежат? Толкова широко са отворени и така са се вгледали в мен,че прихвам да се смея ,но я почакай...аз съм виждала тези очи!Зелени и големи...неповторими и гледат право в мен. Нещо се промени .Спокойна съм и се чувствам сигурна!И това само защото срещнах нечий поглед? Невъзможно...най-обикновена снимка!Колко интересно,нищо и никаква снимчица ,а така силно да ми въздейства...искам да знам защо.Хващам я ,за да я разгледам,но не откривам нищо необикновено.И колкото по-дълго я държа в ръцете си ,толкова по-широко се усмихвам . Това лице,да определено го познавам ....
    Изведнъж се замислих ,снимките правят хората да изглеждат така безлични...те запечатват някакъв момент ,просто физиономия и ако не си присъствал ,когато е направена снимката не можеш да вникнеш в нея!Но,тази която наблюдавам в момента е различна .Момчето,чийто очи видях е някак по-живо,сякаш всеки момент ще изскочи и ще ме прегърне .
    Погледа ми е замъглен!Ставам от леглото и...о огледало.Странно гримът ми е размазан.Нима съм плакала?! Да ,спомних си .Снощи изпитах някакво непознато чувство,някакъв страх .Ужаса от мисълта да загубиш най-ценното.Интересно,но тази паника не беше провокирана от конкретно събитие...просто трепереща като лист седях в леглото и разбрах ,че го обичам!Сълзи от радост?!Дали...или просто сълзи предизвикани от силната емоция?!
    И ето я пак снимката .В този миг осъзнах…отвъд самотата и отвъд страхът има един човек .Две очи са така красиви ,едно момче е така чаровно!И знаете ли , ще ви разкрия една тайна . Това е моето момче!Неговият лик е заснет на онази снимка . Не е ли прекрасно!?Не е ли това най-невероятния образ ,който сте виждали?И е само мой ,мога да му се радвам ,да го прегръщам и целувам или просто да го наблюдавам!
    Но,страхът е още тук...потресаваща паника!Само една думичка ,само една целувка и всичко ще е наред.Нима докато човек търси щастието е нещастен ,а когато го намери се плаши да не го загуби!?Защо е тази вечна несигурност и от какво е породена? Дали ще разбера отговорите на тези въпроси...може би е просто ирония на съдбата ,а може би нещо друго....
    Звънецът...някой ме търси!Поглеждам през шпионката и виждам само две очи .Веднага ги познах ,отворих вратата и той влезе.Беше по-прекрасен от всякога ,прегърна ме силно и ми прошепна:”Ти си всичко за мен!”.
    И нека ви кажа ,няма нищо вечно на тази Земя ,няма нищо сигурно,тогава защо да пропиляваме и малкото щастливи мигове в размисли за това как ще е когато отново страдаме?!Защо винаги се боим да разсеем съмненията с един простичък разговор?!Не е ли твърде глупаво и детинско това...
    Спирам да разсъждавам и отдавам цялото си същество на момчето срещу мен...на най-изумителното създание,на човекът с най-удивителната усмивка....на моето момче!
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  2. #2
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    На мен ми харесва

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  3. #3
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    оле много е хубавоо.. супер
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Super e =D>

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Много ви благодаря за положителните мнения Това е нещо специално за мен и се радвам,че ви харесва Не бих отказала още мнения,препоръки или критики
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    50
    Найстина е страхотно БРАВО
    Можеш да затвориш очите си за неща,
    които не искаш да виждаш,
    но не можеш да затвориш сърцето си за неща,
    които не искаш да чувстваш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си