.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567

    Търся програма за рязане на mp3

    Трябва ми някаква програмка за рязане на mp3ки, искам я, за да може като си харесам някоя песен, да си я сваля на GSM-а, но да си я резна, за да почва от там, където искам Премерно в началото да е някакво тъпо, после да става готино и да искам да си махна тъпото и така..
    Защо Господ ме е лишил от умението да обяснявам
    А да, ако може и линк, а не само име на програмката...
    Ако и обясните как се борави, цена няма да имате
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  2. #2
    Пич гледаш мойто дупе,аз движа мойто дупе,ти искаш мойто дупе ако си балък ти аре чупи!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    342
    sound forge
    So hold me when I'm here
    right me when I'm wrong
    hold me when I'm scared
    and love me when I'm gone...

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Мдаааааа... някой май има телефонче с МР3
    Така, програмката, която ти трябва е Adobe Audition.
    http://lukavij.data.bg/%cf%f0%ee%e3%...tion%201.5.rar
    Инсталираш си я както му е реда, със сериен номер и т.н. и я пускаш. При първото стартиране има нещо отворено, което трябва да си го разкараш File Close All.
    После натискаш "8", за да ти изкара това, което ти трябва. Оттук File -> Open и си намираш песничката, която ще кЛЪцаме Изчакваш няколко секунди докато ти я зареди и ти изкарва зелено на черен фон това времевата линия. Като кликнеш някъде ти премества показалеца и оттам с бутоните Play можеш да намериш откъде да започва. С колелцето на мишката можеш да даваш нещо като зуум за по-прецизно селектиране. Така... Намираш както ти каза "готиното" в парчето и с влачене селектираш докъде да продължи, т.е. до края на якото Тук отбелязвам, че селектирането, което ти е нужно го правиш не в горната лента, не в долната, ами на линииката по средата, за да може да хванеш и двата канала - левия и десния. След като си селектирала това, което ти е нужно кликаш десен бутон -> Copy to new и в ново прозорче ти изкарва само това, което си избрала. Оттам става лесно. File -> Save as -> бутончето Options -> Отметката Convert to Mono и после от падащото меню над нея избираш 56 kbps, 44100 Hz (за ГСМ повече не е необходимо, само ще стане по-голям файла, което не искаме да става, знаем че мястото на тези малки вибраторчета е ограничено). Накрая ОК, избираш къде да ти я запише, с какво име и то ти я записва. Качваш си я на Алото и си звъниш отнейде да си чуеш новото рингтонче Ако има нещо неясно - питай, щото и мене оня отгоре ме е лишил от това умение \/

  5. #5
    Guest
    на мен нещо ми не става. Със инстала нямах никъв проблем, но после като я пуснах ми се появи нещо и аз натиснах NO за да се махне и след тва ми се включи самата програма. Там ми се появи едно прозорче на което ми изписва "Try to keep at least 10MB free at all times". Тва прозорче е придужено с Yes и No. Като натисна No нищо не става, а като натисна Yes ми се появява друг по голям прозорец който не мога да го махна. Незнам дали се разбрал, ама кажи какво да правя, до като не съм я изтрил

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Тука те пита кой дял за ползва за временно пространство. Ти си уцелил такъв който е пълен, избери някой друг, където имаш минимум 100-200 Мб празно място.

  7. #7
    Guest
    е аз изтрих от дяла който съм избрал някои ненужни неща и работата се оправи.
    Все пак мерси много. =D>

  8. #8
    Guest
    а ще ми кажеш ли как да използвам ефектите?

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Със селектиране става пак. хващаш частта, която искаш да омажеш с ефекти и докато е селектирана си избираш ефект и той се слага. Ако искаш на цялото парче да сложиш ефект - Ctrl + A и ефекта. А самите ефекти сам си ги разучи.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    най добрата е audacity в датабг я има можеш да режеш да конвентираш да слагаш ефектки и още 1000 работи 2-3 мб е

  11. #11
    stava i s Neroto
    ot Nero Wave editor

  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    theraven_nz, мерси много за подробното и хубаво обяснение
    Да не повярва човек, но схванах всичко
    И програмката е добра и ми върши страхотна работа, отнова ти благодаря
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Уцели си шанса
    Веднъй се навивам за такова обяснение щото не съм от подробните. Айде със здраве

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си